TOOL за събмит в БГ соц. мрежи

От: TOOL за събмит в БГ соц. мрежи

Вземи си Isocbox. Перфектен е, еднократно плащане, безплатно обновяване, най-доброто решение за БГ :)
 
От: TOOL за събмит в БГ соц. мрежи

До колкото разбирам този модул добавя всичко автоматично. Ако е така, той е по-добрия вариант.
 
От: TOOL за събмит в БГ соц. мрежи

Вземи си Isocbox. Перфектен е, еднократно плащане, безплатно обновяване, най-доброто решение за БГ :)

В момента нямам пари за това.

До колкото разбирам този модул добавя всичко автоматично. Ако е така, той е по-добрия вариант.

Незнам. Нека някой който е работил с drupal да удари едно рамо :)
 
От: TOOL за събмит в БГ соц. мрежи

Ако ти трябва събит, мога да ти предложа услугата на добра цена.

Иначе да, нека някой който ползва друпал да каже
 
От: TOOL за събмит в БГ соц. мрежи

Не ми трябва събмит.
Просот случайно попаднах на този сайт и реших да споделя тук, може на някой да му е полезно :)
 
От: TOOL за събмит в БГ соц. мрежи

Здравейте,
Сайта е мой, а всичко за модула горе долу съм го описал в статията. Работи само с Drupal и аз го ползвам за Друпалските сайтове и съм доволен. В общи линии натискате бутона Share и от падащото меню отваряте социалките(аз ги щъкам с клик на скрола) и след това е ясно...
В социалките изградени с Drigg попълва всичко. В останалите, които са добавени в момента, попълва само част от полетата, но това е защото основни познания по php(ако някой удари едно рамо може да го направим по кадърно)...
Ако имате въпроси мога да помогна до колкото мога...

P.S. Share е само опция за изкарване на иконките. Има и по шарени начини, но според мен не са функционални, а по скоро излишни шарении.
 
Последно редактирано:
От: TOOL за събмит в БГ соц. мрежи

Здравей bizz,
демо можеш ли да дадеш по някакъв начин ?

Сигуроно след това ще се намери някой да помогне, дори и тук в темата да деде идея.
 
От: От: TOOL за събмит в БГ соц. мрежи

Здравейте,
Сайта е мой, а всичко за модула горе долу съм го описал в статията. Работи само с Drupal и аз го ползвам за Друпалските сайтове и съм доволен.

Значи за сайтове на Joomla няма да е от полза ?
 
От: От: От: TOOL за събмит в БГ соц. мрежи

Отключих настройките на модула.
Вход към сайта be-flexy.eu/user. User:test Pass:test1
Настройки: Администрирай->Конфигурация-> service links
В момента е в комбинация със Share.
За другите изгледи: Конфигурация-> Изграждане на сайт-> Блокове - Service links, Service links with FishEye effect, Service links block for not-node pages (разполагайте ги където искате, за да видите ефекта).
В момента са активни само българските социалки, но модула поддържа мрежи от Швеция, Русия, Дания, Италия, Германия...
Може да свалите модула от прикаченият файл в края на описанието - service_links_0.zip В папка services-bulagrian services.module са моите писания. В инфо файловете ще видите поддържаните мрежи за всяка страна.

@mhx - не съм запознат с joomla, сигурно има вариант да се направи такъв модул и за нея
 
От: TOOL за събмит в БГ соц. мрежи

Темата е стара, но някой ползва ли го? Има ли ляб у него? Освен isocbox има ли нещо друго за бг?
 
От: TOOL за събмит в БГ соц. мрежи

Мисля,че този инструмент няма да върши работа по добре да се добавят ръчно
 

Горе