to domain or not to domain? :)

profusion

New Member
интересно ми е при ГБ програмите , след изработката на сайт в блогър, ако не си купя домейн, дали ще има отлив на клиенти които могат да помислят сайта за не сериозен щом видят че е в блогър? някой има ли такова инфо? :oops:
 
От: to domain or not to domain? :)

Е ти като го сложиш на собствен домейн, като смениш favicon и темплейт, средностатистическият юзер ще трябва доста да се вглежда за да установи, че си на блогър.
 
От: to domain or not to domain? :)

Бате виж първия резултат - make money online
Не знам, ама аз грам не го мисля за базик работа това и ми е адски сериозен блога. ;) Какъв е извода - всичко ще е добре пипнато и развито може да прави продажби, трафик и добро впечатление. Може сам да прецениш колко е сериозен пазара, щом е бил даже bidvertiser.com и е оставил доста афилиейт програми назада след себе си.

Успехи.;)
 
От: to domain or not to domain? :)

интересно ми е при ГБ програмите , след изработката на сайт в блогър, ако не си купя домейн, дали ще има отлив на клиенти които могат да помислят сайта за не сериозен щом видят че е в блогър? някой има ли такова инфо? :oops:

А и поне от Google ще си добре индексиран...
Да не ти пука, къде е. В началото и на мен ми беше несериозно, но всичко е до гледна точка....
Защо да плащаш за нещо, което можеш да вземеш без пари?!
 
От: to domain or not to domain? :)

тоест ми препоръчвате да си направя ГБ без домеин за сега, вие май не ме разбрахте, ако ГБ ми е нещо.блогър.ком хората ще ми имат ло доверие или по добре да не рискувам?

Изи, гледам, че ти си без домейн, как ти е конверсията или е още нов блога? (въх и аз почнах да говоря като вас....пусти му конверсии :lol:)
 
От: to domain or not to domain? :)

Ако добре се постараеш с дизайна, вкараш интересни и уникални статии, събмитнеш в директориите, хората ще ти имат доверие, независимо дали си в блогър или не.

Про, аз съм в блогър, но блогът е нов и нищо не мога да споделя още. Между другото и аз имах твоите размисли, но засега опитай там...

Ще се похваля при първата продажба ;)
 
От: to domain or not to domain? :)

Ако добре се постараеш с дизайна, вкараш интересни и уникални статии, събмитнеш в директориите, хората ще ти имат доверие, независимо дали си в блогър или не.

Про, аз съм в блогър, но блогът е нов и нищо не мога да споделя още. Между другото и аз имах твоите размисли, но засега опитай там...

Ще се похваля при първата продажба ;)

офф
Изи да не се познаваме? повечето от хората от един фенски форум, който посещавам доста ми викат Про :shock:
 
От: to domain or not to domain? :)

Не, ти ме нарече Изи, затова ти го върнах..., а и не си падам по френските форуми ;)
 
От: to domain or not to domain? :)

Не, ти ме нарече Изи, затова ти го върнах..., а и не си падам по френските форуми ;)

офф
не френски :lol:... фен-ски
 
От: to domain or not to domain? :)

Фенски, френски, все тая, но яко оспамихме темата.. Сори!
 

Горе