We Bought Links and It Worked

От: We Bought Links and It Worked

Не мога да повярвам. Какво извращение, каква мерзост, каква низост, каква перверзия - да ... дори не мога да го кажа... чакай ще пробвам пак ... да купят линкове?!?!!

ама това е толкова перверзно като педофилосодомия (блудство с малко животинче) и като всичко перверзно се оказва и хубаво - проработило е

не, не просто нямам думи акво извращение, каква перверзия, колко отвратително, колко гнусно ауу да купуват беклинкове...
 
От: We Bought Links and It Worked

Не мога да повярвам. Какво извращение, каква мерзост, каква низост, каква перверзия - да ... дори не мога да го кажа... чакай ще пробвам пак ... да купят линкове?!?!!

ама това е толкова перверзно като педофилосодомия (блудство с малко животинче) и като всичко перверзно се оказва и хубаво - проработило е

не, не просто нямам думи акво извращение, каква перверзия, колко отвратително, колко гнусно ауу да купуват беклинкове...
Ебахти кретена , аз съм бил спамер, по смислено нещо не бях чел.
 
ама вие незнаете историята на бате ранд фишкин :) едно време като млад риъл естеит уебмастър сменял линкове ама в роботса бил забранил да се индексира линк пейджа :) минало заминало темата е изтрита но в архив орг я има запазена няма мърдане :)
 

Горе