vicove.com

vicove.com

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Домейн - http://vicove.com

Дата на Регистрация - 2004 година / Дата на изтичане - 2013 година

Уникални Посетители за Месец - http://tyxo.bg/d/387/monthly

Импресии на Месец: http://tyxo.bg/d/387/monthly

Page Rank - 4

Уникално Съдържание - доста :) - над 20 000 вица, преведени от мен специално за сайта. Другата част са пратени, като съм се старал да не одобрявам много копи-пейстове...

Система - много стара и с леки бъгчета

Приходи - в момента цялата реклама е дадена под наем за 140 лв. на месец.

Приблизителна Цена - >3000 лв.

Начини на Плащане - в брой, банков път

Достъп до Гугъл Аналитикс - давам на всеки пожелал!(драснете на vicove @ гмаил.цом)

http://vicove.com/blog/ - верификация картинка + бонус книга :)

Най-краденият сайт за вицове също е подходящ и за общ развлекателен портал с още секции - видео, демотиватори, игри и др...нещо, което не е по моите сили сам.

Търгът е до 30.11.2012
 
Уж е акцион, пък нито си казал началната цена, нито си казал следваща стъпка.

Според мене 3000 лв са доста, при положение че прави по 140 лв на месец. За да съм на печалба, трябва да го поддържам близо 2 години, но ти си знаеш :)
 
От: Re: vicove.com

Уж е акцион, пък нито си казал началната цена, нито си казал следваща стъпка.

Според мене 3000 лв са доста, при положение че прави по 140 лв на месец. За да съм на печалба, трябва да го поддържам близо 2 години, но ти си знаеш :)

Това, че в момента е даден за толкова, не означава е който го вземе не може да печели повече от сайта. Заслужава си парите, аз ако не си разпродавах моите сайтове и не бях решил да се отказвам от този бизнес, щях да се замисля сериозно. Пожелавам успех на продавача, сайта е много стар и се е наложил отдавна.
 
От: vicove.com

Това, че в момента е даден за толкова, не означава е който го вземе не може да печели повече от сайта.
също така не означава че не може да печели и по-малко :-D
 
От: vicove.com

също така не означава че не може да печели и по-малко :-D

Нали се сещаш, че ако човек няма ясната представа как да развие проекта, така, че да печели повече, няма да си позволи да купи сайта.

Много сте ми интересни повечето. Искате да вземете сайт, който си избира парите след 2-3 месеца... е не става :) Човека си е дал цена, на който не му отърва, просто да не се включва в темата и това е. Това, че вие не можете да си позволите да дадете толкова пари, не значи, че непременно, някой няма да е готов и да даде повече от заявената жената сума.

Съжалявам за офтопик-а, но просто, честно казано ми писна от хора дето все цените им се виждат високи, а след месец ми пускат блог с копирано съдържание на 2-3 дена и му искат 100 лв.
 
Re: От: Re: vicove.com

Това, че в момента е даден за толкова, не означава е който го вземе не може да печели повече от сайта. Заслужава си парите, аз ако не си разпродавах моите сайтове и не бях решил да се отказвам от този бизнес, щях да се замисля сериозно. Пожелавам успех на продавача, сайта е много стар и се е наложил отдавна.

Може да се печели повече, но колко повече ? А и нали цената се смята колко печели в момента, а не колко може да спечели. За мен 3к за този сайт са много.

А това че сайта е стар и се е наложил отдавна няма спор :)
 
От: vicove.com

@Virosss
не ми се спори кой какво и колко разбира
просто това са фактите, нормално е като влизаш в нова област да имаш повече неясноти, отколкото човека който движи тоя проект от 5 години и това че някакъв сайт имал голям потенциал, не означава че ти ще успееш да го развиеш.
Забележи че моя пост е коментар към предишен такъв не по темата, точно както и твоя ;) така че забележката кой къде да пише не е много уместна в този случай 8)


p.s.
Освен това колегата vicove.com не е посочил дали това 3000лв е началната цена на търга или е блиц цената. Аз бих я определил на второто, така че предложението за по-малко пари си е съвсем в реда на нещата тук
 
Последно редактирано:
Re: От: vicove.com

Това, че вие не можете да си позволите да дадете толкова пари, не значи, че непременно, някой няма да е готов и да даде повече от заявената жената сума.

Никой не говори колко може и колко не може да си позволи. Спирам до тук, аз казах своето мнение и се аргументатирах.
 
От: vicove.com

Аз имам реклама в сайта до края на тази година ( 31.12.2012г ).

Незнам кой ще купи сайта но искам да се разберете с куповача да ми остави рекламата до когато съм си я платил!
 
