TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

Blinky

Owner
Здравейте,

Публикувам тази тема тук, за да се съберат купони, намаления, промоции и отзиви за TinyDeal. Реално техен представител ще следи темата и ще може да отговаря подробно на въпросите на всеки. Като и също има вероятност за съвместна работа с тях, тъй като предлагат много интересни неща на достъпни цени. Ще се радвам да пораздвижим темата като си спестим излишните коментари, които не са по нея. Благодаря предварително.

Поздрави,
Б.
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

тва нещо от рода на алиекспреса ли е?
 
Re: От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

тва нещо от рода на алиекспреса ли е?

Да, нещо такова. Надявам се собствениците или някой техен представител да се включи да разясни. ;) Всякакви интересни неща има. Поне като гледам, мога да пазарувам цял ден там. Някой добри, други малко китайски, ама си има голям избор, между другото. ;)
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

Измамници от най-голяма класа. Поръчах си някаква дранкулка , не дойде 2 месеца , отворих диспут в пейпал. Веднага се свързаха с мен , почнаха да ме умоляват да затворя диспута и веднага ще ми пратят нова стока , но трябвало да затворя диспута. Затворих го и веднага ми казаха , може би пратката се е забавила , така че няма да ви пратим нова стока , изчакайте първата. Е 2ра година не дойде.....

Та горещо ви препоръчвам да не пазарувате от тия дребни лъжци.
 
Re: От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

Измамници от най-голяма класа. Поръчах си някаква дранкулка , не дойде 2 месеца , отворих диспут в пейпал. Веднага се свързаха с мен , почнаха да ме умоляват да затворя диспута и веднага ще ми пратят нова стока , но трябвало да затворя диспута. Затворих го и веднага ми казаха , може би пратката се е забавила , така че няма да ви пратим нова стока , изчакайте първата. Е 2ра година не дойде.....

Та горещо ви препоръчвам да не пазарувате от тия дребни лъжци.

Надявам се да дадат повече информация и те, защото това определено не изглежда добре.
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

Измамници от най-голяма класа. Поръчах си някаква дранкулка , не дойде 2 месеца , отворих диспут в пейпал. Веднага се свързаха с мен , почнаха да ме умоляват да затворя диспута и веднага ще ми пратят нова стока , но трябвало да затворя диспута. Затворих го и веднага ми казаха , може би пратката се е забавила , така че няма да ви пратим нова стока , изчакайте първата. Е 2ра година не дойде.....

Та горещо ви препоръчвам да не пазарувате от тия дребни лъжци.
Поръчваш си пак нещо като дойде им отваряш диспут и ти връщат парите. Няма какво да ги жалиш. Аз имах подобни проблеми с Tmart
 
От: От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

Поръчваш си пак нещо като дойде им отваряш диспут и ти връщат парите. Няма какво да ги жалиш. Аз имах подобни проблеми с Tmart

Е излъгаха ме , повече никога не съм затварял диспут преди да си получа или стоката или парите. Просто ме излъгаха най-нагло , че могат да пратят стоката отново само ако затворя диспута. Веднага след като го затвориха написаха - сори ама не можем да направим това .... колко нагъл трябва да си да пестиш от нещо струващо 10тина долара.
 
От: От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

Е излъгаха ме , повече никога не съм затварял диспут преди да си получа или стоката или парите. Просто ме излъгаха най-нагло , че могат да пратят стоката отново само ако затворя диспута. Веднага след като го затвориха написаха - сори ама не можем да направим това .... колко нагъл трябва да си да пестиш от нещо струващо 10тина долара.

до колкото го разбрах, колегата имаше предвид да си поръчаш пак същата стока и когато пристигне да отвориш диспут за пристигналата и там да ти върнат парите. и така да си на 0та.
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

Никога повече няма да си поръчам от тоя смешен сайт. Има ибей , има амазон ..... а тия тарикатчета .... преди няма да забравя като ми се беше забавил джойстика за пс3 и котаеца искаше 2ри да ми праща , но взе че дойде и му казах че е ок инаще щеше да го прати пак само за да си заслужи положителен фийдбак. А тия тайнидиил са мишоци ....
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

Аз съм доволен, може да малко по скъп от алито но тук имаш гаранция че няма да те прекарат докато в алито трябва да гледаш рейтинг, фийдбеб и да се молиш да не изпържи китаеца.
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

От 2 месеца чакам един телефон Lenovo... Писах им, отварях ticket в сайта и продължавам да чакам :)
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

От 2 месеца чакам един телефон Lenovo... Писах им, отварях ticket в сайта и продължавам да чакам :)

Отваряй диспут в пейпал и при никакви обстоятеслтва не го затваряй докато не си получиш или парите или стоката. С тикети при тях нищо няма да направиш.
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

Аз съм поръчвал от там около 5-6 пъти.. Нямало е проблем до сега.
 
От: Re: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

@BurnX, явно кофти късмет нещо. Не знам. Ще видя какво толкова ще се случи и с наша поръчка. ;) Ще дадем мнение, определено. :)

Не е късмет , просто са измамници. Не ме е яд толкова за недоставената стока , колкото за отношението и как чисто и просто ме излъгаха. Още тогава казах на жената , че където мога ще го разказвам тоя случаи , дано откажа някой бъдещ клиент. Така просто не се работи , като тия мизерници.
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

Имам една поръчка оттам. Някакви очила за 4-ри долара с безплатна доставка. Дойдоха за месец по пощата. :D Нямах проблеми, единствения дерт беше дето си купих тракинг код за 2-3 долара, за да си следя пратката, но тракинга беше до София, оттам нататък пълно неведение. :D А чаках седмица и нагоре след като беше отчело, че ми са в София очилата. Та това де, иначе при мен не е имало забавяне...

Прави ми впечатление, че има доста евтини телефони, както и някои други неща, обаче се чудя как ще стои въпроса с митницата. Дали ще задържат стока над 15$? O_O
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

Над 30 поръчки до момента от сайта и винаги са пристигали. Имало е 1-2 случая на забавяне, но като търсиш "тънки" цени ги преглътваш ;)
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

В този сайт имах около 10-15 поръчки. Вече към последни обаче на*каха.
Идва ми едно камерка с микрофон, обаче микрофона не работеше. П.С. да уточня, че същия ден бях си поръчал други 2 джаджи. Писах им, веднага ми отговориха, че имам 2 варианта или да платя още 1 долар и да ми пратят друга или да пратя тази до Китай.
И от тогава ни камерката, нито другите 2 джаджи ми дойдоха.
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

Току що си поръчах часовник и то платих 3 долара за по-бърза доставка (в рамките на 10-15 дни). Да видим дали ще пристигне пратката този път. Имам добро впечатление за тях, но да видим.

PS: Да попитам някой поръчвал ли е по-скъпи стоки от този сайт - примерно телефон, таблет, компютър... нещо над 50$, примерно и знае ли как стои въпроса с митницата? В смисъл при поръчка за лична употреба де... Има ли някакви допълнителни такси или проблеми при доставката на по-скъпи продукти?
 
От: TinyDeal - купони, намаления, промоции и отзиви

На късмет са нещата. Аз съм поръчвал два пъти телефони и не съм плащал нищо допълнително, нито е имало проблеми. Специално от TinyDeal не съм пазарувал, а ползвам други сайтове като DealExtreme, Everbuying, Banggood и т.н.
 

Горе