Teма за световното 2014

От: Teма за световното 2014

... якото,якото...отговори ехото 8)

Не подценявам Гана, просто ми се иска американците да се научат да играят футбол, за да е по-интересно.
Иначе от гледна точка, да се надуваме, че в това европейците са много добри няма лошо :) Но аз тази вечер ще съм за Иран ...
Това момченце Роналдо не знам защо ми е крайно антипатично. А и не видях да играят кой знае как. Вчера Хондурас примерно бяха по-добри.

Аз ще заложа чак на Уругвай -Англия :twisted:

USA имат достатачно спортове които са номер 1, не може във всичко да са добри :)
Гана са един от най-силните афро тимове, заедно с Нигерия, които пък са най-добрите. Гана могат да се класират с Германия за осмина финалите, не ги подценявайте, ей....

Два от залозите ми тази вечер излезнаха Германия спечели и познах, че ще има точно 10 корнера :D
 
От: Teма за световното 2014

Но аз тази вечер ще съм за Иран ...

Браво. Ставаме двама, дано ги видим на финала и да са приятната изненада.
 
От: Teма за световното 2014

Не стана мач гер-пор.
 
От: Teма за световното 2014

Утре ,Русия - Южна Корея 1ница какво мислите ?
 
От: Teма за световното 2014

Утре ,Русия - Южна Корея 1ница какво мислите ?

Да, трябва да е единица, защото Южна Корея е съюзник на САЩ.
 
От: Teма за световното 2014

Утре ,Русия - Южна Корея 1ница какво мислите ?

Твърда единица, виждали ли сте състава на Русия в действие? Тези са супер добрите.... За мен те ще са изненадата на турнира, заедно с Чили.
 
От: Teма за световното 2014

Твърда единица, виждали ли сте състава на Русия в действие? Тези са супер добрите.... За мен те ще са изненадата на турнира, заедно с Чили.

Русия изненада? За тях ще е очаквано да се представят добре, няма да е изненада. Изненада може да са и са отбори като Босна, които играят много здраво и грамотно, и които доскоро никой не ги е броил за 2 чепки грозде.

Белгия не знам дали ще успеят да направят нещо това Световно. Имат убийствен състав като единици, но май като отбор още не са сработени. Ще видим. Но със сигурност до няколко години ще са голям фактор, с тия момчета..
 
От: Teма за световното 2014

Русия изненада? За тях ще е очаквано да се представят добре, няма да е изненада. Изненада може да са и са отбори като Босна, които играят много здраво и грамотно, и които доскоро никой не ги е броил за 2 чепки грозде.

Белгия не знам дали ще успеят да направят нещо това Световно. Имат убийствен състав като единици, но май като отбор още не са сработени. Ще видим. Но със сигурност до няколко години ще са голям фактор, с тия момчета..

Не вярвам, както казах по-рано Белгия няма да направят нищо, тези играчи са единични, те играят единично, не отборно, точно заради това ще се провалят, но утре или други ден като играят ще бият :)
 
От: Teма за световното 2014

За съжаление е така, ама си представям как Нигерия напада цял мач, вратаря на иранците е заключил вратата си и накрая в добавеното време с две контри да бият африканците. :)

Прогнозите ми за сега се изпълняват, още повече като вземем предвид кой е треньор на иранците, и че те имат една много добра защита... .
 
От: Teма за световното 2014

Прогноза чамп Германия
 
От: Teма за световното 2014

Нигерия не знам колко силен тим са, но имам чувството, че играят като някакви ... деца. Гледала съм детски футбол- едно към едно. Иначе наистина са като някакви мушички и добре покриват иранците отвсякъде. Като цяло мача не ми хареса-скука :(
 
От: Teма за световното 2014

Добре ,че затворих залога на полувремето ... Много дървен мач :mad:
 
От: Teма за световното 2014

Тези черни нещастници ми прецакаха фиша... Хванах всички изненади и този ей така го сложих, да му се назнаело...

Ми като не ме слушаш, че мача ще е равен или в краен случай победа за иранците.
 
От: Teма за световното 2014

Това първенство слагам на 2 мача и двата завършват с мизерен резултат(Мексико - Камерун и Нигерия - Иран) и са пълна скука за гледане. Добре че поне ми излизат и 2-та. Как ме е яд че не сложих на Холандия, ама сигурно щеше да бие Испания с любимото 1-0. ЗА мен фаворити са германците.
 
От: Teма за световното 2014

Портото бая ме изненада.. така да паднат.. тцт.. супер лудо световно.. не знаеш изобщо кво се случва :lol:
 
От: Teма за световното 2014

Портото бая ме изненада.. така да паднат.. тцт.. супер лудо световно.. не знаеш изобщо кво се случва :lol:

Е, защо да те изненада, напротив, логично загуби, ти не следиш ли футбола? Само като видиш кой играе в отбора им и следва логичния извод: не дали ще паднат, а с колко. Един отбор в който играят двама изявени егоисти - Роналдо и Нани, които са свикнали светът да се върти около тях няма да успее. Според мен Португалия няма да успее да прескочи групите.
 
От: Teма за световното 2014

Тоя Роналдо не можа да вкара 1 гол, деба. Бях заложил да вкара и ме издъни..

Аз мисля че САЩ - Гана ще клони към равен, може би с лек превес на САЩ. В щатите футбола се развива и те бяха на 1-во място в техните клалификации.
 

Горе