VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Дискусията в 'Наети Сървъри и VPS' стартирана от NullByte, Юни 20, 2013.

1. Web Makers

Web Makers New Member

Рег.:
    Юли 20, 2012
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    8
    Точки:
    3
    От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Да, и моите ги няма вече 50мин., но съм убеден, че ще разрешат проблема скоро...

2. NullByte

NullByte Active Member

Рег.:
    Юни 17, 2013
    Съобщения:
    323
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Професия:
    Управител - ССД Клауд ЕООД
    Място:
    София

Здравейте,

Имахме генерален проблем възникнал поради частичен срив в инфраструктурата в 12:02 часа и част от клиентите на VPS услуга бяха засегнати.

Клиентите на SSD Cloud тип услуга не са засегнати, както и тези на наети сървъри и част от VPS услугите също не бяха засегнати.

Проблемът е цялостно отстранен в 12:55.

Моля да ни извините за причиненото неудобство.

3. bobsona

bobsona Active Member

Рег.:
    Март 14, 2010
    Съобщения:
    378
    Харесвания:
    29
    Точки:
    28

И при мен имаше даунтайм снощи по същото време.

4. SPICE

SPICE Member

Рег.:
    Юли 29, 2013
    Съобщения:
    110
    Харесвания:
    5
    Точки:
    18

Аз да потвърдя, че на SSDCloud услугата нямах проблем.

5. bobsona

bobsona Active Member

Рег.:
    Март 14, 2010
    Съобщения:
    378
    Харесвания:
    29
    Точки:
    28

Пичовете са много добри... имам SSD VPS при тях и тази вечер ми помогнаха за решаването на проблем, въпреки че не бяха длъжни, защото VPS-а ми е unmanaged.
    Когато има проблем и пусна тикет реагират доста бързо, отговорите от екипа в тикетите са изключително семпли и лесни за разбиране, когато искат да ти кажат нещо ти го казват в прав текст, вместо да се правят на шефове на отдел Маркетинг и да ти говорят с мили думи(което мен ме отблъсква при повечето компании).
    Общо взето бих ги препоръчал на всеки, който си търси добра компания, предлагаща SSD VPS.
    Цените са достъпни, качеството е добро, поддръжката също е на ниво.

6. Mimkis

Mimkis Active Member

Рег.:
    Ноем 2, 2011
    Съобщения:
    280
    Харесвания:
    26
    Точки:
    28
    Място:
    там

Някакви кодове за отстъпки (ще)има ли тази година? :)

7. NullByte

NullByte Active Member

Рег.:
    Юни 17, 2013
    Съобщения:
    323
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Професия:
    Място:
    София

По коледните празници със сигурност, а в момента можете да се възползвате от 10% отстъпка при годишно плащане, като може да направим оферта за по-голяма отстъпка - за целта, моля свържете се с нас.

8. Moko

Moko Well-Known Member

Рег.:
    Окт 15, 2007
    Съобщения:
    1,521
    Харесвания:
    128
    Точки:
    63
    Професия:
    айлякчия
    Място:
    Пловдив, България

Цените са супер и без отстъпка :) Каква точно е разликата между self-managed и managed VPS? Т.е до къде стига support-a? Че не съм много по сървърите и това self-managed ме плаши и е това, което ме спира всъщност.

9. lqllqlq

lqllqlq Well-Known Member

Рег.:
    Авг 16, 2009
    Съобщения:
    1,921
    Харесвания:
    237
    Точки:
    63
    Място:
    Plovdiv

Мисля, че преди 3 години се изказах за тях, ще го направя и сега:

