Teма за световното 2014

От: Teма за световното 2014

Аз също бях за Уругвай, но както казах вчера днес не играх нищо. Доста трудно се познава точен резултат, но ако се хване е много добре.
Но моя любимец Суарез, пак ухапа :D На година по веднъж трябва да ухапе някой, явно обаче Киелини има твърда кожа, че зъбите го заболяха :D :D Велик гений е на играта, има супер добреите качества, един от най-добрите нападателите в момента, да не кажа най-добрият, обаче всяка година хапе някой...
Суарес е страшен футболист, но нервите му не са наред явно. Изключително ми харесва на терена, може би и защото съм от Ливърпул, а и защото го оприличавам а себе си. Не винаги успява да направи това което иска и когато не стане е нервак като мен. Когато нещо не върви направо изпадам в истерия, само че не хапя ами навиквам хората виновни за не успеха, или псувам като каруцар, ако вината е в мен.
 
От: Teма за световното 2014

Суарес е страшен футболист, но нервите му не са наред явно. Изключително ми харесва на терена, може би и защото съм от Ливърпул, а и защото го оприличавам а себе си. Не винаги успява да направи това което иска и когато не стане е нервак като мен. Когато нещо не върви направо изпадам в истерия, само че не хапя ами навиквам хората виновни за не успеха, или псувам като каруцар, ако вината е в мен.

И аз съм от Ливърпул! Тая година ще е нашата! Да велик футболист, но с това хапане... Даже сега се скарах с един приятел с това хапане :D Нали има шанс Суарез да отиде в Барселона, а моя приятел от Реал, та спорехме кой ще победи в битката Суарез VS Пепе. Дали ако Суарез го ухапе, Пепе ще го срита или пък Суарез ще го нарита него? :D
 
От: Teма за световното 2014

И аз съм от Ливърпул! Тая година ще е нашата! Да велик футболист, но с това хапане... Даже сега се скарах с един приятел с това хапане :D Нали има шанс Суарез да отиде в Барселона, а моя приятел от Реал, та спорехме кой ще победи в битката Суарез VS Пепе. Дали ако Суарез го ухапе, Пепе ще го срита или пък Суарез ще го нарита него? :D
да. новият сезон ще сме много добри. Суарес няма да отиде в Барселона мисля. Щеше дахго направи маналия сезон, ако не му се стоеше на Анфииилд. Ако все пак го направи ще търка пейката, тъй като в схема с меси няма място за таран. По скоро ще отиде в Реал. Иначе, ако охапе Пепе ще стане кофти за него. Оня е някакъв садист и ще го набие. Макар и нервак Суарес едва ли ще тръгне да го нокаутира. Иначе за сега съм разочарован от Кот д'Ивоар.
 
От: Teма за световното 2014

Предлагам на суарез да му извадят всичките зъби, ама от към задника :)

На това световно много се пестят червените картони. На снощния мач също, хърватска - мексико и там не дадоха директен червен за мексиканците.
Не ги харесвам Италианците, но до колкото виждам съдийството толелира южноамериканските отбори за сметка на европейските
 
От: Teма за световното 2014

Дузпа и гърците отнемат победата в последните минути, ще им гледаме позора на осминафинал :lol:
 
От: Teма за световното 2014

До колкото разбрах Суарез е вън до края на световното. Ще видим дали наистина ще го накажат така, или са само празни приказки.
 
От: Teма за световното 2014

Най-вероятно ще го накажат за някой друг мач, основно може би ще пропусне световното. НЕ вярвам в световната конспирация, но "тактично" се прави път на Бразилия към финалът. Първеството е Южна Америка и някак по-един или друг начин продължават отборите от тази зона, за сметка на Европа.
Испания, Португалия, Англия , Босна , Хърватска са аут. Русия и те най-вероятно ще "пропуснат" 1/8 финалите.
Единствени сигурни от Европа са: Франция, Холандия и Белгия. Не вярвам, че Германия ще отпадне в групата но е възможно.

