VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

leonssss

Well-Known Member
Ето да направят нещо хубаво!
Или ги е страх че навлизат Макс Телеком И булсаткомн, но все тая
ето една хубава промоция от всичките промооферти Нет енд кол за 9.90 с 600мб след изчерпаване на 128кбс безплатни минути към всички 300мин


Мобилни разговори - от 15.80 7.90 лв/месец
Мобилен интернет - от 15.80 7.90 лв/месец
Цифрова телевизия - от 11.80 5.90 лв/месец
Оптичен интернет - от 15.80 7.90 лв/месец
Домашен телефон - от 13.80 6.90 лв/месец

обаче след толкова радост прочетено след това

Промоцията "5 години заедно" 50% отстъпка от месечния абонамент за 1 година важи при сключване на нов 24 месечен договор в периода 01.09 - 30.09 2014 г. за конкретни тарифни планове за планове Net&Call S, Net&Call M, Net&Call L, Net&Call XL и Net&Call XXL.


значи Net&Call L те таксуват една година 11.99 после минаваш на старата цена 23.99 лв.
Нещо мериджеите на МТЕЛ са се преместили у вивата.
Ще чакаме новото предложение през септрември от МТЕЛ-ти гониш - ти водиш
Очаква се БОБ да пуснат нет! А вива се осраха!ЛИНК:-o

5 години заедно - рожден ден!
ДОколкото си спомням ВИвата на пазара са от 2007 някъде! Значи 7 години!А тя е най-вайжната за едно семейство :wink:, дали ще се разведат!:|

пц.Цените на телефоните са ги намалили - това е хубавото, всеки може да си направи сметка за какво да се абонира и какво да си вземе!
 
Последно редактирано:
Да, утре се включвам към тях. Направо като ми казаха по телефона, че в нашия район са с оптика, ми се изпълниха очите със сълзи. Отделно ми каза за промоцията и влязохме във спор с жената. Сега какво е - 12 и нещо лева за първата година, като подпишеш договор от 2 години, следващата е 24 и нещо си. Става дума за телевизия (80+ канала) + интернет (50 мб). И май с HBO пакета, ама нещо не разбрах. Пак беше безценица. Направо не е истина. Точно навреме идва промоцията. Булсатком ми казаха в прав текст да си търся други, защото нямаме нужното изложение. До преди това бях на съседите на чинията, но те се отказаха и от тогава нямам кабелна. Слава Богу, интернет има. ;)

Ето линк: http://www.vivacom.bg/web/catalog/residential/index.html
 
От: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

Основния смисъл на рекламите "Ти водиш" не е ли "Не е задължително да ползвате услугите ни, важното е редовно да си плащате сметките за тях"? Аз друга идея не виждам в клипчетата които се въртят. Че то и до сега не беше задължително, за каква нова свобода става дума?
 
След последните ми взаимоотношения с Мтел, нещо не им разбирам рекламата. Ти водиш е на Мтел, не на Виваком, да е ясно. :) Но им пожелавам успехи и силно се надявам да успеят с всяка следваща кампания да връщат повече и повече доверието на потребителите към техните услуги и продукти, и най-вече бранд. Но определено Vivacom удари всичко в земята с тази промоция. Дори познавам вече 3ти човек, който се отказа от услугите на друг кабелен и интернет доставчик, за да се върже към тях. Лично мен ме спечелиха с две доста основни неща - имат оптика в района и го няма това с влошаването на сигнала след започване на гърмежи и превалявания, нещо от което Булсатком много ще страдат в бъдеще, според мен. :)

За момента не смея с пълна сила да дам положителна репутация на Vivacom, тъй като съм от седмица с тях, но ми хареса начина, по-който се отнесоха с мен по телефона, начина, по който си свършиха бързо работата и дадените опции, като бонус, заради "5те години заедно." :) Между другото всеки, който има желание може да участва в томболата им за 200те таблета Samsung и BMW-то. Нужно е само да мине през техен офис и да се регистрира. Дори не е нужно да си им клиент, за да го направиш. Това според мен е много хитро.
 
