tnx.net - продажба на линкове

netsurfer

Well-Known Member
Tnx.net е сайт посредник за продажба на линкове. Използвам ги повече от година и съм доволен. Изисква код за регистрация, който има целание да пише в темата и ще получи такъв :)
Повече може да прочетете в блога ми, както й скриин за плащания. Плащат с paypal при поискване. Парите си ги получавате до 2-3 дни.
 
От: tnx.net - продажба на линкове

Аз бих искал кода за регистрация :p
 
От: tnx.net - продажба на линкове

Така и не разбрах къде е този калкулатор за оценяване на линка (май го имаше споменато в посочения блог).
 
От: tnx.net - продажба на линкове

Още ли се печели от продажба на линкове?Нали Гугъл го забраниха?
И все пак може ли и на мен един код за регистрация в TNX.net
 
От: tnx.net - продажба на линкове

Tnx.net е сайт посредник за продажба на линкове. Използвам ги повече от година и съм доволен. Изисква код за регистрация, който има целание да пише в темата и ще получи такъв :)
Повече може да прочетете в блога ми, както й скриин за плащания. Плащат с paypal при поискване. Парите си ги получавате до 2-3 дни.

Английски език поддържа ли сайта, че тоя руски никак не е приятен
 
От: tnx.net - продажба на линкове

Подържа си нормален английски език да
по дефолт в ФФ ми е на англоийски.
Да не си с Opera? Защото си хваща локалето и показва руски език.
Тъпото е, че не виждам къде са опциите за смяна на езика :П
 
От: tnx.net - продажба на линкове

Тъпото е, че не виждам къде са опциите за смяна на езика :П

Като се логнеш има "choose language" в горния десен ъгъл.
Tози домейн by default си е предназначен за англоговорещите, руският оригинал си е на [url]www.xap.ru[/URL] .
 
От: tnx.net - продажба на линкове

дайте малко повече инфо за този сайт например един приятел пита има 10 блога на безплатни хостове може ли да ги сложи там и колко биха му плащали
 
От: tnx.net - продажба на линкове

дайте малко повече инфо за този сайт например един приятел пита има 10 блога на безплатни хостове може ли да ги сложи там и колко биха му плащали

1. Безплатни не се приемат.
2. Плащането зависи от редица фактори, трудно е да се изброят всички тук. Най-добре е твоят приятел да прочете раздела "Approvals" в официалния форум.
 
От: tnx.net - продажба на линкове

а има ли такива който могат да му платят нещо за тия безплатните освен гугъл адсенс
 
От: tnx.net - продажба на линкове

Не знам, честно казано, последният безплатен хостинг, който ползвах, бе през 1997г.

Мисля че в този форум имаше доста теми, в които се обсъжда кои програми приемат подобни сайтове и колко плащат, но няма гаранции за тъждественост между написаното и реалността.
 

Горе