Teма за световното 2014

От: Teма за световното 2014

Даам, САЩ победиха, но ме беше шубе да заложа на тях и пропуснах.
За днес мисля че се кове изненада, Мексико да опукат Бразилия !

Вие какво мислите за това?
 
От: Teма за световното 2014

Даам, САЩ победиха, но ме беше шубе да заложа на тях и пропуснах.
За днес мисля че се кове изненада, Мексико да опукат Бразилия !

Вие какво мислите за това?

Неймар и компания ще бъдат дондуркани поне до финала, ако не и на него. Ако отпаднат ще се разочароват феновете завинаги, а фифа не иска да допусне това. Все пак трябва да се прибират парички.
 
От: Teма за световното 2014

Аз не го гледах мача, но като чета е било ... як екшън! :twisted: по американски .

Първи гол в първите секунди. Разбито лице на американец при сблъсък. Изравнителен в последните минути и повеждащ четири минути преди края ... 8) няма такова шоу, признавам!

Но показва, че американците са доста ... мотивирани и ще е интересно!

За днес мисля че се кове изненада, Мексико да опукат Бразилия !

Аз ще предположа равен :|
 
От: Teма за световното 2014

Проблема е че една дузпа, малко картони и засади и ..
Видяхме как отмениха 2 гола на мексико предния мач.
А релано бразилците са под средното ниво.
 
От: Teма за световното 2014

Искаш да кажеш, че зависи от съдията/съдиите ... в такъв случай защо изненада? Само заради "нивото на бразилците"?

Разчитам да има напрежение и да е интересно. :) И да видя до къде ще стигнат американците. :twisted: Да ги отстрелят руснаците :lol: и да се приключи и на политическо ниво 8)
 
От: Teма за световното 2014

Не е свързано с мачовете, но не мога да не го отбележа! 8)

Японските фенове почистили след себе си на стадиона в Ресифе

За безупречната култура на японците сте чували много неща. И все пак те винаги имат с какво да ви впечатлят.

Пропътувалите хиляди километри японски привърженици подкрепиха любимия си отбор срещу Кот д'Ивоар (1:2) в Ресифе. Да, това е нещо обичайно.

Възхитителното в случая е поведението на азиатската публика след двубоя. Японците внимателно почистили собствените си отпадъци в сектора на "Арена Пернамбуко", на който бяха настанени.

Действията им предизвикаха много одобрителни коментари в социалните мрежи.

http://www.dnevnik.bg/sport/svetovn...i_sled_sebe_si_na_stadiona/?ref=topicoftheday
 
От: Teма за световното 2014

Днешният футболен ден започна, разбира се, че сме за алжирците - все пак техният вратар е българският представител на световното. Дано вземе приза за най-добър вратар.
 
От: Teма за световното 2014

Днешният футболен ден започна, разбира се, че сме за алжирците - все пак техният вратар е българският представител на световното. Дано вземе приза за най-добър вратар.

Кои сте вие? ;)

Днес искам победи на Мексико и Русия, Белгия - Алжир ми е все тая :)
 
От: Teма за световното 2014

Айде третата обръщалка ..много уредени мачове :lol:
 
От: Teма за световното 2014

Днешният футболен ден започна, разбира се, че сме за алжирците - все пак техният вратар е българският представител на световното. Дано вземе приза за най-добър вратар.

Само ти си за тях поради тази причина :) Белгия ги победиха добре, как може Алжир да спечели, няма как да стане. Сега да видим Бразилците как ще са и после много чакам Русия да ги гледам.
 
От: Teма за световното 2014

Е, какво има да чакаш? Южна Корея ... моля ти се.

Мексиканчетата добре започват :twisted: държа си на равенство!
 
От: Teма за световното 2014

Е, какво има да чакаш? Южна Корея ... моля ти се.

Мексиканчетата добре започват :twisted: държа си на равенство!