От: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

Хич не е хитро, просто е незаконно подобни големи печалби да са обвързани с покупка :) А ти така старателно копираш рекламата им, та леко ми намирисва да си техен човек :) Иначе, да, от отзиви на мои познати на Булсат и на Вива, оптиката на Вива е много по-стабилна. Но пък Булсат имат едно предимство, ако ти падне интернета, не ти пада телевизията. Всъщност нищо чудно да не предлагат все още телевизия по оптиката си, щото тогава излагацията наистина ще е голяма.
 
Да техен съм, банери летят из форума, пукам се по шевовете от съпричастност. :)

Голямо предимство. Където като завали малко и го пише бегал сигнала на Булсат, специално за телевизията. :) А последно време доста си поваля. Абе бате, говориш като човек който никога не е има български кабелен оператор. :)

Хитро е защото за 12 лева получаваш нещо, което другите ти продават за 24 лева, а не мисля, че им е много по-добро качеството, особено на Булсат, които като едни професионализми ми обясниха как да си търся алтернативи за телевизия, защото нямам южно изложение, а тези които са се отказали от тях в блока - не било много удобно да се прикачваме към техните чинии. Ето това е по-хитро хитро. :) Отделно ще ми върнат парите за кабелната, която не съм ползвал, ама не се знае кога. Като всяка голяма, скапана БГ компанийка и тия не струват. Не ми беше за скапаните 14 лева, но една 2 седмици седях без телевизия (нет имах - прав си, не са зависи едно от друго) и все неадекватни телефонни позвънявания. Щом аз се отказах да им звъня, представи си за какво малоумие става дума. Като ъпдейтнат някой ден им пожелавам повече клиенти. Взели лиценз за мобилен оператор, смях баце. И телефоните ли ще трябва да са с южно изложение? :D :D :D

Отделно звънях на два други ператора, които нямаха обхват в региона - ComNet и Net1. Vivacom бе последната опция, така, че това не звучи много като реклама, но ми дадоха нещо, на което съм доволен.
 
От: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

И на мен много ми харесваха ама като получих 1вата сметка с 39 лева повече вече не ги препоръчвам... Като се обадих да ги питам от къде тези 39 лева и смешния оператор ми вика, ами не ви ли казаха, че с 1вото плащане има 39 лева такса за не знам си какво....

Пълни нещастници... всеки гледа да те метне...
 
От: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

Отказаха ме още с подписването на 2 гдишния договор.
Уж подаръци ще правят, ще пускат изгодни оферти, ама не..
Нещо не ме кефят вече вивателците, добре че се махнах от тях.
 
От: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

Аз кано се абонирах за мобилен интернет при тях ми казаха даваш 20 лв и после ще ти ги върнем с времето. И няколко месеца не плащах.
 
От: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

Отделно нали рекламират 1вият месец изпробвайте бърз интернет напълно безплатно... ЕДИН ГОЛЯМ К*РЕЦ ИЗПРОБВАХ с извинение... всичко си дърпат нещастниците им долни... тези дни ще ида в някой офис и ще се припотят няколко пъти тъпите им продавачи...

https://www.vivacom.bg/bg/residential/ceni-i-uslugi/promocii/internet/testvaj-1-mesec-bezplatno
 
От: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

По принцип Виваком са най-големите мошенници измежду трите оператора. Примерите, които мога да дам свързани с приятели и роднини са много. Последната промоция обаче изглежда атрактивна, въпросът е да няма скрити подводни камъни.
 
От: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

По принцип Виваком са най-големите мошенници измежду трите оператора. Примерите, които мога да дам свързани с приятели и роднини са много. Последната промоция обаче изглежда атрактивна, въпросът е да няма скрити подводни камъни.

прав си един път ме прекараха с една промоция.Уж имаше безплатен нет после не ми го дадоха, а искаха такса за него.От тогиз си гледам договорите с тех. Иначе и на мтел и на глобул съм бил, но всичките ми познати са вече на ВИВАТЕЛ.Но като гледам мереджейския състав от мтел май се е прехвърлил във вивата!
 
От: Re: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

че в нашия район са с оптика, ми се изпълниха очите със сълзи.

Да не живееш някъде по Стара планина? :shock:
На Герена имах оптика още преди 7-8 години. За 22 тогавашни лева на месец.

Не вярвам някога Виваком да предложат наистина качествена услуга...
 
