Tyxo-то спряха отчитането в реално време

vicbg

Active Member
Tyxo-то спряха отчитането в реално време. За да се вижда вече колко човека са "на линия" само с "рефреш" ги показва. Дали е временно или тотално го махат като опция?
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Мдаммм, аз си мислех, че нещо лисика ми се бъгва, но явно проблема не е само в моя телевизор. :)

Tyxo-то спряха отчитането в реално време. За да се вижда вече колко човека са "на линия" само с "рефреш" ги показва. Дали е временно или тотално го махат като опция?
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Мдаммм, аз си мислех, че нещо лисика ми се бъгва, но явно проблема не е само в моя телевизор. :)

Явно постоянните заявки им крашват машините.
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Ами не мисля щото в началото като го пуснаха, в топ 100 бяха сайтове като абв, и вбокса дето всички в момента дето са в топ 100 да ги съберем на едно място няма да направят такъв трафик, по-скоро е или бъг, или най-вече са решили да го завършат. :)

Явно постоянните заявки им крашват машините.
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

още 2007 г. бъгваше тиксото... дано си оправят кода.
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Е те нали го смениха кода? много по-различен е от 2007. И също така мен спря да ми отчита ключови думи :shock: преди показваше почти всички думи сега по 2-3 кл. думи
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Е те нали го смениха кода? много по-различен е от 2007. И също така мен спря да ми отчита ключови думи :shock: преди показваше почти всички думи сега по 2-3 кл. думи
Не е само при тебе. Един ден показва всички страници, един ден няколко. Дано да го оправят.
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Тиксото е зле от много време.

Пример:

Тиксо - 73 посещения
Гугъл - 102 посещения
Брояча на ЦМС-то - 380 посещения
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Tyxo винаги си е било бъгаво, не помня някога да е работело всичко...
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Здравейте

Ако не нарушава общите правила, бих искал да използвам съществуващата тема, за мой въпрос, отново за tyxo, но с друг казус.


Мой приятел има сайт, в който си предлага стоката. Максимума на уникалните посещения му е бил да кажем около 12 000 - 14000 месечно в най-добрите дни, в по-слабите месеца (като изключим началото) около 4-5 хиляди. Обаче в последните няколко дни от 27.11.2013 трафика според tyxo спада значително. Той не разбира от тези работи, а хората които се занимават сега не са в България и т.н - общо взето моя приятел се е притеснил да не би нещо да се е бъгнало?

Понеже, като нов не мога да прикачам снимки или линкове, просто ще опиша ситуацията така:

Ден
Посещения
Уникални
Импресии
PPV
Max.
Днес* Събота 1 1 1 1.00 1
06.Дек.2013 Петък 1 1 1 1.00 1
05.Дек.2013 Четвъртък 6 6 10 1.67 1
04.Дек.2013 Сряда 4 4 14 3.50 1
03.Дек.2013 Вторник 5 5 7 1.40 2
02.Дек.2013 Понеделник 3 3 4 1.33 1
01.Дек.2013 Неделя 3 2 3 1.50 1
30.Ное.2013 Събота 1 1 1 1.00 1
29.Ное.2013 Петък 5 5 15 3.00 1
28.Ное.2013 Четвъртък 3 3 9 3.00 1
27.Ное.2013 Сряда 130 124 978 7.89 14
26.Ное.2013 Вторник 232 215 1,649 7.67 14
25.Ное.2013 Понеделник 243 214 1,375 6.43 12
24.Ное.2013 Неделя 156 147 932 6.34 8
23.Ное.2013 Събота 148 135 751 5.56 10
22.Ное.2013 Петък 201 179 1,188 6.64 9

Надявам се да е горе-долу ясно, какво искам да напиша, до сега в историята му подобни спадове не са се получавали.

Ще съм Благодарен за отговорите, Лека вечер на всички
 

Прикачени файлове

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    73.3 KB · Преглеждания: 17
От: От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Привет, някой да даде някаква идея? От 27.11 е така, дори и до днес, сайта не е падал, но със сигурност системата не отчита правилно
 
От: Re: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

На мен пък не ми се визуализира джаваскрипта на един сайт. Този брояч нещо не знам защо така се базика. А bgcounter-а дава на заето от известно време. :) Някой да знае нещо по въпроса? :)

А при мен bgcounter-a си работи и нямам никакви проблеми с него. И въобще се чудя що продължавате да имате доверие на тиксото?

Я ми кажете с какво тиксото е по-добро от bgcounter-a или аналитикса?

