Visa/Master Card

martosz

New Member
Здравейте! На 17 години съм и искам да си изкарам Visa или Master Card, защото всичко, което искаш да си купиш по интернет и най-вече от чуждестранните сайтове става чрез тези две карти. Мога ли като съм на 17 да си изкарам такава карта?
 
От: Visa/Master Card

За нормалните трябва да имаш 18. Но има едни за над 14 годишни. https://dskbank.bg/Page/default.aspx?xml_id=/bg-BG/Individuals/cards/debit cards/junior/

Само че си малко зависим от родителите ти. След като направиш 18 може да си изкараш навсякъде, като препоръчвам Fibank. (към момента имам дебитна и кредитна там , пуснах си и онлайн банкиране с токен и съм много доволен)
 
От: Visa/Master Card

Предполагам с тази карта от ДСК няма да мога да си пазарувам от ebay или пък да вкарам пари в bet365? Защото главно за такива неща ми трябва. Няма ли някакъв начин с родителите ми да си изкарам Visa? Баща ми има Visa, но там му превеждат заплатата и не иска да ми я даде, но майка ми няма и предполагам може да си изкара.
 
От: От: Visa/Master Card

Предполагам с тази карта от ДСК няма да мога да си пазарувам от ebay или пък да вкарам пари в bet365? Защото главно за такива неща ми трябва. Няма ли някакъв начин с родителите ми да си изкарам Visa? Баща ми има Visa, но там му превеждат заплатата и не иска да ми я даде, но майка ми няма и предполагам може да си изкара.
С тази може спокойно да си правиш всичко онлайн - пазаруване , залагане - всичко. Просто мисля за да ти я изкарат , трябва родителите ти да дойдат в банката 1вия път . После мисля може да си зареждаш сам. Но питай в самата банка - там трябва да знаят най-добре. Не съм сигурен за други банки , но може да влезнеш във всяка една и да питаш някоя служителка - какви са ти опциите за карта , след като нямаш 18 . Там ще ти дадат най-адекватен съвет. Но за ДСК съм чувал за тези тийн карти , че няма проблеми за залагания и пазаруване от където и да е. Те са си нормални дебитни карти.
За регистрацията в бет - тук съм писал статия за стъпките - http://www.winner.bg/forum/viewtopic.php?t=10039
Важно е Имената от картата , която ползваш да са същите като имената на регистрацията. Защото преди време бяха искали да си снимаш личната карта, за да са сигурни че си ти. Та ако не ползваш твоя карта , а на майка ти - трябва да се регистрираш с нейните имена. Най добре при първа регистрация да вкараш от картата си в акаунта си в бет 100 лева , защото това е максимума , който дават като бонус. АКо вкараш 100 лева ще ти дадат бонус за нов клиент още 100 и ще имаш за игра 200. АКо вкараш 50 , ще ти дадат още 50 и ще имаш тотал 100.
Успех !
 
От: Visa/Master Card

Забравих да допиша- за ebay пък ще ти трябва и регистрация в paypal - там си връзваш картата с акаунта и си пазаруваш от ebay. Аз често си поръчвам всякакви работи.
 
От: Visa/Master Card

Сега разрових и намерих и Фибанк , че предлагат такива карти. http://www.fibank.bg/bg/page/113#nasheto-predlojenie
за младежи на възраст между 14 и 18 години дебитна карта Maestro с чип се издава като допълнителна карта към сметка на родителя.
Тоест отиваш с баща си или майка си - те си отварят една сметка на тяхно име. И от тази сметка , ти си изкарваш карта на твое име. Каквито пари има в сметката , може да ги ползваш с картата. Кофтито е , че за вкарване трябва да караш , този който е отворил картата да ти вкара пари.
За мен тази банка е по-добра от ДСК , но ти си вземи решение , къде ще си изкараш.
 