Не съм много сигурен, но Бразилия, реално може да срещне само Холандия на 1/4 финал....
 
От: Teма за световното 2014

Абе че имаше отбори които отпаднаха ей така имаше. Гърците ще ги бият с 6-7 гола на осмина финал. Испания и Англия не направиха нищо, че да не отпаднат. Басна са слаби. Но Бразилия ги бутаха жестоко и двата мача, които съм им гледал. Според познати ще ги бутат, защото ще се загуби интерес към първенството, стадионите ще останат празни, въпреки че са продадени билетите, фен артикули няма да се купуват и пр.
 
От: Teма за световното 2014

Не ги разкъса, но ги ухапа, позна горе долу :)

"Скъса" Киелини :D

Суарез е аут завинаги, 2 годиншно наказание за лишаване от права, което ще съсипе моят любим отбор Ливърпул, понеже той струва около 90 милиона евро, пък и ще ни остави без нападател качествен като него...
 
От: Teма за световното 2014

Абе че имаше отбори които отпаднаха ей така имаше. Гърците ще ги бият с 6-7 гола на осмина финал. Испания и Англия не направиха нищо, че да не отпаднат. Басна са слаби. Но Бразилия ги бутаха жестоко и двата мача, които съм им гледал. Според познати ще ги бутат, защото ще се загуби интерес към първенството, стадионите ще останат празни, въпреки че са продадени билетите, фен артикули няма да се купуват и пр.

Точно това е причината да ги бутат. 11 милиарда са дадени, трябва да ги избият някак. Има много неща покрай мачовете, не само билети за мачове и артикули, има куп още неща.
 
От: Teма за световното 2014

Комисията на ФИФА ще заседава довечера около 22-23 часа българско време, така че не бързайте...
Суарез 90мил евро? Дори да приемем, че цената на траснфермаркета е вярна 45,76M паунда това прави 57,10 евро.

Евентуалният съперник на Бразилия на 1/4 финалите са Уругвай или Колумбия. Холандия е в другият поток и ще се разминат до някой от финалите - за 1 или за 3 място :).
Ще бъде интересно кой южноамерикански ще бъде подпрят за да срещне Бразилия :D
 
От: Teма за световното 2014

Чили - Бразилия ли щяха да играят? Ако двубоя е честен и съдиите не подпират домакините - Чили ще бие с лекота бразилците.
 
От: От: Teма за световното 2014

Комисията на ФИФА ще заседава довечера около 22-23 часа българско време, така че не бързайте...
Суарез 90мил евро? Дори да приемем, че цената на траснфермаркета е вярна 45,76M паунда това прави 57,10 евро.

Евентуалният съперник на Бразилия на 1/4 финалите са Уругвай или Колумбия. Холандия е в другият поток и ще се разминат до някой от финалите - за 1 или за 3 място :).
Ще бъде интересно кой южноамерикански ще бъде подпрят за да срещне Бразилия :D

90 милиона е офертата на Барса и на Реал.
 
От: Teма за световното 2014

А гооврим за оферти базирани на информация от "Сън/Дейлимейл/етц.".

@Странникът Чили нямат побода над Бразилия от 2000 година, пък и елиминационната фаза няма нищо общо с груповата, така че не ги отписвай толкова лесно.
 
От: Teма за световното 2014

Тази вечер ще заложа за Швейцария :)
и малко се изкушавам за равен Еквадор-Франция, но ще е символично вероятно ... 8)
 
От: Teма за световното 2014

Така ме е яд, че не заложих повече за равния :evil: ама ... жмульото който ми изплати вчерашния и после ми прие сегашния залог ги написа двата на една сума, докато един друг напоркан нещо ми се отваряше ... и не ми се занимаваше... Нищо де, има още мачове. Но вече ще се отварям на тези с високите коефициенти :twisted:
 
От: Teма за световното 2014

Май е паднала забраната на bet365? Защото си влизам през официалния адрес... Вие как мислите?

Аз никога не съм имал тази забрана, винаги съм влизал през основните им сайтове на всички букмейкъри.
 

Горе