Teма за световното 2014

От: Teма за световното 2014

И аз съм за Англия всъщност, но искам да видя Аржентина. :)
Днес ще съм за Гърция, Уругвай, Англия.
Нищо че е късен Английския, утре нали е неделя :)

Браво на колумбийците! А гърците играят Ужасно! има ли някой без жълт картон, а топката като е в тях се чудят сякаш как да я ритат ... :lol: много са смешни милите.
 
Последно редактирано:
От: Teма за световното 2014

Ама ти само оувъри пукаш, аз си мисля че Франция ще е ундър, а Аржентина оувър, ама ще видим де.
За сега нищо не познавам, и добре че не залагам :)

Англичаните бяха много зле в атака, само далечни удари и то неточни, поне да пробваха с центрирания във полето и там някой да пробва с глава. С тия пробиви по земя се видя че няма да стане с такава сгъстена защита
 
От: Teма за световното 2014

Ама ти само оувъри пукаш, аз си мисля че Франция ще е ундър, а Аржентина оувър, ама ще видим де.
За сега нищо не познавам, и добре че не залагам :)

Англичаните бяха много зле в атака, само далечни удари и то неточни, поне да пробваха с центрирания във полето и там някой да пробва с глава. С тия пробиви по земя се видя че няма да стане с такава сгъстена защита

Стратегията ми за световното - пускам само овър/ъдндър и винаги по високия коеф от 2та :) Дотук върви супер , коеф над 2 си излизат без проблеми. Жалко че не играх и Гришо вчера да победи. Днеска мисля , че ще вземе титлата.
 
От: Teма за световното 2014

Джурасик парк пуснаха в действие велоцирапторите - за три минути 1:2!
И трети за капак. :D
 
От: Teма за световното 2014

Англичаните вчера им липсваше късмет, Рахим Стърлинг направи световъртеж на защитниците на Италия. Стъридж мног рано го извадиха... Рууни, на този ляв пост няма как да се разиграе. Хендерсън не трябваше да го вади, а да го беше оставил. Играха добре, липса на късмет и лошо подредена схема от треньора, за жалост. Аз не разбирам как може да сложиш Рууни от ляво, а Стърлинг втори нападател, Уелбек на върха на атаката, а Стъридж повечето време играеше от дясно.... Трябваше Стъридж център нападател, зад него Рууни, от ляво Стърлинг, а от дясно Уелбек. С Уругвай се завръща и Охлейд-Чембърлейн, като според мен той трябва да е от дясно на мястото на Уелбек.

До този момент съм познал резултата на 5 мача от 8 изиграни.
Днешният ми фиш ще е:
Швейцария - Еквадор 1
Франция - Хондурас 1
Аржентина - Босна 1
В бет365 залог с 10лв взима 45лв

Също така може би(не съм сигурен още) бих заложил и на под 6 корнера в мача Франция - Хондурас, коеф е 9,5 с 10лв - 95лв :)
До този момент съм заложил на два мача за под 6 корнера на Мексико v Камерун(изгубих го имаше 7 корнера) и познах за под 6 корнера Испания - Холандия(имаше 5 корнера).
 
От: Teма за световното 2014

Днеска пак обръщалка в последната минута :D
 
От: Teма за световното 2014

Така е .. сега да видим Франция дали ще успеят да вкарат 2 гола :(
 
От: Teма за световното 2014

... третият гол много ми хареса :twisted:

Е, ще има полемика, че са срещу отбор с човек по-малко и онзи на късмет от гредата, но и само третият гол да беше пак показаха хубава игра.

Хондурас ми харесва, че добър отпор дават ...
 
От: Teма за световното 2014

я кажете някой сайт за залагане, дето да бачка за бг, без проксита и впн да се маскира местоположението
 
От: Teма за световното 2014

я кажете някой сайт за залагане, дето да бачка за бг, без проксита и впн да се маскира местоположението
bet365 си бачка въпреки че не си е взел лиценза и някой провайдери са го блокирали . Има към 10тина алтернативни линкове. Ако този не работи пиши да ти пратя други.
Афф линк
Без афф линк

Betfair пък вече официално си взеха лиценза но там е малко по различно залагането от бет365 защото е борса за залози.
 
От: Teма за световното 2014

Sportingbet ме пренасочва към страницата на държавната агенция по хазарт
В бет365 влезнах, само да си намеря акаунта ако не са го затрили, не съм залагал от години
 
От: Teма за световното 2014

Добра тема, поне за футболните почитатели.

Световното започна както и очаквах - шарено откриване, тресящи се телеса и доста емоция.

Започна и в чисто футболен аспект предвидимо - стабилно рамо на Бразилия, за съжаление продължи и с доста съдийски грешки в останалите мачове досега (с 1-2 изключения).

Испания доста се изложиха, няма спор, но Холандия имаха доста да си връщат. Робен и РВП над всички.

Италия демонстрираха добра подготовка и тактически умения. Англия традиционно всеки им стиска палци и с това си остава.

Аржентина си взеха своето, макар и без блестене, както и Французите.

Коста Рика досега приятната изненада, банановите републики очаквано нищо не направиха

"Слоновете" надиграха Японците, което ме изненада, очаквах твърд Х

Засега интересно световно, поне има голове и то доста.
 
От: Teма за световното 2014

До сега няма X , и си мисля че първият ще е Германия - Португалия
 
От: Teма за световното 2014

Гол/гол също може да се опита този мач .
 

Горе