Upload.tc

eshk0

Member
Здравейте,

някой пробвал ли е този сайт? Плащат ли? Ако имате някаква информация, моля споделете :)
 
От: Upload.tc

Извиняваи че се меся, но защо се интересуваш от този саит като sharingmatrix е много по добър.
1. за 20$ ти трябват 10 000 сваляния това значи че за 1 000 сваляния зимаш 2$
2. няма печалба от прениум
(то и в sharingmatrix нещата доста се промениха ама пак е много по добре :) )
Единственото хубаво нещо е че плаща на по малка сума .
 
От: Upload.tc

вече и sharingmatrix дават по 2$ за 1000 сваляния за БГ.. така, че няма лошо да има 2-3 линкчета в една тема.
 
От: Upload.tc

Дам ката е ама ако става въпрос за бг.
Аз лично гледам да ги слагам в чуждестрани саитове.
 
От: Upload.tc

Може, но иска мн време и труд ;) а и сървърите им не са мн стабилни и едвам качвам големи файлове, през фтп качвам ги, а после не ми се появяват в сайта. През сайта като качвам голям файл винаги ми забива в някой %
 
От: Upload.tc

Да,сайта плаща(Не мога да приложа снимки,защото нямам достатъчно мнения във форума)
Недостатъка е,че не може да се печели от реферали.
 
От: Upload.tc

Получавал съм пари от тази програма главно с продажби на премиум акаунти, но от 20 евро ми дадоха само 16 а 4 евро си дръпнаха за такси.

Не отчита никакви сваляния, трие файловете ако не се изтеглят след 4-5 дни и няма възможност да се правят отделни папки и да се организират файловете
 
От: Upload.tc

значи не става...

Masaba гледам пускаш файлове в сайта ми, но внимавай да не получиш бан :) защото все пускаш в грешните раздели...
 
От: Upload.tc

Получавал съм пари от тази програма главно с продажби на премиум акаунти, но от 20 евро ми дадоха само 16 а 4 евро си дръпнаха за такси.

Не отчита никакви сваляния, трие файловете ако не се изтеглят след 4-5 дни и няма възможност да се правят отделни папки и да се организират файловете
Да,не може да се правят отделни папки и да се организират файлове.Аз имам файлове,които са качени преди месец(и без нито едно сваляне) и не са изтрити.Moже да греша,но аз премиум акаунти в upload.tc не съм видял да има.
 
От: Upload.tc

Извинявам се за разминаването, но вчера ми пуснаха интернета и бях малко разсеян.

Това което съм писал се отнася за http://uploaded.to/

upload.tc не съм е пробвал и нямам мнение за нея
 
От: Upload.tc

uploaded.to :| бях направил към 30еврота за 3-4 дена и ми изтриха акаунта...
 
От: Upload.tc

Някой който се занимава с тоя сайт има ли да ,ми каже дали му е платило пише,че минимума е 10 долара до сега имам над 40 плащания. След дълъг период от проблеми с отчитането последното плащане беше на 8.03.2011.
 
От: Upload.tc

На мен ми е интересно след като не продават премиум от какво печелят тези хора че и пари да ни дават :?
И на мен ми интересно ,но в крайна сметка плати и си затвърди добрия имидж който има в това отношение.
 

Горе