Vip каре в GBG.bg

мдам просто са много забити навътре по сайта тези випове затова толкова слаб резултат избора на редактора е на хоума и затова силен иначе като идея бих подкрепил това

Моят съвет е да си сложиш големи банери в няколко по-малки сайта, съответно рекламата ще се набива повече на очи и ще ти е по-евтино. Тук във форума се намират хубави оферти за банер реклама в сайтове с добра посещаемост :)
Успех!

ще гарантира по добър резултат от към посещаемост Реклама
 
От: Vip каре в GBG.bg

Този сайт е в избор на редактора и от една седмица насам идват по 200-300 уникални дневно , което е добре , но за вип може би ще са по-малко
 
От: Vip каре в GBG.bg

То по принцип ако не ти е brand рекламата (на марка - офлайн бизнес), трудно ще намериш достатъчно адекватна сериозна оферта в голям сайт. Аз съм пробвал по по-големи рекламни кампании за клик с цел увеличаване на посещаемостта на даден сайт, но със SEO постигам в десетки пъти по-високи резултати.
Извод: Ако не рекламираш марка (офлайн бизнес), не си на далавера да рекламираш изобщо. Е, може да рекламираш за жълти стотинки в някой по-евтин малко посещаван сайт, но това не може да се нарече сериозна реклама (поне според мен).

П.П.:
Хрумна ми друга идея. Вместо да плащаме на gbg.bg да плащаме на редакторите там, за да ни слагат сайтовете като избор на редактора. Ако някой редактор проявява интерес, да се обади на ЛС с цена. С темите, които ме интересуват, може да се запознае от линковете в подписа ми.
 

Горе