TemplateToaster 5 Pro - безплатен само днес

Test

Well-Known Member
В Giveaway of the day са пуснали безплатна версия на TemplateToaster 5 Pro. Служи за създаване на темплейти за различни системи. Офертата важи 23 часа и половина след пускането на тази тема. Не съм ползвал програмата и не знам дали е качествена, но на някой може да му свърши работа.
TemplateToaster is a web design software for designing high end WordPress themes, Drupal themes, Joomla templates and HTML5/CSS3 Websites. A user can create fully functional templates and the code will be generated automatically. It also generates templates for two major eCommerce platforms that are Prestashop and Magento. Add to it, TemplateToaster also generates blogger's template too. The themes designed are fully responsive and browser compatible.
Линк
 
От: TemplateToaster 5 Pro - безплатен само днес

Интересна програмка, инсталирах я на бързо, на пръв поглед с доста ограничени възможности, нещо като Artisteer, реп от мен за инфото.
 
От: TemplateToaster 5 Pro - безплатен само днес

Много ши...и номера с тази програма правят, бях я инсталирал, активирал всичко, днес реших да я тествам отново и се оказа, че уж е активирана, но всъщност не е и ми предлага да закупя версия 6 или да си доплатя 50 долара, опитах се да я деактивирам и инсталирам пак, ноо йок инсталация:oops: изписва ми "Giveaway period for this software is over, place check our web-site for new giveaway", писах им на съпорта и ми казаха просто да си платя или да продължавам да опитвам да я преинсталирам, че те вече не поддържали предишната версия.
Шиб..яци от всякъде, яд ме е, че си загубих времето с глупости, но реших да пиша тук все пак и някой друг да не се излъже.

Ето какъв е окончателния им отговор:
you need to download v6 from our site and pay in that case, however we can give you $50 discount, оказа се, че не да си доплатя, а те да ми направят отстъпка видиш ли от 50$, това, ако не са индийци или пакистанци
:DОЛИГОФРЕНИ

Когато даваш нещо безплатно, после, не искаш пари за него по някакъв много ку---нски начин.
 
Последно редактирано:
От: TemplateToaster 5 Pro - безплатен само днес

Ами вече няма петица, аз я инсталирах когато беше фрии, активирах я и след известно време вече ми искаше пари, аз ли изтрих някой файл или нещо в регистрите стана..., поне така си обяснявам, че ми спря активацията, след което я изтрих без да я деактивирам, за което бутона също не работеше, след което нямах друга възможност освен да си я платя това според разработчиците отново, според мен са някакви тъпи техни номера, което си е кретения.

Може да си изтеглиш 6-цата да я тестваш, интересна е програмата, Artisteer е по-дървена и по-тежка, тази ми хареса, но за кратко:)
 
От: TemplateToaster 5 Pro - безплатен само днес

Блинки, ако решиш да я взимаш пиши, онези ми обещаха 50долара отстъпка, ако ми дадът някакъв код ще ти го дам, не съм сигурен дали си заслужава парите обаче.
 

Горе