От: vicove.com

Ако, както колегата computer е предположил по-горе, цената от 3000 лева е КупиСега, то аз започвам наддаването от 500 лева.
 
От: vicove.com

Ако, както колегата computer е предположил по-горе, цената от 3000 лева е КупиСега, то аз започвам наддаването от 500 лева.

Ако това е така - 600лв от мен :)
 
От: vicove.com

Ако, както колегата computer е предположил по-горе, цената от 3000 лева е КупиСега, то аз започвам наддаването от 500 лева.

човека иска около 3000 лв.
според теб дали ще го даде за 500 лв.?
 
От: vicove.com

Аз се убедих, че повечето в тоя форум не стават за никакви предприемачи. Всеки иска да купи нещо, от което да си избие парите ако може за 2-3 дена. Никой не гледа потенциала, а търси наготово. Тук повечето не са никакви инвеститори, а готованци. За мен истинския предприемач и инвеститор е този, който може да открие потенциала на нещо, което в момента няма много приходи. То ако е много печелившо, никой луд няма да го продава на безценица.
 
От: От: vicove.com

Все от някъде трябва да започне търга. В и-бей много търгове тръгват от $0,99 и стигат до ...
Ако началната цена е 3000 се извинявам и моля модераторите да изтрият поста ми.
 
От: vicove.com

Аз се убедих, че повечето в тоя форум не стават за никакви предприемачи. Всеки иска да купи нещо, от което да си избие парите ако може за 2-3 дена. Никой не гледа потенциала, а търси наготово. Тук повечето не са никакви инвеститори, а готованци. За мен истинския предприемач и инвеститор е този, който може да открие потенциала на нещо, което в момента няма много приходи. То ако е много печелившо, никой луд няма да го продава на безценица.

Колегата е напълно прав, тук нестава въпрос за блог-а на Сър Стенли Ройс, тук говорим за един изключително добре отпимизиран сайт, отвърден в своята ниша, за сайт с история, мислете малко преди да правите каквито и да е действия свързани с търга!
 
От: vicove.com

ако сайта беше мой, минимума за който бих го дал е 18 x 140 = 2500
Така че наддаващите да се ориентират за начало около тази цена.
Все пак бранда е на 8 години и е наложен.
 
От: vicove.com

Колегата е напълно прав, тук нестава въпрос за блог-а на Сър Стенли Ройс, тук говорим за един изключително добре отпимизиран сайт, отвърден в своята ниша, за сайт с история, мислете малко преди да правите каквито и да е действия свързани с търга!

колега, защо не го купиш ти за 3000 и да приключваме ?


изобщо незнам защо модераторите толерират такива оффтопик постове ?
мисля че всеки от хората които предлагат пари знаят много по-добре риска за себе си и финансите си, все пак темата е дефинирана като аукцион/търг

п.с.
сетих се какво ми стои на езика всеки път като чета темата
Кибици
bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D0%B1%D0%B8%D0%BA
 
От: vicove.com

Колега,

Какъв офтопик е моя коментар?! Ясно е описано, че търсената цена е около 3000 лева! Защо никой наддаващ, не си е направил труда да прочета описанието, преди да направи абсурдни ниски предложения?! Цялата тема, ще се превърне в един офтопик, ако "инвеститорите" продължат с този абсурд, логично е, че при тези ниски предложения колегата няма да се раздели със платформата си...! Мислете малко!
 
От: vicove.com

Домейн - http://vicove.com

Дата на Регистрация - 2004 година / Дата на изтичане - 2013 година

Уникални Посетители за Месец - http://tyxo.bg/d/387/monthly

Импресии на Месец: http://tyxo.bg/d/387/monthly

Page Rank - 4

Уникално Съдържание - доста :) - над 20 000 вица, преведени от мен специално за сайта. Другата част са пратени, като съм се старал да не одобрявам много копи-пейстове...

Система - много стара и с леки бъгчета

Приходи - в момента цялата реклама е дадена под наем за 140 лв. на месец.

Приблизителна Цена - >3000 лв.

Начини на Плащане - в брой, банков път

Достъп до Гугъл Аналитикс - давам на всеки пожелал!(драснете на vicove @ гмаил.цом)

http://vicove.com/blog/ - верификация картинка + бонус книга :)

Най-краденият сайт за вицове също е подходящ и за общ развлекателен портал с още секции - видео, демотиватори, игри и др...нещо, което не е по моите сили сам.

Търгът е до 30.11.2012

Един от любимите ми сайтове, много съм се смял четейки вицовете, дано си намери купувач който да го развива
 

Горе