Visa Epassporte

До колкото знам може ;)
А аз направо се отчайвам .. все още не съм си получил картата станаха почти 2 месеца от създаването на акаунта.
От 7-ми март имам писмо
Dear Account Holder,

Your new ePassporte Visa Electron Card was mailed today. Please allow 2 to 4 weeks for your card to arrive in the mail. If your card does not arrive in 4 weeks, please contact us by calling the number listed below or by selecting "Message Center" from the Menu Options listed on the top of the page and sending us a message. When sending a message, please select the Subject Header titled "My Electron Card has not arrived".
Минаха близо 6 седмици какво мислите да им пиша ли или да изчакам още малко ?
 
На повечето банкомати може да теглиш, но не препоръчвам, защото удържа не малка сумичка :) По-добре я използвайте да пазарувате директно в магазини.
 
еми взима 1 лв като теглиш от банкомата само че не става на всеки банкомат :( но на повечето си е ок...
 
Пробвал съм на Прокредит Банк, Пощенска Банка и ОББ - става. Одържат около 3$ на транзакция. В магазин одрържат от 0 до 0.30 цента. Това са мойте впечатления.

@gartar - за 1 месец дойде мойта карта.
 
Ми аз тегля от дск банкомат и няма проблеми, таксата май е 2 долара, но не съм сигорен... и все пак ако на това му викаш "не малка сумичка"...сумата е незначителна, е разбирасе ако теглиш 20 лева е шит, за това теглиш над 200... :mrgreen:

ПП Моята карта дойде за около 4-5 седмици...
 
чух за тяхната, а тя дали става ... някой знае ли

то по принцип дали всички карти със съответните лога могат да стават и за бг, или замо определени
 
Аз забравих да кажа, че моята карта е MasterCard и те попринцип май се водеха international и мисля еквивалента на MasterCard е Visa Electron но наистина незнам как се движат нещата с външната Visa :(
 
а тези карити световни ли са

имам в пред вид нашите, дето си ги вземаме от наши банки, ако се пробва от друга държава дали става
 
ако решиш да излизаш има ли нещо тък да се прави или направо си я ползваш
 
Не мислям, че трябва да правиш нещо допълнително просто като си в друга държава таксите ти ще се по големи :)

Ако греша някой да ме поправи преди да съм се развилнял ;)
 
Преди време coolice беше обеснявал...пример: в БГ теглиш - лева, в Гърция теглиш - евро.
Епаспорте Виза електрон е м/ународна.
Като си пъхнеш картата в банкомата той я разпознава и пита "English, Deutsch, French или BG"
Единственият проблем до сега е, че немога да ползвам визата в бет365, bwin и др. (нещат да правят транзакция)
 

Горе