Teма за световното 2014

ReminD

Well-Known Member
След победата на Холандия над Испания с 5:1 - видях, че няма тема за световното, по-късно ще едитна темата с малко повече инфо да е по-прегледна и красива
 
От: Teма за световното 2014

Благодаря ти Ремайнд!
Макар да съм жена понякога ми е интересно да гледам футбол, особено световно.
И понеже знам, че мъжете са по ... обективни и информирани, ако ми позволите да следя тук и да се включвам от време навреме, че на други места ме разпознават ... като Гаргамел-а :mad:

Тази вечер си признавам, че съвсем провокирано от инат бях за холандците, защото други с които "не мелим" бяха за испанците.
Така че това за мен освен огромно удоволствие от головете, понеже испанците нещо бяха на разходка, е и пример, че може някой, дори и да се разочарова, да е за определен отбор и да му достави удоволствие.

За сега изчаквам да играят други мои фаворити и тогава ще съм по...-убедителна (и вероятна нещастна като губят).
Поздрави и мерси за темата :twisted:
 
От: Teма за световното 2014

Хаха браво! В една друга тема с едина от жените във форума се хванахме на бас, само че забравих с коя и тя на кого заложи. :D Да ме извинява!

Ужасно съдииство! 3 мача до този момент 4 сгрешени гола! 2 не зачетени гола, чисти които трябваше да бъдат зачетени за Мексико, фалшива дузпа срещи Фред от Бразилия на отркиването и нарушение, грубо при това на Ван Перси срещу Икер, преди малко... Не може да такъв форум да се допускат толкова много грешки, то в нашата А група има по-малко грешки за повече мачове.

Иначе според мен Бразилия спечели заради съдията, трябваше още в 27-та минута да изгони Неймар, не го направи, после дузпа и уби Хърватите, които трябваше да вземат поне 1т. Следващия мач Мексико -Камерун 2-ва незачетени гола за Мексико... добре, че поне зачете 1, че да спечелят заслужени, Холандия много им се изкефих как спечелиха, въпреки че единиянт гол не трябва да се зачита.
 
От: Teма за световното 2014

добре де, коментирай дузпата за испанците тогава?
Много те моля.

Аз винаги за някакви съмнителни дузпи съм разчитала, че после им "се връща" и факт! Но не очаквах чак толкова и после испанците какво направиха?
След първия и втория гол, хайде бяха леко стресирани, но останалите грам не им видях защитата.
 
От: Teма за световното 2014

4 гола в един мач и резултат 1:0. Трагикомедия.
 
От: Teма за световното 2014

1477536_716892511706154_84843978685998749_n.jpg

10004022_714477711947634_6848788876569338365_n.jpg
 
От: Teма за световното 2014

Allez la France, ама няма да стигнат далече
 
От: Teма за световното 2014

добре де, коментирай дузпата за испанците тогава?
Много те моля.

Аз винаги за някакви съмнителни дузпи съм разчитала, че после им "се връща" и факт! Но не очаквах чак толкова и после испанците какво направиха?
След първия и втория гол, хайде бяха леко стресирани, но останалите грам не им видях защитата.

За Испания имаше дузпа, реална дузпа беше. Диего Коста му беше хванат крака от защитника на Холандия, не помня точно кой, той търсеше контакта, но в тази бърза игра няма как рефера без повторение да види точно какво е станало за 1 секунда.

Гола на младият Холандец за мен е нередовен. Имаше удар в лицето на Икер от Ван Перси във вратарското поле(там вратаря има право да прави всичко, всяко докосване до него може да се брои като фал).

4 гола в един мач и резултат 1:0. Трагикомедия.

Не бяха ли 3 гола? 2 незачетени и 1 зачетен имаше.
 
От: Teма за световното 2014

И на мен ми хареса как ги натупаха испанците. Никога не съм харесвал испанският футбол, с изключение на Атлетико Мадрид.
Видяха се отбора на Испания как с футболисти от Барса и Реал няма да пребъдат.
Следващия мач Испания-Чили ще е много тегав. Ако испанците не си подобрят защитата ще бъдат отново разпиляни /на което се надявам/
В тази група виждам нещата така:
1. Холандия
2. Испания или Чили, ще се реши в директния им мач
3.
4. Австралия

За днешните мачове:
Колумбия - Гърция , тука мисля че клони мача към равен, не се наемам с прогнози.
Уругвай - Коста Рика - 100% победа на Уругвай

Англия - Италия - Италианците са гола вода, ама не знам англичаните как са , така че за мен и тоя мач е троен. Ще викам за лъвовете. Жалко че е от късните мачове, трябваше този мач да е от 10. А Уругвай-Коста Рика от 1 през нощта, все пак трябваше да съобразяват часовете с публиката.

