Конкурс за: Thread design - дизайн на темплейт за форум

Petko Voivoda

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Конкурса се ОТМЕНЯ.

-----

Здравейте, организирам конкурс за thread design. Прилагам няколко снимки за да придобиете представа за какво говоря:
Пример 1
Пример 2

Това което ние искаме е, такъв дизайн базиран на нашия сайт за форекс сигнали.
Уебсайта е https://forexalerting.com/

Използвайте логото от сайта, както и цветовете от логото или поне близки до тези.
Трябва да има и testimonials, и също да се споменава, че имаме телеграм група.
Трябва да има и секция с често задавани въпроси.
Може да използвате текст от сайта или от други сайтове.

Важно е след като изберем победителя, да получим PSD файла за да можем да променяме текста.

Широчината трябва да е около 1000 пиксела.

Наградата е 80лв.
Крайната дата на конкурса е 31.05.2020г.

Запознат съм с правилата на форума.
 
Последно редактирано:
А пък та похвалиха...
 
Толкова добри примерни има тук :rolleyes:

Тук не става въпрос да се прави темплейт за форум, а конкретно за изображение, с което да презентираме услугите си във форумите. Няма кодиране, просто изображение в което ще има съдържание за услугата, прайсинг тейбъл, ЧЗВ и отзиви.
 
Чак пък конкурс :) Просто си купѝ 1-2 часа от нечие време с тема тип "Търся дизайнер".
 
Привет колеги, реших да отменя конкурса. Една от причините е, че такъв тип конкурс явно не се възприема добре. Другата причина е, че след негативните коментари тук, намерих в чужд форум човек, който направи това, което искам за 20 долара. Явно не било толкова скъпо, колкото го изкарвате, но както и да е. Всеки сам си оценява труда.

След като го попълня със съдържание и като стане готово за използване, ще го публикувам тук за да видите.
 
Привет,
Без нито грам творчество може би си заслужава тази цена, предполагам ти го е направил едно към едно към примерите най-вероятно е използвал готов шаблон който го е пипнал тук там, отнело му е 15-тина минути има няма сигурно.
Друг е въпроса когато се обявява конкурс, конкурс значи се търси нещо по-креативно, дават се примери, но се дават с цел някакво надграждане, поне такава е логиката според мен.
Това просто не е било за конкурс което значи, че колегите правилно са те посъветвали и ти си взел правилно решение от което си доволен;)
 
Що всичко в тоя форум трябва да е такава мъка..
  • Едва ли първоначално някой разбра какво се търси.
  • $20 - сигурен приход; конкурс 80 лв = шанс за приход;
  • Докато течеше конкурсът, някой може да е губил време в подготовка на предложение... И оп - конкурсът прекратен. На всичкото отгоре организаторът даже паралелно е наел друг изпълнител (докато тече настоящият конкурс!).
 
  • Докато течеше конкурсът, някой може да е губил време в подготовка на предложение... И оп - конкурсът прекратен. На всичкото отгоре организаторът даже паралелно е наел друг изпълнител (докато тече настоящият конкурс!).

АзЕ.
Не бях правил подобно нещо и ми беше интересно.

@Blinky
Ай помисли върху нещо подобно. Вече го бях писал...

Пуска се конкурс..

Всеки който смята да участва се записва с "Like" на темата или още по-добре къстъм реакция
1. Конкурса се обявава за стартиран при минимум да речем 5 записа.
2. Конкурса може да бъде обявен за невалиден при липса на 5 предложения.

Тия дето са се записали, а не са пуснали предложение - почивка от конкурсите за известно време.
Спираш конкурса щото някой индиец е казал, че ше го направи за 20 кинта - почивка от форума за известно време.

Всички са доволни.
 
Последно редактирано:
Мисля, че темата с тея конкурси е безкрайна.

@NovaPS ами ако ти си направил 5 предложения и действително си вложил творческа мисъл и си убил няколко хиляди неврона който никой не може да ти ги възстанови:) и не се появят други предложения, малко ще е кофти ако се прекрати конкурса.

Въпроса с тея конкурси е като цял законопроект да се изготви.
Така, че по-добре всеки по усет да решава, то лесно се прогнозира кой е сериозен кой не.
 
@Blinky
Проблема е кардинален.
Ако това ти е решението да се минава на теми: "Търся дизайнер, повече инфо на ЛС" и да приключваме
То даже може да редуцираш форума на:
- Продавам нещо - за повече инфо на ЛС
- Купувам нещо - за повече инфо на ЛС
- Теми без креативност.

@Petko Voivoda
Неем такива чуства, просто се падна да е в твойта тема. За мен е +, не знаех за тоя тип презентации.
 
Ясно е какво е проблема, този не беше от тези, и за това реално ще се помисли за нещо, като от доста време ми се върти подобно ограничение за тези конкурси както е с фейсбук страниците и профилите. ;) Наред с другите неща. ;)
 
И аз се извинявам ако незаслужено съм се поолял с критиката. Ама като видя "конкурс" и ме напъва просто.
 

Горе