Мина доста време, имали сме малки драми, които биваха отстранявани бързо. Казвал съм и на тях, мога да го кажа и пред всички - наричам ги малки драми, защото в крайна сметка когато направиш равносметка за случай на проблем по тяхна вина+време за решаване срещу проблем, който не са длъжни, но са решили на добра воля и бързо, то превеса е в полза на второто. Смятам, че усилието клиента да е доволен заслужава да бъде оценено, адмирирано и посочвано. Няколко познати си преместиха бизнеса при тях по моя препоръка и са на същото мнение като мен.
    Искам да спомена, че за разлика от други, си вземат бележка при пропуски и се стараят да не се повтарят, което е повече от добра новина.
    Разбира се всеки трябва да прецени какво прави онлайн. Аз нямам хиляди посещения, но за мен е важна сигурност и стабилност на услугата. Получавам я. Значи съм доволен и спокоен за бизнеса си.
    Относно цените - много са добри. Вече съм с два ВПС-а и честно - срам ме е да кажа колко плащам! И знам, че е символично срещу ресурса, съдействието и всичко което получавам. Не знам как са другите, но именно по тази причина ги търся само при кризи, в които не мога да се справя аз или човека, на който доверявам настройките и конфигурациите по системите, просто няма възможност да реагира бързо.
    Не ме питайте за статистики и технически детайли. Не знам и не ме интересува. Искам магазините ми да работят, да няма отпадания (1-2 случки в годината се преживяват) и да няма недостиг на ресурс. Казал съм го в началото, получил съм го. Другото е без значение.

Това е от мен! Мога само да им пожелая да продължат да поддържат доброто ниво и все така да работим заедно и да растем заедно. Толкова.

ivo1017 харесва това.
  10. NullByte

NullByte Active Member

Рег.:
    Юни 17, 2013
    Съобщения:
    323
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Професия:
    Място:
    София

Помагаме за основни неща, например конфигурация на уеб сървър, php, mysql и миграция на сайт, основни проблеми и други.
    По задълбочени неща изискващи над час работа се заплащат допълнително.

@lqllqlq благодаря за положителния коментар.

11. jair

jair Active Member

Рег.:
    Март 3, 2013
    Съобщения:
    374
    Харесвания:
    105
    Точки:
    43

Коледната промоция от -20% до 50% е чудесна, но защо трябваше по изпитан обичай да бъде предшествана от 20% повишение на плановете? Не знам дали е за всички планове, но със сигурност VPS PRO струваше 36лв, а сега подозрително е точно 20% по скъп...

С оглед на падащите цени на дисковото пространство би се очаквало цените да падат, а не да се качват...

12. NullByte

NullByte Active Member

Рег.:
    Юни 17, 2013
    Съобщения:
    323
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Професия:
    Място:
    София

Повишението е съпроводено с това, че цените вече включват 20% ДДС (до сега не начислявахме ДДС, тъй като не бяхме регистрирани по ЗДДС).

Макар това да не се отразява по никакъв начин за юридически лица регистрирани по ЗДДС, реално това е повишение за всички останали с 20%.
    Тъй като цените ни не са обновявани от дълго време, а курса на долара спрямо еврото/лева чувствително се повиши от близо година насам, се наложи да направим тази промяна, като заедно с регистрация по ДДС и включването на тези 20% в цените, има повишение и в по-високите планове, именно поради факта, че цената на техниката се определя от курса на долара (независимо дали става дума за сървъри или друг тип техника)

За да смекчим максимално и тази промяна, изчакахме периода на празниците, в които да пуснем максимално голяма отстъпка, за да може който желае да се възползва да плати значително по-малко за период до 2 години. Попринцип не правим и няма изгледи да правим толкова големи отстъпки, тъй като няма спад в търсенето.

Ако имате някакви въпроси, моля да ме уведомите на лично или тук в темата, ако биха представлявали интерес за други потребители.

13. NullByte

NullByte Active Member

Рег.:
    Юни 17, 2013
    Съобщения:
    323
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Професия:
    Място:
    София

Да допълня - това е далеч от маркетингов трик или практика по 'изпитан обичай' (повишаването на цените съвпадащо с отстъпките), тъй като е обявено само в нашия уебсайт и туитър. Тоест не правим кампания, нито имаме за цел заблуждаване, най-малкото не се очаква да правим промени в близко бъдеще.

За дисковото пространство - при нужда от допълнително може да се добави без да се преминава към по-горен план, цените ни са изключително добри за SSD и са по-ниски от преди.