Искам да видя играчите на Русия как ще играят, не ме интересува тези с дръпнатите очи ;)
 
От: Teма за световното 2014

ще играят смазващо,
поне 3 гола за тях.
А бразилия са толкова зле.. сложих за мексико
 
От: Teма за световното 2014

А бразилия са толкова зле.. сложих за мексико

Не надценяваш ли прекалено мексиканците?
Чу ли статистиката? От 38 мача, 22 са за Бразилия, 10 за Мексико и 6 равни. То не е гаранция да не се увеличат някои от малките резултати, но все пак ...
Иначе мексиканците играят много всеотдайно и концентрирано. А вратарят им е супер!
И все пак, дори да поведат Мексико бразилците ще изравнят ... според мен. Поне на тази фаза няма как да има чак такова обръщане.

p.s. Коя трябва да е Павлета Рашкова ???- Съдия?!- че да коментира? Съдия по синхронно плуване или? Нямам думи. Искам да видя коментаторите на другите държави в студията им! Както и Мика Стоичкова??? Или тая на оня ... кажете я бе- селяндура на Локо Сф.
Все едно Сульо Гибонов да ми коментира художествена гимнастика! :confused:
 
От: Teма за световното 2014

Не надценяваш ли прекалено мексиканците?
Чу ли статистиката? От 38 мача, 22 са за Бразилия, 10 за Мексико и 6 равни. То не е гаранция да не се увеличат някои от малките резултати, но все пак ...
Иначе мексиканците играят много всеотдайно и концентрирано. А вратарят им е супер!
И все пак, дори да поведат Мексико бразилците ще изравнят ... според мен. Поне на тази фаза няма как да има чак такова обръщане.

p.s. Коя трябва да е Павлета Рашкова ???- Съдия?!- че да коментира? Съдия по синхронно плуване или? Нямам думи. Искам да видя коментаторите на другите държави в студията им! Както и Мика Стоичкова??? Или тая на оня ... кажете я бе- селяндура на Локо Сф.
Все едно Сульо Гибонов да ми коментира художествена гимнастика! :confused:

Първо не обиждай Гибона! Второ, тая на тоя селендурa дъщеря му е хубава и поне малко разкрасява гледката, има нужда едно такова студио от красива жена. Гледала ли си студията на другите телевизии чуждестранните? Там над 50% са жени, защото вдигат рейтинга. До колкото знам тези жени които коментират съдиите са съдии по фубтол за жени, правят го за повече рейтинг, нали се сещаш. Ама пък ти си жена и нормално, женска завист :d

Ако видиш другите телевизии, една телевизия мексиканска ще ти дам пример, дето работи тая "Мика Стоичкова" са пратили 800 души в Бразилия :) Като повече от 400 са жени, заради по-големият рейтинг.
Иначе съм съгласен, че е селяндур тоя на закриващият се клуб Доко Сф.

ще играят смазващо,
поне 3 гола за тях.
А бразилия са толкова зле.. сложих за мексико

Така, Бразилия ще си ги бият, това е ясно. Мексико ще се борят в мача с Хъраватия, все пак Бразилия е Бразилия, а Мексико е онзи с големите шапки.
 
От: Teма за световното 2014

Чак пък завист, не бих казала, но щом е в името на красотата, добре.

"Гибонов" така ми дойде, защото знам, че той има син/ове, колкото и в художествената гимнастика да не е нужно мъжко присъствие като коментатори.

Не съм гледала другите студия и за това питам. Но щом е принцип, няма да мрънкам.

И все пак- Мексико играят по-добре според мен. Виж колко бавят топката бразилците ... като някакви спокойни, че едва ли не от небето ще им падне гола.
А мексиканците се борят за всяка топка.

Факт, усетих се след като го написах, че самата аз съм жена, но пък си коментирам тук безобидно. А някои получават парички само за това, че са дъщерите на някои. Не че им липсват, ама няма нужда ...
 
От: Teма за световното 2014

:clap:

:p

Как знам, как съм учила 8)

Вече ще залагам :twisted:

По-важното е, че самият мач много ми хареса. Имаше напрежение през цялото време. Не усетих кога мина :)

Лека нощ!
 
От: Teма за световното 2014

Касси,
преоцених ги, ама това си е поради лични особености.
Ти за равния добре го каза, надявм се да си го заложила..

Бразилия нямат място след 1/8 финала
 
От: Teма за световното 2014

Касси,
преоцених ги, ама това си е поради лични особености.
Ти за равния добре го каза, надявм се да си го заложила..

Бразилия нямат място след 1/8 финала

Не съм залагала. Не се чувствам толкова уверена още :)

Но тепърва ще е интересно и косвено ще си помагам от вашите коментари 8)

После ще почерпя естествено :twisted:
 

Горе