Template за OpenCart 2.0.1.1 модул?

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Някой да е попадал на такова животно?

Че с тая промяна дето са я направили от 2.0.0.0 не стават, а не можах да изнамеря нещо ъпдейтнато.

Не ми се губи време да откривам топлата вода.
 
От: Template за OpenCart 2.0.1.1 модул?

Ми дай някой линк, аз явно не мога да се оправя с гошо :cry:
 
От: Template за OpenCart 2.0.1.1 модул?

Възможно най-просто нещо ми трябва, само да се оправя с новия механизъм на модулите.
 
От: От: Template за OpenCart 2.0.1.1 модул?

Възможно най-просто нещо ми трябва, само да се оправя с новия механизъм на модулите.

До колкото знам има модул/и за създаване на елементарни модули, но са за старите версии. Ако ти трябва шаблон/пример за начина на изграждане на модул за новата версия, има и то не един. Това са дефолтните модули идващи с инсталацията. Разгледай html/slideshow модула и мисля, че ще ти стане ясно. Достатъчно е да дъмпнеш веднъж информацията идваща от html формуляр при промяна на модула за да видиш как точно трябва да бъде структурирана тя. Общо взето в асоциативния масив $_POST трябва да имаш променлива от вида "името на модула_status" за статуса на модула и масив "името на модула_module" за останалата част от настройките на модула(ако има такива). В каталог частта в контролера на модула дефолтния метод index трябва да бъде публичен, а не както досега "защитен" поради основните промени във фрейма на системата. За други промени може да се водиш от контролерите на дефолтните модули.

Ако има нещо неясно пиши, ще помагаме.
 
От: От: От: Template за OpenCart 2.0.1.1 модул?

До колкото знам има модул/и за създаване на елементарни модули, но са за старите версии.

Да за 1.5 версиите имаше такъв темплейт. Даже за 2.0 намерих.

Ако ти трябва шаблон/пример за начина на изграждане на модул за новата версия, има и то не един. Това са дефолтните модули идващи с инсталацията. Разгледай html/slideshow модула и мисля, че ще ти стане ясно. Достатъчно е да дъмпнеш веднъж информацията идваща от html формуляр при промяна на модула за да видиш как точно трябва да бъде структурирана тя. Общо взето в асоциативния масив $_POST трябва да имаш променлива от вида "името на модула_status" за статуса на модула и масив "името на модула_module" за останалата част от настройките на модула(ако има такива). В каталог частта в контролера на модула дефолтния метод index трябва да бъде публичен, а не както досега "защитен" поради основните промени във фрейма на системата. За други промени може да се водиш от контролерите на дефолтните модули.

Направих точно това, което препоръча и ти, само че си избрах HTML модула от 2.0.1.1

Просто търсих нещо, от което да дялкам по-малко излишни неща.
 

Горе