Ако някой има нужда от повече пространство - моля отправете запитване за изготвяне на оферта.

14. jair

jair Active Member

Рег.:
    Март 3, 2013
    Съобщения:
    374
    Харесвания:
    105
    Точки:
    43
    От: От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

"Изпитания обичай" по-скоро беше референция към всичките черни петъци и доста коледни промоции, които се провеждат точно по същия начин - с предварително увеличение на цените, не беше за вашите промоции, а като цяло. Благодаря за разяснението относно регистрацията по ДДС, това до сега е било скрито за мен.

А това:

доста контрастира с отговор на точно същия ми въпрос от миналата година:

Тук може да препоръчам да си обновите сайта, където всички тези възможности да са описани. По настоящем сайта ви е доста постен като информация. Ясно е, че политиката на фирмата за допълнителното място се е сменила, но няма как да разберем това, а едва ли ще тръгна да питам изрично за всеки дребен въпрос, особено след като веднъж ми е отговорено, че повече място на настоящ план не е опция.

15. NullByte

NullByte Active Member

Рег.:
    Юни 17, 2013
    Съобщения:
    323
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Професия:
    Място:
    София

Съжалявам за разминаването в комуникацията, със сигурност ще се има предвид всичко това.

16. Moko

Moko Well-Known Member

Рег.:
    Окт 15, 2007
    Съобщения:
    1,521
    Харесвания:
    128
    Точки:
    63
    Професия:
    айлякчия
    Място:
    Пловдив, България

Дори и с ДДС-то, цените им пак са супер :) За съжаление свършиха парите :( Пазаруването ще е догодина :D Весели празници!

17. NullByte

NullByte Active Member

Рег.:
    Юни 17, 2013
    Съобщения:
    323
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Професия:
    Място:
    София
    Мина една година и е време да обявим отстъпките за Коледните празници от VPS.BG.

Предлагаме промо код за 30% отстъпка, важаща за всички клиенти, нови и текущи, независимо от периода на плащане или избрания пакет!

Само за потребителите на предприемач, които направят поръчка за повече от 3 месеца - подаряваме двойно повече RAM памет за всеки пакет!
    За да получите ъпгрейда, моля пишете ни на sales@vps.bg или отворете тикет в нашия сайт. Необходимо е да напишете своето потребителско име във форума.

Отстъпките и бонус ъпгрейда важат за поръчки направени от 05.12.2016г до 30.12.2016г, с възможност за плащане до 05.01.2017г.

Повече информация: https://www.vps.bg/xmas16-vpsbg.html

Последно редактирано: Дек 9, 2016
  18. Torbalan Trolski

Torbalan Trolski Well-Known Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    2,081
    Харесвания:
    430
    Точки:
    83
    Пак правите същата грешка.

Разбирам, че целта на промоцията е да се привличат нови клиенти, но отново забравяте за лоялните.

Как изглеждат нещата от моя гледна точка.

Новите клиенти получават подарък х2 RAM. А мен, въпреки че съм ви гласувал доверие почти от самото начало и съм предплатил до 09.2018 кучета ме яли.

19. NullByte

NullByte Active Member

Рег.:
    Юни 17, 2013
    Съобщения:
    323
    Харесвания:
    30
    Точки:
    28
    Професия:
    Място:
    София
    Бонус ъпгрейдът важи и за текущи клиенти, които подновят за 3 или повече месеца, но сте напълно прав, затова бих искал да направя допълнително уточнение:
    Всички клиенти, потребители на форума, които имат оставащи повече от 6 месеца, могат да се възползват от бонус ъпгрейда и без да правят подновяване.
    За целта е необходимо да ни пишете на посочения горе имейл или да отворите тикет.

20. lqllqlq

lqllqlq Well-Known Member

Рег.:
    Авг 16, 2009
    Съобщения:
    1,921
    Харесвания:
    237
    Точки:
    63
    Място:
    Plovdiv
    Ами май ще си пишем :) Само да видим какво ще правят клиентите с по 2 ВПС-а като мен :p

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice