Virtual Card - ccbank

От: Virtual Card - ccbank

в тарифата на дск за virtual visa има такса преиздаване 5 лева, т.е. при суми над 166.67 лева излиза по-евтино от 3% на цкб
 
От: Virtual Card - ccbank

в тарифата на дск за virtual visa има такса преиздаване 5 лева, т.е. при суми над 166.67 лева излиза по-евтино от 3% на цкб

Такса преиздаване значи когато ти изтече картата, да си извадиш нова. При това тая такса се плаща само ако искаш картата да ти е в друг клон, иначе е безплатно.
 
От: Virtual Card - ccbank

това е преиздаване по искане на клиента, т.е. има връзка с предния коментар

и в ДСК може да си извадиш нова карта(виртуална виза) за 5 лева
 
От: Virtual Card - ccbank

А аз искам да попитам колко карти мога да си извадя през тези на цкб понеже ми трябват 4-5 а може и повече за да си направя едни разделени акаунти.
Само по 1 ли може или мога да си вадя колкото аз пожелая.
 
От: Virtual Card - ccbank

На официалния сайт си пише всичко - нямат нищо против да ти взимат неограничено количество такси.
 
От: Virtual Card - ccbank

Значи да си извадя една карта ми струва 20лв
на мен ми трябва за да си активирам няколко акаунта в paypal и само да си тегля пари от тях не ми трябва да разплащам нещо.
 
От: Virtual Card - ccbank

Значи да си извадя една карта ми струва 20лв
на мен ми трябва за да си активирам няколко акаунта в paypal и само да си тегля пари от тях не ми трябва да разплащам нещо.
Можеш да имаш ЕДИН акаунт в PayPal с няколко карти. Ако имаш повече от един акаунт в PayPal с едно и също име - бан.
 
От: Virtual Card - ccbank

В същност от известно време насам казват, че можело да имаш няколко акаунта в PayPal с едно име.

Някой от форума беше се похвалил, че от PayPal го посъветвали да си направи втори PayPal акаунт.
 
От: Virtual Card - ccbank

Това за имената в момента не ме засяга може и яаььяоая име да пишете.
На мен ми трябва понеже в един акаунт имам 33 долара който да връщам на един пич но немога да ги правя нищо заради картата и искм да си извадя една и да му върна парите и няколко други за получавания от плащания от различни сайтове.
 
От: Virtual Card - ccbank

Това за имената в момента не ме засяга може и яаььяоая име да пишете.
На мен ми трябва понеже в един акаунт имам 33 долара който да връщам на един пич но немога да ги правя нищо заради картата и искм да си извадя една и да му върна парите и няколко други за получавания от плащания от различни сайтове.

За да имаш карти, банкови сметки и т.н. се изискват 18 години!!!
 
От: Virtual Card - ccbank

Да знам просто ме интересува мога ли да си вадя повече от 1 карта от тях и да си ги регвам в paypal Само това ме интересува.И колко струва да си извадя една карта.
 
От: Virtual Card - ccbank

Да знам просто ме интересува мога ли да си вадя повече от 1 карта от тях и да си ги регвам в paypal Само това ме интересува.И колко струва да си извадя една карта.

Ти бъдейки на 16 години, не можеш да си изкараш карта. Също така не би трябвало да имаш акаунт в PayPal, с който да мамиш хората. Поради простата причина, че не носиш отговорност за тези твои измами, а отговорност носят родителите ти.
 
От: Virtual Card - ccbank

Леле поредната развила се история и пишат потребители дето и хабер си немат за какво пишат.Мога да кажа много неща но възпитанието не ми го позволява.Казах че ще му върна парите като си извадя карта дал съм акаунта и паролата на потребителя и в момента той знае че в акаунта имам 33 долара така че не съм мали никого извадя ли си картат първата ми работа ще е да му върна неговите пари.И моля не пишете като несте пряко засегнати.
 
От: Virtual Card - ccbank

Леле поредната развила се история и пишат потребители дето и хабер си немат за какво пишат.Мога да кажа много неща но възпитанието не ми го позволява.Казах че ще му върна парите като си извадя карта дал съм акаунта и паролата на потребителя и в момента той знае че в акаунта имам 33 долара така че не съм мали никого извадя ли си картат първата ми работа ще е да му върна неговите пари.И моля не пишете като несте пряко засегнати.

Защо? За да измамиш и други ли?
 
От: Virtual Card - ccbank

:clap:Здравейте,
Аз си извадих виртуална карта на ЦКБ и съм много доволен.
Разпитах доста за продукта. Начини за зареждане са няколко, чрез дебитна или кредитна карта директно през сайта virtualcard.bg,офис на ЦКБ или гише на Easypay.
Чрез сайта е много лесно и наличноста по картата се отразява веднага, също така има и опция виртуалната карта да се зареди и през epay.bgстига да имате регистрация. Данни необходими да се зареди картата в офис на ЦКБ(Easypay) са кратко име на картата, дата на валидност, вашите лични данни. Задължително регистрирайте виртуалната карта в по-горе посоченият сайт за да си правите различни справки – баланс, движение по картата, превод към банкова сметка(без значение към коя банка). Мисля, че съм полезен с информацията.8)
 
От: Virtual Card - ccbank

днес си извадих виртуална карта в цкб, искам да попитам как се зарежда ?
например като отидя в банката и искам да внеса пари в нея, какво да кажа?

до колкото видях, IBAN, няма ?!? :shock:

Mерси.
Здравейте,
Аз си извадих виртуална карта на ЦКБ и съм много доволен.
Разпитах доста за продукта. Начини за зареждане са няколко, чрез дебитна или кредитна карта директно през сайта virtualcard.bg, офис на ЦКБ или гише на Easypay.Чрез сайта е много лесно и наличноста по картата се отразява веднага, също така има и опция виртуалната карта да се зареди и през epay.bg стига да имате регистрация. Данни необходими да се зареди картата в офис на ЦКБ(Easypay) са кратко име на картата, дата на валидност, вашите лични данни. Задължително регистрирайте виртуалната карта в по-горе посоченият сайт за да си правите различни справки – баланс, движение по картата, превод към банкова сметка(без значение към коя банка). Мисля, че съм полезен с информацията.
 
От: Virtual Card - ccbank

Здравейте,
Аз си извадих виртуална карта на ЦКБ и съм много доволен.
Разпитах доста за продукта. Начини за зареждане са няколко, чрез дебитна или кредитна карта директно през сайта virtualcard.bg, офис на ЦКБ или гише на Easypay.Чрез сайта е много лесно и наличноста по картата се отразява веднага, също така има и опция виртуалната карта да се зареди и през epay.bg стига да имате регистрация. Данни необходими да се зареди картата в офис на ЦКБ(Easypay) са кратко име на картата, дата на валидност, вашите лични данни. Задължително регистрирайте виртуалната карта в по-горе посоченият сайт за да си правите различни справки – баланс, движение по картата, превод към банкова сметка(без значение към коя банка). Мисля, че съм полезен с информацията.
 
От: Re: Virtual Card - ccbank

преди месец не им работеше още ситемата за довнасяне на каса нищо че го пише в сайта ставало с друга карта да заредиш но незнам как иначе лесен вариянт е да си извадиш още една с колкото пари ти трябват

все пак иди и питаи директно на касата в някои клон на ццб

Системата работи и можеш да заредиш с всякакви карти
 

Горе