Tyxo.bg вече е на нов адрес Tyxo.com

bbb12

Active Member
Tyxo.bg вече е Tyxo.com. Ето какви са и подобренията:

100% LIVE STATS


Отчитане на статистиката в реално време без никакво забавяне при всички категории.

CLOUD BASED
Всички предлагани услуги вече са изцяло cloud базирани. На практика това прави услугата значително по стабилна и намалява до минимум възможни технически прекъсвания.

ADBLOCKER ANALYTICS
Вашата статистика ще включва и това какъв процент от вашите посетители имат активиран тип "AdBlocker" plugin и следователно не виждат рекламите във вашия сайт.
Внимание! За да се възползвате от тази опция е необходимо да сложите новия "code snippet" за брояча.

DOM READY
В допълнение към статистиките вече ще може да преглеждате с каква скорост потребители зареждат сайта Ви.
Внимание! За да се възползвате от тази опция е необходимо да сложите новия "code snippet" за брояча.

UPTIME MONITORING
Напълно нова услуга, която Ви дава възможност да следите вашия сайт за прекъсвания. Вече може да получавате известия за прекъсвания чрез email, sms, voice call и др.

IPv6
След като брояча приема IPv6 requests вече ще може да следите какъв процент от вашата аудиторията поддържа IPv6.


Пише, че всички регистрации са мигрирани на новия адрес, но аз лично имах проблем с влизането и трябваше да си ресетна паролата. Мнения за новата визия и подобрения на брояча?
 
Абе, при мен нещо не ми показва никакви сайтове или статистики. Все едно туко що съм се регистрирал... - Всичко празно.
 
Този „code snippet“ .js script ли е? Ако да, директно минава блокиран на ниво Ghostery още, т.е. преди да достигне до APB. Ако е закачен към 3rd party domain, тогава пък минава през друг филтриращ мадон и отново не достига до APB. Т.е. съмнява ме, че ще бъдат „засечени“ подобни хора, освен ако кодът е писан тип „if can't track this user, mark him as an ABP-usage user“ – тогава вече да, само дето едва ли ще е много правилно и коректно така.
 
Много жалко ... Най-удобни резултати предоставяха и то в реално време.

Имам си и локален piwik, ама твърде сложен, за това което предоставяше туксо. Жалко ...

Нека пожелаем успех на авторите в новите им начинания.
 

Горе