the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

До края на другия месец ще получа ли и 1 статия поне? Всъщност не виждам какво трудно има да вземете биографията на някоя личност като steve jobs/ aйнщайн и да ми я пратите рерайтната и да се заместят имената, така както се разбрахме в интерес на истината. Пък ще ми се да вярвам, че се работи, ама 20 дни нищо нямам, имам срокове с думата, която оптимизирам, супер неудобства създадени заради тея статии да ги чакам. Факт.
И не представям нещата пристрастно, преди около 10 дни ми беше казано, че ще получа статиите до 2 - 3 дни, гледам всеки си получава статиите, само аз хванах бога за ... Така ли е? Сега ще плащам неустойки, защото чакам за перфектно представена услуга, която всъщност ми обърка нещата на 360 градуса.

Здравей, първо искам да ти се извиня за голямото забавяне. Реално освен техническия проблем преди няколко дни доста ме затрудни изобщо какви статии биха ти свършили работа. Пробвах няколко различни тематики, част от тях ми се видяха просто невероятно неподходящи и опитах други.

В края на краищата се спрях на две основни теми и се постарах статиите да изглеждат възможно най-неангажиращо. В пакета има 137 статии. Всяка от тях съдържа поне веднъж ключовата фраза. Болдът лесно може да се махне в ноутпад с реплейс. Дължината на статиите е над 300 думи, като в единични случаи надхвърля 700. Проверих ръчно няколко статии за четимост и смисленост, надявам се резултатът ще те удовлетвори. На случаен принцип проверих и уникалността на няколко статии с копискейп. Във всички случаи уникалността е над 90 процента.

Има единични случаи на засечени фрази или части от изречения. Около 40 процента от тези, които проверих са напълно уникални според копискейп. Още веднъж - извинявам се за забавянето. Не очаквах твърде голямата свобода, която ми даваше такъв род необичайна поръчка да ме затрудни толкова много. Компенсацията за един безплатен пакет е в сила, с единствената молба - нека е нещо по-тривиално.

Файлът за теглене е на разположение на линковете изпратени в скайп. Ако предпочиташ мога да ти пратя файла по мейла.

Ако имаш коментари или въпроси - на разположение съм.

ПП Извинявам се на Тео, че му отнемам функциите на търговец, но в случая той няма никаква вина за забавянето.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Записвам се да следя темата. Сигурно съм на опашката още.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

тези статии да ги сложа лека полека на един микронишов сайт примерно, ще минат ли през всичките там гугълски алгоритми и т.н.?
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

тези статии да ги сложа лека полека на един микронишов сайт примерно, ще минат ли през всичките там гугълски алгоритми и т.н.?

Ще минат, как няма да минат? Последните алгоритми нямат нищо общо с нечетаеми текстове ( а артиклите, които аз получих са повече от добри и четими! ), защо питаш неща, които и ти не си наясно как стават? Услугата е супер, съжелявам, че попрекалих малко с изказванията по-горе, много съм доволен от статиите, получих + 37 статии отгоре + безплатен пакет за още 100, ако поръчаш, няма как да останеш недоволен.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Поръчката ми беше изпълнена в срок даже имам 10 статии бонус.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Ако знаех как стават, щях ли да питам? Радвам се, че си доволен, мисля и аз да го пробвам, ако не друго да се поупражнявам
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

За това харесвам компютрите – правят нещата бързо, спестяват време и нерви. Добре, че има хора които използват възможностите на компютрите, за да огреят и други :D
Всъщност да питам, има ли значение дали темите се слагат да кажем през няколко дена една тема или за няколко дена много теми наведнъж и после в продължение на месеци нищо не се слага в сайта? Аз съм за 1-вия вариант има ли други мнения? (Не говоря за 100-те теми а по принцип)
 
Последно редактирано:
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Перфектна услуга!
Произволно заглавие:

wwca.png

wwcg.png
 

Прикачени файлове

  • wwca.png
    wwca.png
    11.2 KB · Преглеждания: 46
  • wwcg.png
    wwcg.png
    7.1 KB · Преглеждания: 37
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Така, и аз съм доволна от услугата. За начало си поръчах 200 и получих повече от очакваното. За сателитки статиите са идеални. А за отношението просто нямам думи. Ще ползвам услугата и в бъдеще.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Здравейте, бих искал да се възползвам от услугата. Писах на лично.:roll:
 
От: От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Здравейте, бих искал да се възползвам от услугата. Писах на лично.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Бърза и коректна работа много съм доволен услугата си заслужава
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Преди час си получих статиите...нямам кой знае какво да кажа - само две неща: Перфектна услуга! Перфектно изпълнение!

* Поръчах още веднъж, много съм доволен!
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Ще поръчвам, писах ти ЛС с въпроси :).
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

ВАЖНО

След новите промени в алгоритъма на Гугъл се налага допълнително програмиране на генериращите скриптове. Във връзка с това се очаква забавяне на всички настоящи поръчки поне с около седмица - две. Извинявам се на всички, които чакат своите статии и предлагам следните варианти за компенсация:

1. Изчаквате пренаписването на скриптовете (което би отнело известно време ~ 10тина дни). Като компенсация за търпението ви, освен поръчаното, предлагам и допълнителен безплатен пакет 100+статии по избрана от вас ниша и думи.

2. Ако не искате да чакате - предлагам 100% рефънд на заплатеното от вас, като при пускане на скриптовете, ще получите поръчаните статии безплатно, без каквото и да е било обвързване от ваша страна.


Ако се спрете на първия вариант (благодаря за доверието), но в определен момент не искате да чакате повече - веднага може да изберете и преминете към вторият вариант.

Също така преустановявам приемането на поръчки, до изчистване на проблема.
 
От: От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

ВАЖНО

След новите промени в алгоритъма на Гугъл се налага допълнително програмиране на генериращите скриптове. Във връзка с това се очаква забавяне на всички настоящи поръчки поне с около седмица - две. Извинявам се на всички, които чакат своите статии и предлагам следните варианти за компенсация:

1. Изчаквате пренаписването на скриптовете (което би отнело известно време ~ 10тина дни). Като компенсация за търпението ви, освен поръчаното, предлагам и допълнителен безплатен пакет 100+статии по избрана от вас ниша и думи.

2. Ако не искате да чакате - предлагам 100% рефънд на заплатеното от вас, като при пускане на скриптовете, ще получите поръчаните статии безплатно, без каквото и да е било обвързване от ваша страна.


Ако се спрете на първия вариант (благодаря за доверието), но в определен момент не искате да чакате повече - веднага може да изберете и преминете към вторият вариант.

Също така преустановявам приемането на поръчки, до изчистване на проблема.

Аха, аз се зачудих какво стана :).
Избирам вариант 1, ще изчакам.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Окс, и аз ще си чакам, не е чак толкова зор положението... :)
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Здравейте и аз искам 1дин пакет от 100 и два пакета от 10 статийки, ще чакам колкото е нужно не бързам :)
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Колкото и да ми е неприятно, спирам засега услугата. Надявам се да тръгне отново, но нито се знае кога, нито при какви условия. Мисля, че направих рефънд на всички, но ако случайно съм пропуснал някого, моля да се чуем в скайп или на ЛС.
 
От: the Alien Writers - Автоматично генерирани статии (ен)

Колкото и да ми е неприятно, спирам засега услугата. Надявам се да тръгне отново, но нито се знае кога, нито при какви условия.

Уффф, влязох да поръчвам, а то! :(
Силно се интересувам от услугата. Моля, дръжте ни в течение. След толкова добри отзиви, определено ще чакам и добри новини.
 

Горе