От: Visa/Master Card

Извинявай за глупавият въпрос, но с тази карта от Фибанк също ще мога да си я сложа в PayPal акаунта, да си вложа пари в бет например и да си пазарувам онлайн? Ако е така още от сега ще започна да навивам нашите :D
 
От: Visa/Master Card

Може в Уникредит ! :), ако си над 14 годишен получаваш сметка с всички права и можеш да си вадиш каквито искаш карти ( на твое име ), мисля че даже може и сам да си е отвориш. ПРОВЕРЕНО
 
От: Visa/Master Card

Извинявай за глупавият въпрос, но с тази карта от Фибанк също ще мога да си я сложа в PayPal акаунта, да си вложа пари в бет например и да си пазарувам онлайн? Ако е така още от сега ще започна да навивам нашите :D

С всяка една карта ще можеш да си залагаш и пазаруваш. Просто питай в банката дали искат някой родител сметката да е негова , а вече картата ще си е с твоите имена. И не забравяй , че залаганията са забранени за под 18 години - при регистрацията посочи , че си роден една година по рано - все едно си на 18. И се надявай да не ти искат лична карта да те проверяват.
Другия вариант (и мисля по лесен) правиш регистрация в бет с имената на баща ти и неговите данни. Вкарваш си пари от неговата карта и си играеш (обясни му че това е един от най големите букмейкъри и няма проблем ако се притеснява нещо за картата си). Ако теглиш пари , които си спечелил , пак ще отиват в неговата карта.
 
От: Visa/Master Card

Има една алтернатива на хазарта. Нарича се правене на бизнес. Много по-доходно е от хазарта.
 
От: Visa/Master Card

happyslacker прав си, но има хора, които точно с хазарта са забогатяли. Ще ти дам пример с така нашумелият напоследък в социалните мрежи Dan Bilzerian. Първият си милион е изкарал именно от хазарта..

BurnX мерси много за инфото :).
 
От: Visa/Master Card

happyslacker прав си, но има хора, които точно с хазарта са забогатяли. Ще ти дам пример с така нашумелият напоследък в социалните мрежи Dan Bilzerian. Първият си милион е изкарал именно от хазарта..

BurnX мерси много за инфото :).

Хората, които наистина са забогатели от хазарт, не са тези чийто печалби се тръбят наляво и надясно - това е чист маркетинг.
Вземи например новите реклами на еврофутбол или как обявиха момичето, което спечели от тотото.

Един безплатен съвет - НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ХАЗАРТ.
 
От: Visa/Master Card

Дай на няколко милиарда маймуни пишещи машини. Все някоя ще напише смислено изречение. Дай им да цъкат хазарт. Все някоя ще изкара пари на хазарт.

Ти маймуна ли си?

Хората имат сериозен проблем с разбирането на вероятностите и взимане на решения на база това (не)разбиране.

безплатен съвет

Друг сериозен бъг в човешкия мозък - не оценяват безплатните съвети. Ако са платили - има по-голяма вероятност да оценят съвета. И трудно се учат от грешките на другите.
 
От: Visa/Master Card

За хазарта ще ти дам информация от първа ръка - ЧУДЕСЕН Е! Носи огромни приходи с малко усилия. Парите растат бързо, рисковете са приемливи.

А, само да не забравя да уточня, че става въпрос за организиране на хазартни игри 8)
 
От: Visa/Master Card

И аз само да допълня за хазарта. Дори и да спечелиш, в момента в който пискаш да си изтеглиш парите и ще ти поискат лична карта. Като видят, че си под 18 и ти прибират паричките. Имам предвид всичките :) Проверено......
 
От: Visa/Master Card

И аз само да допълня за хазарта. Дори и да спечелиш, в момента в който пискаш да си изтеглиш парите и ще ти поискат лична карта. Като видят, че си под 18 и ти прибират паричките. Имам предвид всичките :) Проверено......

За това е по-добре с данните на баща му. С неговата карта , с неговите имена и егн... все едно той играе ;)
 
От: Visa/Master Card

В bet365 има опция за депозит , чрез epay.bg. Отворих си микросметка.
Не помня как беше , но ходих до easypay да си вкарам 20лв. в сметката и стана депозита.

Странно , сега си влязох в акаунта на бет и ми иска документ за самоличност , а акаунта ми е на над 3 години.
Може би , защото около половин година не съм вкарвал пари - незнам...

Виж файлът 11443
 
От: От: Visa/Master Card

В bet365 има опция за депозит , чрез epay.bg. Отворих си микросметка.
Не помня как беше , но ходих до easypay да си вкарам 20лв. в сметката и стана депозита.

Странно , сега си влязох в акаунта на бет и ми иска документ за самоличност , а акаунта ми е на над 3 години.
Може би , защото около половин година не съм вкарвал пари - незнам...

Виж файлът 11443


Това не само при теб е така. От скоро имат нова политика за верифициране на акаунтите и това е едно о от изискванията.
 
От: Visa/Master Card

Аз това разправям де вече отговарят пред българското законодателство, колкото го има разбира се :)
 

Горе