Tyxo.bg пак бъгяса тотално

Ivo94

Well-Known Member
До скоро ми показваше влизанията по ключови думи и референции за един ден назад ама от няколко дена показва за 1 октомври а днес сме 6 октомври вече. Егати закъснението с 5 дена. Имам си и други броячи на сайтовете, които ми отчитат всичко без проблем ама се питам тея хубостници за какво съм ги сложил :(
 
От: Tyxo.bg пак бъгяса тотално

Да им даваш линк? :)
Тиксото от край време не е това което всички очакваме, а така като гледам от цялата им българска "конкуренция", така и все още не се е появил някой който да предостави качествена услуга.
 
От: Tyxo.bg пак бъгяса тотално

Какво не му харесвате на piwik-a, че все това тиксо ползвате?
Има си и аналитикс ако нямате хостинг.
 
От: Tyxo.bg пак бъгяса тотално

Какво не му харесвате на piwik-a, че все това тиксо ползвате?
Има си и аналитикс ако нямате хостинг.
Това, че ако си мързелив като мен ще му се завие свят на mysql-а. Бях пуснал piwik на сайт който прави 10к у/д и за месец трупаше около 220 мб в базата. В началото не си играх да го чистя и бях определено изненадан когато видях след третия месеца база с размер около 800 мб. Да не говоря, че зареди цялото това нещо mysqld се товареше с около 30% в повече.
 
От: Tyxo.bg пак бъгяса тотално

Piwik като го пуснеш да работи през MySQLI не товари изобщо. Наистина прави голяма база данни, но с тази заявка се изчиства успешно:

http://piwik.org/faq/troubleshooting/#faq_42

Иначе имам информация "от кухнята" и мога да ви кажа, че Tyxo скоро няма да се оправи ;)
 
От: Tyxo.bg пак бъгяса тотално

Е никой ли не ползва wstats.org? :)
Иначе tyxo-то от доста време не работи както трябва.
Референциите не работят от сигурно вече година та и повече, не брои правилно...
Абе за следене на средните посещения обаче става. :)
 
От: Tyxo.bg пак бъгяса тотално

Аз не знам защо не инвестират някой лев и да го оправят?
Според мен такъв известен сайт да се остави така, меко казано несериозно.
 
От: Tyxo.bg пак бъгяса тотално

щото немат много файда от него...
 
От: Tyxo.bg пак бъгяса тотално

ти колко пъти кликна на рекламата?
:)
там влизат предимно уебмастери а те не са много по кликането
 
От: Tyxo.bg пак бъгяса тотално

Мда, явно вече ще започнат да го монетизират, щом и рекламки има :)
 
От: Tyxo.bg пак бъгяса тотално

Тиксото има смисъл да го държиш само ако имаш много посещения да се хвалиш, за всичко останало ГА
 
От: Tyxo.bg пак бъгяса тотално

тиксото ме кефи, защото във всеки момент мога да видя посещянита, които има за деня. Но за прецизност си е продукта на гугъл, заради това слагам и 2-та :)
 

Горе