Update info на дебитна карта в Paypal

eshk0

Member
Преди 1-2 дена си получих новата карта, където е удължена срока на картата с 3 години, но като се опитвам да ъпдейтна инфото ми изписва следната грешка.

Edit credit card information
Error Message

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Уж всичко е точно, т.е редактирам датата на валиднот и трицифрения код на гърба на картата.
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

айде пак не става :twisted:

Add Credit or Debit Card
Error Message

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Същото ми изписваше когато се опитвах да въведа другата ми карта от ЦКБ :(
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

И аз наскоро си въвеждах нова карта от ЦКБ - visa electron и имах такъв проблем. Няколко пъти пробвах и не ставаше, на другия ден опитах пак и я добави още от първия път.
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Ти сигурен ли си, че картата е със същия номер? Защото аз като я сменях ми беше обяснено, че не става да се издаде същата карта с удължен срок заради чипа. И се наложи да трия старата и да въвеждам новата. Като си мина през всичките проверки с тегленето на 2$ и т.н.
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Аз нова въвеждах с нов номер - старата я бях изтрил и ми даваше грешка през целия ден, а на другия ден нямаше проблеми и се регистрира.
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Ужас.. Изтичаше й срока на тази карта и искаха ъп, взех новата карта. Това което се сменя е дата на валидност и трицифреният код на гърба на картата. Друго нищо не се променя, но не приема картата, както каза DR_GIGGULS изтрих картата, а сега пък въобще не мога да я добавя, б*асси....

Иначе картата си е със същия номер, да и пин кода и е същия :Д но въри разбери какво искат...
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Да не би да няма пари в нея? Щото и това ми се е случвало. Има някакъв лимит 5 лева, който не можеш да бараш, а аз имах 8 и не иска да я приеме. Въпреки че 2$ Х 1.5 пак щяха да останат.
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Ужас.. Изтичаше й срока на тази карта и искаха ъп, взех новата карта. Това което се сменя е дата на валидност и трицифреният код на гърба на картата. Друго нищо не се променя, но не приема картата, както каза DR_GIGGULS изтрих картата, а сега пък въобще не мога да я добавя, б*асси....

Иначе картата си е със същия номер, да и пин кода и е същия :Д но въри разбери какво искат...

Нямам идея какво друго да те посъветвам. Имах същия проблем и след около две седмици чакане и гледане на тази грешка махнах картата и я добавих отново и тогава ми се получи...
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Нищо не става. Пробва и с двете карти дава същата грешка, явно нещо в системата им не работи както трябва.
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Драсни им един мейл
 
Преди 1-2 дена си получих новата карта, където е удължена срока на картата с 3 години, но като се опитвам да ъпдейтна инфото ми изписва следната грешка.



Уж всичко е точно, т.е редактирам датата на валиднот и трицифрения код на гърба на картата.

чакай малко поулчила се яка олбърквация старата карта е валидна до последния ден от месеца койтаво пише на нея 23.59 време на банката ти ... новата е валидна от първо число 00.00 или няколко часа след като системата на банката ъпдейтне дотоава навсякъде ще я дава невалидна новата дори и с нов номер да беше ... (това акое валидна до 12/2015) е валидна от 1.1.2012
 
Re: От: Update info на дебитна карта в Paypal

Нищо не става. Пробва и с двете карти дава същата грешка, явно нещо в системата им не работи както трябва.

системата им се е объркала нещо при новия опит на 1.1. paypal време щяха автоматично да ти премахнат старата карта и да си въведеш новата ...
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

аха, мерси coolice, на стара карта пишеше 12/11, значи ще пробваме на 1-ви.
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Add Credit or Debit Card
Error Message

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.


ееееееее сега какво ще правим :?
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

от банката ли е? щото пак същото става и с картата от ЦКБ
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

и*аси работата :) сега пък въведох картата от ЦКБ, но неможе да се потвърди...

Confirm your debit or credit card
Error Message

We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card.

а проблемът с другата карта от ДСК си остава същия.
Честно казано не ми се ходи до банката, защото ако отида ще попитам "защо не мога да въведя картата си в Пейпъл", а те ще отоговорят какво е Пейпъл :lol:
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Нищо друго не остава, освен да отида до банката да попитам или пък да драсна на пейпъл.
 

Горе