Vip каре в GBG.bg

Amigo0o

Well-Known Member
Залужават ли си парите за Vip каре в gbg.bg 264 лева за 3 месеца. Vip каре можете да видите тук или в някои от другите категории.Понеже добавих сайта си в гбг преди няколко дни и получих сравнително добър трафик защото беше добавен последен и беше най-отгоре и сега се чудя дали да не си взема едно Vip каре. :)
 
Последно редактирано:
От: Vip каре в GBG.bg

Залужават ли си парите за Vip каре в gbg.bg 280 лева за 3 месеца. Vip каре можете да видите тук или в някои от другите категории.Понеже добавих сайта си в гбг преди няколко дни и получих сравнително добър трафик защото беше добавен последен и беше най-отгоре и сега се чудя дали да не си взема едно Vip каре. :)

И аз съм много доволен от ГБГ.бг трафика, но дакота бях на 1-ва страница, после потъваш в нищото, така че едно ВИП-че може би ще ти свърши доста добра работа...
 
От: Vip каре в GBG.bg

А някои използвал ли е тази тяхна вип услуга защото гледам има и вип карета най-доло в страницата им и ако поставят там линка не знам дали ще има голяма полза.
 
От: Vip каре в GBG.bg

Добър добър колко да е добър на трета позиция сайт в хубава категория -50-60 посещения на ден 2 випа пред мен.
Ама цената е 20-30 лв. на месец.:)
Я разхвърли грубо 100 лв на месец = 3 до 4 различни vip позиции за този бюджет ще си вземеш.
В Гювеча е добре, ако си "Избор на редактора".
 
От: Vip каре в GBG.bg

Ако тея кинти се инвестират за закупуване на линкове, в дългосрочен план резултата няма ли да е по-добър?
 
От: Vip каре в GBG.bg

Ама цената е 20-30 лв. на месец.:)
Я разхвърли грубо 100 лв на месец = 3 до 4 различни vip позиции за този бюджет ще си вземеш.
В Гювеча е добре, ако си "Избор на редактора".
Аз не гледам на интернет,като на телевизия.Пари за реклама или трябват много или може и без.Предпочитам да купя линк с висок PR за да бутна мой сайт по нагоре в търсачката дългосрочно.А да дам 30 лева да ми влязат 100 неориентираи потребителя на ден,които още се учат как се държи мишка благодаря :) Проста сметка 200-300 да ми докарва на ден при 30лева на месец 1лв на ден за реклама.Я ми докарат 30 стотинки я не.Къде ми е далаверата :twisted:
 
Последно редактирано:
От: От: Vip каре в GBG.bg

Аз не гледам на интернет,като на телевизия.Пари за реклама или трябват много или може и без.Предпочитам да купя линк с висок PR за да бутна мой сайт по нагоре в търсачката дългосрочно.А да дам 30 лева да ми влязат 100 неориентираи потребителя на ден,които още се учат как се държи мишка благодаря :) Проста сметка 200-300 да ми докарва на ден при 30лева на месец 1лв на ден за реклама.Я ми докарат 30 стотинки я не.Къде ми е далаверата :twisted:
Именно.Горе правя паралел между gbg и dir, че е по-изгодно няколко vip позиции в различни категории в dir-а, отколкото 1 позиция в gbg за същите пари.Това в случай, че някой наистина е решил да хвърля пари за реклама.Иначе с мнението ти съм съгласен.Още повече, че съм пробвал реклами и на двете места.Така си е, както пишеш - малко посещения, които не избиват вложената сума.
 
От: Vip каре в GBG.bg

Amigo0o - Pyrvo vij vnimatelno VIP uslugite koito gbg.bg predlagat http://netinfocompany.bg/adv.php?page=adv_item&item=19
VIP kareto e samo prosto karence koeto ot strani v samata direktoriq. Ne ti go preporychvam . Ako iszbirash neshto izberi vip link ili rezultati pri tyrseniq.
Vtoro ako vyznamerqvash da kupuvash vip link ili kakvato i da e reklama svyrji se s nqkoq media agencia shte ti izleze mnogo po evtino ot kolkoto da kupish direktno ot netinfo.

brad1985 - A az sy6to sym syglasen che vip link v dir.bg e po izgoden. Drugo e da platish za vip link 250lv za edna godina plus vip pozicii pri tyrseniq v diri.bg na dve izbrani ot teb kluchovi dumi.

A moqt savet kym teb e, ako saita ti prodava produkti ili uslugi to izberi vip link pri dir.bg i vip link pri rezulati za tursenia v saitove na netinfo. Ako saita ti nistho ne prodava to togava izberi samo vip link v dir.bg

P.S. Sorry che pisha na latinica no kirilicata mi se bagqsa
 
От: Vip каре в GBG.bg

Сега не знам как е, но преди Вип карето беше на ротационен принцип с още няколко Вип карета и на ден само по няколко часа се излизаше на първа страница.
Струва ми се, че сега има ограничение от 3 Вип карета и всички излизат 100% в своята си категория.
Реално си бях взел Вип каре, защото като нов сайт линкът ми беше няколко дни най-отгоре и идваше хубав трафик, но като Вип трафикът беше значително по-малък, но за сметка на това 3 месеца редовно си идваше, което в крайна сметка ме устройваше :)
Моят съвет е да си сложиш големи банери в няколко по-малки сайта, съответно рекламата ще се набива повече на очи и ще ти е по-евтино. Тук във форума се намират хубави оферти за банер реклама в сайтове с добра посещаемост :)
Успех!
 
От: Vip каре в GBG.bg

Хм благодаря за предложенията наистина ме замислихте дали да не вложа тези пари в линкове или да си взема от дир.
ПП:Сега разгледах внимателно вип услугата на дир.бг и ми хареса за 44 лева на месец.И ми е интересно хора които са рекламирали там по колко трафик горе доло сте си докарвали дневно? :)
 
Последно редактирано:
От: Vip каре в GBG.bg

Рекламирах днес да видим дали ще се получи хубав резултат :)
 
От: Vip каре в GBG.bg

Минаха около 5-6 часа за сега нямам нито 1 клик от там и най-интересното е че сайта ми не излиза при ключовите думи които съм задал.Надявам се това да е въпрос на време и утре вече всичко да е наред.

@djeims 48 лева xD
 

Горе