1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Дискусията в 'Наети Сървъри и VPS' стартирана от NullByte, Юни 20, 2013.

1. Torbalan Trolski

Torbalan Trolski Well-Known Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    2,071
    Харесвания:
    422
    Точки:
    83
    Възползвах се от бонуса. Ъпгрейда беше направен 15 минути след като пуснах тикет.

2. Mimkis

Mimkis Active Member

Рег.:
    Ноем 2, 2011
    Съобщения:
    280
    Харесвания:
    25
    Точки:
    28
    Място:
    там
    И аз се възползвах, благодаря!

3. Web Makers

Web Makers New Member

Рег.:
    Юли 20, 2012
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    8
    Точки:
    3
    Весела Коледа на всички! И аз им писах да се възползвам от коледната промоция. Да допълня, че от две години и горница съм при тях, а преди това съм сменил 4 хостинг компании само за 2 години, страшно коректни и бързи са! Винаги мога да разчитам на тях при възникнал проблем, дори понякога ми става неудобно да ги занимавам.

Продължавайте в същия дух! :)

4. jair

jair Active Member

Рег.:
    Март 3, 2013
    Съобщения:
    347
    Харесвания:
    86
    Точки:
    28
    Аз също току що поднових за още една година. Макар и да са се случвали много кратки прекъсвания, обикновено в рамките на минути, като цяло съм все по-доволен от услугата и е факт, че VPS-a ми е със следния ъптайм:

System uptime 412 days, 12 hours, 49 minutes

Цените без отстъпка са конкурентни на големите западни хост компании, а с коледните намаления, които трета година използвам за подновяване направо са несравними. Бърза и коректна комуникация по имейл, като цяло ми се ще с всички български фирми общуването да вървеше по този начин.

5. lqllqlq

lqllqlq Well-Known Member

Рег.:
    Авг 16, 2009
    Съобщения:
    1,915
    Харесвания:
    236
    Точки:
    63
    Място:
    Plovdiv
    И по традиция, която не крия, че ми допада, да питам : Тази година подаръци, изненада, разни гъдели? :)

6. NullByte

NullByte Active Member

Рег.:
    Юни 17, 2013
    Съобщения:
    323
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Професия:
    Управител - ССД Клауд ЕООД
    Място:
    София
    Разбира се! Този път готвим повече изненади от нормалното :)

7. Victor R

Victor R Member

Рег.:
    Авг 14, 2017
    Съобщения:
    40
    Харесвания:
    7
    Точки:
    8
    Здравейте, може ли LG или IP за тест?
    Също има ли вариант за поне 500Mbps извън БГ?

ПС. За наети сървъри, не за VPS

Поздрави!

8. lqllqlq

lqllqlq Well-Known Member

Рег.:
    Авг 16, 2009
    Съобщения:
    1,915
    Харесвания:
    236
    Точки:
    63
    Място:
    Plovdiv
    Изненади, ама с тоя пост ме подсетихте, че утре ми е краен срок за единия ВПС за плащане... :rolleyes:

9. NullByte

NullByte Active Member

Рег.:
    Юни 17, 2013
    Съобщения:
    323
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Професия:
    Място:
    София
    @lqllqlq Като наш лоялен клиент, можете да се свържете с нас за индивидуална отстъпка на изтичащата услуга, която ще бъде минимум съответстваща на коледната.

@Victor R
    Много зависи от необходимия месечен трафик и от индивидуалния пакет, за съжаление към момента сме изцяло изчерпани откъм наети сървъри, включително и очакваната ни доставка за ноември, съответно не мога да дам конкретен срок за изпълнение в момента.

IP: 94.156.77.1
    Test file: http://94.156.77.2/100MB.test

10. NullByte

NullByte Active Member

Рег.:
    Юни 17, 2013
    Съобщения:
    323
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Професия:
    Място:
    София
    За всички клиенти, нови и настоящи - можете да се възползвате от остъпка в размер на 30% при предплащане за 12 или 24 месеца. Използвайте промо код: Grv4fPHWKpM

Може да се използва до 30.12.2017г, като при поръчка плащането трябва да бъде извършено до 07.01.2018г.

Последно редактирано: Дек 22, 2017
  11. jair

jair Active Member

Рег.:
    Март 3, 2013
    Съобщения:
    347
    Харесвания:
    86
    Точки:
    28
    Днес бях изненадан от цял колет подаръци от vps.bg.

Power bank, usb drive, тениска, чаша, тефтер, платнена торба и най-вече - ръчно написана коледна картичка с пожелания.

Използвам темата да благодаря за дългогодишното сътрудничество и съобразяването с прищевките, които имам от време на време :) Надявам се и за напред да продължаваме лесно да намираме общ език, когато става въпрос за ъпгрейд на услугата, а през останалото време почти да не държим контакт и да няма нужда да тествам колко бързо реагира съпорта ви.

Радвам се, че в България има фирми, които предпочитат да инвестират повече в професионализъм и развитие на предлаганите услуги, от колкото в маркетинг.

Сподели страницата