Re: От: Re: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

Да не живееш някъде по Стара планина? :shock:
На Герена имах оптика още преди 7-8 години. За 22 тогавашни лева на месец.

Не вярвам някога Виваком да предложат наистина качествена услуга...
Аз знам, че имат доста оптика из София, но реално за пръв път комуникирам с тя и реално не съм запознат с мрежата им. След като бях отрязан от два немалки според мен оператора, започнах да се чудя въобще ще се намерили някой да поддържа при нас услугите си. :) Явно бившите БТК си имат стабилна база, на която да се опрат. А колкото до това какви са мошеници, явно ще разбирам с времето. Но пък съм бил на 3 други и да си кажа честно - няма да се изненадам, ако и тук се получат "недоразумения". )
 
От: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

Промоцията уж е "виваком 5 години заедно" пък се оказва, че за мобилната телефония, важи само за активиране на нов номер, т.е. за клиенти които не са били 5 години заедно с тях. Или евентуално дават възможност на сегашните си клиенти да се натоварят с още една месечна сметка, "на промоция".
 
От: Re: От: Re: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

Аз знам, че имат доста оптика из София, но реално за пръв път комуникирам с тя и реално не съм запознат с мрежата им. След като бях отрязан от два немалки според мен оператора, започнах да се чудя въобще ще се намерили някой да поддържа при нас услугите си. :) Явно бившите БТК си имат стабилна база, на която да се опрат. А колкото до това какви са мошеници, явно ще разбирам с времето. Но пък съм бил на 3 други и да си кажа честно - няма да се изненадам, ако и тук се получат "недоразумения". )

БТК имат най-голямата инфраструктура, мтел и булсата могат само да мечтаят за подобна инфраструктура. Говоря за наземната но в последно време и 3G то им не отстъпва по качество на мтелското.

@Вискяр Бг един приятел още преди 3-4 години лалаше че е на оптика щото така му били казали от ланката ама като видя медната жица с очите си до суича го заболя главата. В последно време има една друга схема от повечето ланки, поръчват си един нет от вивата примерно 100 МБ слагат онт-о някъде във входа на блока в някоя кутия и от там пускат на 10-20 човека нет в блока и им събират таксички по 15-20 лв.

За последните няколко години мтел са със спад в приходите.
 
Re: От: Re: От: Re: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

БТК имат най-голямата инфраструктура, мтел и булсата могат само да мечтаят за подобна инфраструктура. Говоря за наземната но в последно време и 3G то им не отстъпва по качество на мтелското.

Да, а и другите станаха така силни, заради закупуване на квартални ланове. Не знам дали Vivacom саот тези компании, но за Bulsat и Mtel - 100%. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Re: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

Да, а и другите станаха така силни, заради закупуване на квартални ланове. Не знам дали Vivacom саот тези компании, но за Bulsat и Mtel - 100%. ;)
Те купиха но купиха кабелаци по дърветата, докато вивата наследи от БТК шахти и готови изградени подземни трасета от бай тошово време, по които дори в момента върви голяма част от оптиката.

Та и за това мрежата им е една идея по-стабилна от другите, особено през зимните периоди.

Не знам дали на времето Иван Костов, когато е продавал БТК е осъзнавал какво всъщност продава. Това са толкова недвижими имоти, огромни пощи в централните части на градовете и т.н. Напълно очаквано беше с подобна инфраструктура, които се захване с този телеком да дръпне на пред както се случва и в момента.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: VIVATEL страхотно намаление послучай рождения им ден!

Те купиха но купиха кабелаци по дърветата, докато вивата наследи от БТК шахти и готови изградени подземни трасета от бай тошово време, по които дори в момента върви голяма част от оптиката.

Та и за това мрежата им е една идея по-стабилна от другите, особено през зимните периоди.

Не знам дали на времето Иван Костов, когато е продавал БТК е осъзнавал какво всъщност продава. Това са толкова недвижими имоти, огромни пощи в централните части на градовете и т.н. Напълно очаквано беше с подобна инфраструктура, които се захване с този телеком да дръпне на пред както се случва и в момента.

Ама то не само това и 3G-то им е супер, най-доброто. Не ги хваля, просто ако го сравня с тия мишки от Globul, направо смех. :)
 

Горе