Teма за световното 2014

От: Teма за световното 2014

До сега няма X , и си мисля че първият ще е Германия - Португалия

Не, Немската машина ще премине и през Роналдо. Един играч не може да победи целия отбор на Германия. Мен лично най-много ме е яд, че Ройс няма да играе... Толкова талантлив и добър футболист, просто много жалко за травмата му.
За днес моята прогноза:
Германия - Португалия - 1
Гана - САЩ - 1
Иран - Нигерия - 2

Като един от тези мачове ще има и под 6 корнера, но още не съм сигурен кои, мисля да заложа на Германия - Португлаия под 6 корнера, а на другите ще ги играя на точен брой корнери, но тях вече не си ги казвам как ги играя :D
 
Последно редактирано:
От: Teма за световното 2014

Нигерия са най-силния африкански отбор и едва ли Иран ще ги бие . Гана си струва да се опита на 2.45 ,но нищо чудно да излезе някой Х :confused::confused:
 
От: Teма за световното 2014

Аз съм за иранците, нека станат световни шампиони и да натрият носа на щатите и европата! Иранците ме кефят, те са едни от малкото държави, които имат смелостта да се опълчат на новия ни брат - Америка!
 
От: Teма за световното 2014

До сега няма X , и си мисля че първият ще е Германия - Португалия

Нигерия са най-силния африкански отбор и едва ли Иран ще ги бие . Гана си струва да се опита на 2.45 ,но нищо чудно да излезе някой Х :confused::confused:

Лелел объркал съм, Нигерия ще бият, така и съм го заложил, грешка при писането. Благодаря!
 
От: Teма за световното 2014

Лелел объркал съм, Нигерия ще бият, така и съм го заложил, грешка при писането. Благодаря!

За съжаление е така, ама си представям как Нигерия напада цял мач, вратаря на иранците е заключил вратата си и накрая в добавеното време с две контри да бият африканците. :)
 
От: Teма за световното 2014

Аз съм за Германия твърдо! 8)

... и САЩ между другото, въпреки антиамерикански настроените съфорумци. За САЩ съм защото доста добри футболисти "работят" там и се надявам на нещо да са ги научили. Определено мисля, че американците имат добри шансове!
 
От: Teма за световното 2014

Аз също съм за американците - да бият наред, да се класират на финала и финала да е САЩ - Иран. И тогава иранците да ги опухат едно хубаво.
 
От: Teма за световното 2014

Аз съм за Германия твърдо! 8)

... и САЩ между другото, въпреки антиамерикански настроените съфорумци. За САЩ съм защото доста добри футболисти "работят" там и се надявам на нещо да са ги научили. Определено мисля, че американците имат добри шансове!

Аз не съм анти-американски настроен, но те са по-слаби. :)

3:0, супер, аз заложих малко повече голове да вкарват(още няколко трябва вкарат Германия), дано да го направят. :D
 
От: Teма за световното 2014

Камилата не беше ли показала че Португалия ще бие... очаквах доста по равностоен двубой :(
 
От: Teма за световното 2014

Американците да го духат

Ти па не може да не намесиш русофилските си виждания.

По темата:

Тоя зализания никакъв го няма. Май ще се прибира да си гледа златната топка в Португалия. И да се снима в някоя реклама де. :)
 
От: Teма за световното 2014

Гана са си силни, който ги подцени ще съжалява.
 
От: Teма за световното 2014

Тва световно или е нагласено, или е ебаси якото :lol: няма мач 0:0 още даже..

... якото,якото...отговори ехото 8)

Не подценявам Гана, просто ми се иска американците да се научат да играят футбол, за да е по-интересно.
Иначе от гледна точка, да се надуваме, че в това европейците са много добри няма лошо :) Но аз тази вечер ще съм за Иран ...
Това момченце Роналдо не знам защо ми е крайно антипатично. А и не видях да играят кой знае как. Вчера Хондурас примерно бяха по-добри.

Аз ще заложа чак на Уругвай -Англия :twisted:
 

Горе