TLA - Лесно, бързо и ПЕЧЕЛИВШО

coolboy

New Member
Здравейте.Искам да Ви представя вече познатата Ви TLA.
Програмата е надеждна и се нарежда на второ място след AdSense.
Представлява линкове и тяхната продажба за съответният партньорски сайт.Цената се определя от ключовите думи и популярността на сайта и се дели 50 на 50 между TLA и Вие-партньорите.
Линковете изцяло се сливат със съдържнието на сайта.
Моля, регистрирайте се за програмата през моя реферал, защото спешно се нуждая от определена сума пари.Това на вас няма да Ви струва нищо, а за мен ще бъде един голям подарък!Благодаря Ви!
КЛИКНИ ТУК
 
Който си поискаш :) Наистина и съвесем сериозно - паричките са ми необходими и ще се радвам да се отзовете.Естествено бих върнал услугата на всеки, само трябва да ми давате линкове и рефове :)
 
Aз не искам да забогатея, но все пак ми трябва една определена сума пари и мисля, че ако повечето от потребителите тук се регситрират от линка ми ще мога да имам съответната сума пари.Дори и еднократно....
 
на кой ли не му трябват пари но аз лично бих ти препоръчал да се хванеш с нещо по сериозно има доста хубави теми как се правят пари от интернет във форума. тая тема и без тва ще отиде в кофа
 
vetzkov каза:
на кой ли не му трябват пари но аз лично бих ти препоръчал да се хванеш с нещо по сериозно има доста хубави теми как се правят пари от интернет във форума. тая тема и без тва ще отиде в кофа

мдам
 
Знам, аз използвам също Adsense и Easytrader, но просто това е варианта да спечеля по-бързо определена сума пари еднократно.Би ли се регистрирал, моля? За да видя дали изобщо има смисъл това нещо.
Много ти благодаря
 
братле някои да не са отвлекли, кажи ква сума ти трябва и ние от форума ще я съберем. Сериозно едно момче беше закъсал и му трябваха 1000 лв., тогава бяхме около 800 човека 500 активни и всеки даде по 2 лева и ги събрахме :twisted:
 

Горе