VMiloykov а какво ще кажеш за главата, която удари Коща. Не трябваше ли и на него да му дадат червен картон.
 
От: От: Teма за световното 2014

И на мен ми хареса как ги натупаха испанците. Никога не съм харесвал испанският футбол, с изключение на Атлетико Мадрид.
Видяха се отбора на Испания как с футболисти от Барса и Реал няма да пребъдат.
Следващия мач Испания-Чили ще е много тегав. Ако испанците не си подобрят защитата ще бъдат отново разпиляни /на което се надявам/
В тази група виждам нещата така:
1. Холандия
2. Испания или Чили, ще се реши в директния им мач
3.
4. Австралия

За днешните мачове:
Колумбия - Гърция , тука мисля че клони мача към равен, не се наемам с прогнози.
Уругвай - Коста Рика - 100% победа на Уругвай

Англия - Италия - Италианците са гола вода, ама не знам англичаните как са , така че за мен и тоя мач е троен. Ще викам за лъвовете. Жалко че е от късните мачове, трябваше този мач да е от 10. А Уругвай-Коста Рика от 1 през нощта, все пак трябваше да съобразяват часовете с публиката.

VMiloykov а какво ще кажеш за главата, която удари Коща. Не трябваше ли и на него да му дадат червен картон.

Според мен ще се класират Холандия и Чили, още преди СП прогнозирах, че Испания няма да направи нищо и ще се изложи, надявам се да се случи. Не съм им фен просто. За Коща, чак червен картон ... не, не беше толкова груб удара, един жълт картон щеше да стигне, но съдията не го видя.

Аз съм фен на Англия, но съм безпристрастен стигне ли се до прогнози. Англия имат страхотен отбор в момента, това е най-добрият отбор от последните 10-15 години. Англия са поставени, като отбор с малък шанс за излизане от групата, като това ще се реши от тях и Италия. Обаче, аз смятам, че Англия ще стигне поне до полуфинал. Нищо чудно да станат и шампиони. Бразилия ако играят като вчера, няма стигнат повече от 1/4 финал, Испания дали ще излзенат от групата? Германия са силни в момента, но се винаги се провалят на полуфинала, Италия няма да излезнат от групата.

Според мен с шансове за полуфинал са: Англия, Русия, Холандия и Германия. Като на мястото на Германия или Русия може да дойде Уругвай.
 
От: Teма за световното 2014

Белгия къде ги забравяш? Определено това Световно ще е едно от най-интересните, които съм гледал. Отборите са силно изравнени като сила. Аз съм за Франция, ама едва ли ще направим нещо значимо, въпреки че имаме горе-долу сносен отбор. Фаворит за титлата са аржентинците.
 
От: Teма за световното 2014

Белгия къде ги забравяш? Определено това Световно ще е едно от най-интересните, които съм гледал. Отборите са силно изравнени като сила. Аз съм за Франция, ама едва ли ще направим нещо значимо, въпреки че имаме горе-долу сносен отбор. Фаворит за титлата са аржентинците.

Белгия няма да направят нищо, ще видиш. :) Това, че имат двама-трима по-добри футболисти, които до сега не са играли на СП не значи нищо. Може би, ще стигнат до осминафинали, но не повече.
Аржентина са фаворити, но точно това ще им изиграе лоша шега. Ще спечели НЕ фаворит :) 2006-та Италия беше ли фаворит за СП? 2010 Испания бяха ли фаворити?
 
От: Teма за световното 2014

Е испанците си бяха фаворит за Световното 2010... това, че ти не ги смятал за такъв е друг въпрос. Иначе на Белгия целия отбор е с класни играчи, а и програмата им е добра и ако приемем, че португалците ще са втори в своята група, то шансовете им за 1/4 финал са доста добри.
 
От: От: Teма за световното 2014

За Коща, чак червен картон ... не, не беше толкова груб удара, един жълт картон щеше да стигне,

Трябваше да му разцепи главата ли, че да заслужи червен картон?
Ми тогава съдиите да изчакват медицинско освидетелстване, та да определят цвета на картона...

Оценява се постъпката, а не последствията!
 
От: Teма за световното 2014

Не бяха ли 3 гола? 2 незачетени и 1 зачетен имаше.

Не, 4 гола са, 3 незачетени. 2 незачетени гола на Мексико и 1 на Камерун.
 

Горе