Аз никога не бих сложил тиксо на моите сайтове, освен в случаите да им правя платена реклама!
 
Я ми кажете с какво тиксото е по-добро от bgcounter-a или аналитикса?

Аз никога не бих сложил тиксо на моите сайтове, освен в случаите да им правя платена реклама!
Говори ми мръъсно. Аз също. Беше болна амбиция на един приятел. Е, има го, ама все тази като не струва. За аналитикс, разбираш ли, трябвало да се логва и да цъка, а така с един клик от сайта си и си там. И тук идва въпросът - може ли юзър да мисли като уебмастър? Не, не може. Едно цъкане и да си там. За това, кой каквото иска, не е виновен, че е такъв. :)

Ако прадваш реклама да си сложиш, да те гледат "рекламодателите", но ако си фирмен сайт с 2-3 посещения на ден, не знам какво точно ще прави там такова чудо на техниката.
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Ако прадваш реклама да си сложиш, да те гледат "рекламодателите"...

Смях до небето. Що за мислене е това... Та аз на моя проект нямам публичен брояч, въпреки, че мога да кажа, че е успешен откъм трафик, линкове, бранд, всъщност ти самият имаш достъп до него и може да потвърдиш това. Има си начин да се научат това - ако е сериозен рекламодател, ще установи контакт със сайта.
А бре хора, информацията струва пари, а информацията относно Ваши проекти струва много пари, безценна е. И е глупаво да я споделяте с конкурентите.
strana Ви беше дал пример преди как се пазят тия данни, хайде, намерете си го неговото изказване.
 
Еми същото като да си плеснеш бранда до на Азис новия любовник в някой медиен сайт. Същото е. :) Хахахаха. Не знам, разни хора, разни маркетинг стратегии и напор. :)

Да, потвърждавам го. Но за бога, не слагай. Иначе другото е Джемиус си гледат уж агенциите като купуват реклама. Няма лошо да си публикуваш трафика, но по-добре като таблица, оферта, презентация.
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

@Странникът И как "сериозен рекламодател" ще погледне сайта, и ще реши без да види статистика и ще реши да те пита, аджеба дай да погледна какви посещения имаш, че се надъхах да рекламирам при теб па нямаш брояч публичен да видя?

Не мисля!

Освен, ако нямаш много голям проект с наложен бранд и всеизвестен на всички. Аз ще ти кажа, че преди когато имах големия сайт, ако го нямаше тиксото отворено за всички надали щях да имам 7-8 директни рекламодателя.

@Blinky А ти вярваш ли на постната статистика в таблица? Аз не щото нетинфо пишат че свежо имало все-още сумати и посещения, ама като постнеш една свежа новина не носи почти никакви посещения, а преди носеше до 500+, тогава си стоеше брояча на тиксо и се виждаше че правят над 70к. на ден, сега няма брояч не носят свежите неща посещения обаче според нетинфо трафика не бил спаднал. :lol:

Така, че нито едното нито другото, освен ако нямаш възможност да пуснеш статистика отворена от аналистика, ама дори и да можеше пак е относително защото аналистика е сложен и надали някой рекламодател ще седне да се чопли в него. Тиксото лесна работа с два клика вижда и преценява. ;)
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Абе оня ден мислех да сложа на един сайт брояч.. и какво стана, бяла страница, рефреш, изпрати отново.. и нацвъка там няколко брояча с едно и също име.. И как да ги махна ся от списъка, нямам си и на идея.. Гумата ми се е изтъркала..
 
От: Tyxo-то спряха отчитането в реално време

Аз един друг въпрос, awstats-a от cpanel-а мери ли точно ? Че тиксото 60-70 посещения мери, гугъла мери 100-120, а awstats-a към 300.
 
@ uni-web, не знам на какво да вярвам, но определено има нещо странно. Свежо мисля, че от доста време не е на Нетинфо. На Xenium, в която медийна група са още Hardwarebg.com,
Kulinaria.bg и други. Тарифите мисля, че са същите, но нямам спомени за старите, за да ти кажа със сигурност.

Реално, ако някой иска статистики, ти публикуваш основните за медията, а за детайлни е редно да се свържат с теб. Преценка реално може да се направи и след като видят основните. По тях си преценяват дали имаш обема, който им е нужен, как да разпределят бюджета и дали форматите ти им допадат точно за тяхната кампания. Това с брояча може и да помогне, но аз лично не бих сложил. Някои медийни сайтове като capital имат и двата брояча във футъра си, което може би е печелившо за тях. Не знам.
 

Горе