Twitter профил с 129 000 последователи!

emil_vlkv

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
реших да се разделя с един от моите Twitter профили. Страницата има над 129 000 последователи като следените профили са около 80 000. Тематиката на страницата е entertainment (по точно музика), направена е за определен изпълнител. Последователите са предимно от САЩ и Канада.
Профилът е създаден през Януари 2011 година. Развиван е с течение на времето и е изключително активен.
Преди време използвах профила, за да качвам и реклама.

Линк към профилът ще изпратя на ЛС.
Очаквам Вашите оферти.
Плащането ще се извърши чрез PayPal.
 
От: Re: Twitter профил с 129 000 последователи!

@monefff
Както се досещате, до голяма степен зависи от самия линк.
Ако се качи линк свързан с интересите на аудиторията (конкретния изпълнител, entertainment, музика), се получават около 100-130 клика на туит (статус). Също така трябва да се вземе под внимание в кои часове се качват статусите. Ако линкът е само спам реклама, резултатите ще са значително по-слаби.
 
От: Twitter профил с 129 000 последователи!

Може ли линк + цена. Благодаря
 
От: Twitter профил с 129 000 последователи!

Отговорил съм на всички на ЛС. :)
 
От: Twitter профил с 129 000 последователи!

Профилът все още се продава.
 
От: Twitter профил с 129 000 последователи!

А имаш ли такъв само, че с български последователи дори и да е с доста по-малко на брой?
 
От: Twitter профил с 129 000 последователи!

Нямам, за съжаление. Познавам потребители, които продаваха преди, но моето лично мнение е доста негативно по този въпрос.
Поне досега не съм срещал някой, който да ми докаже, че българските потребители в Twitter профилите са активни профили. Аз лично не бих инвестирал за бг потребители в Twitter.
И във фейсбук винаги стои на дневен ред въпроса за доколко са "fake" харесванията, но при Twitter си е доста по-рисковано.
 
От: Twitter профил с 129 000 последователи!

Имаш ли други енг профили за продажба:)
 
От: Twitter профил с 129 000 последователи!

Профилът е продаден. Благодаря на всички, които проявиха интерес. :)
 

Горе