Продава се: Vdahnovi.me - 300лв

Firefly

Well-Known Member
Рейтинг - 90.5%
19   2   0
Продавам сайтчето vdahnovi.me, заедно с фейсбук страницата към него (7200 натурални фенове). Сайтът е на 3-4 години, има около 200 публикации в него, доста картинки с цитати. Към момента прави средно между 100 и 400 посещения на ден - при по-активно обноявване и подходящи постове си стига до 800-1000, случват се и пикове до 1500 уникални на ден.

Заедно със сайта и фейсбук страницата ще дам също голяма колекция от готини картинки, върху които да се слагат цитати + голяма колекция от шрифтове на кирилица. Ще покажа и как ги правя аз, за да може човекът да продължи да пуска (харесват се на хората, на много места в социалните мрежи си ги слагат за корици и споделят).

Като цяло сайтът не изисква много работа, за да върви нагоре, но си трябва постоянство, а при мен някак все остава на заден план.

Всичко се продава на цена от 300лв. При желание от страна на купувача, ще му преместя сайта на негов хостинг в същия работещ вид. Ако желае пък може да го остави на моя хостинг, не е проблем.
 
От: Vdahnovi.me - 300лв

Супер е сайта! Харесва ми, бих го взел, но нямам време да го поддържам. Успех с продажбата! :)
 
От: Vdahnovi.me - 300лв

Виждам няма реклами по самия сайт. Печелят ли се пари от него и ако да, как ?
 
От: Vdahnovi.me - 300лв

Сайта е хубав! И преди съм ти го казвал :) Записвам се за темата

Имам много сайтове в момента и още един, ми идва малко в множно, но ако няма други желаещи ще го купя :) (Нека да минат няколко дена, да видиш и ти какъв е интереса)
 
От: Vdahnovi.me - 300лв

Не са слагани реклами по него до сега. Има няколко питания, ще изчакам още ако някой друг прояви интерес
 
От: Vdahnovi.me - 300лв

Не са слагани реклами по него до сега. Има няколко питания, ще изчакам още ако някой друг прояви интерес

T.e. няма приходи, а само разходи, реално?
 
От: Vdahnovi.me - 300лв

Няма приходи. Който го вземе ще си го монетизира както реши. Разходи няма кой знае какви, може спокойно да си стои на моя хостинг
 
От: Vdahnovi.me - 300лв

И аз съм фен на сайтовете на Firefly, но тия домейни от къде ги измисля :)
 
От: Vdahnovi.me - 300лв

Извинявам се, промених си мнението.
Отказвам се.
Разколебах се, струва ми се, че използваната тема в сайта май е...
Сайта vdahnovi.me с платена тема ли е, или е с крадена тема?
Виж файлът 13776
http://www.img-share.eu/f/images/219/screen_1hgGAQF1.jpg
Посъветваха ме да не купувам сайт с тема от wplocker
 
Последно редактирано:
От: Vdahnovi.me - 300лв

Ако го продаваш още имам много сериозен интерес да го купя. Пиши ми на ЛС.
 
От: Vdahnovi.me - 300лв

Темата е nulled, не прави проблеми. При желание може да се договорим нещо и да се купи и сложи оригиналната, не е проблем.

Сега ще отговоря на запитванията, че отсъствах известно време. Но сайтът все още се продава.
 

Горе