Предлагам: Web Design

MAD Canarias

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте! Нашата компания се занимава с изработка и поддръжка на Уебсайтове,приложения за мобилни телефони,графичен дизайн и така нататък. Към момента оперираме на територията на Испания,но ни се иска да навлизаме лека полека и на българския пазар. Ако някой е заинтересован от изработката на уебсайт,мобилно приложение,графичен дизайн,то нека се свърже с нас и да обсъдим идеята.Склонни сме да поиграем малко с цените си. Поздрави!
 
Здравейте! Нашата компания се занимава с изработка и поддръжка на Уебсайтове,приложения за мобилни телефони,графичен дизайн и така нататък. Към момента оперираме на територията на Испания,но ни се иска да навлизаме лека полека и на българския пазар. Ако някой е заинтересован от изработката на уебсайт,мобилно приложение,графичен дизайн,то нека се свърже с нас и да обсъдим идеята.Склонни сме да поиграем малко с цените си. Поздрави!
Линк към портфолио?
 
Линк към портфолио?
Няма проблеми да ви изпратим портфолио,но първо искаме да знаем,дали сте заинтересован.Бихме искали да проведем един разговор,за да разберем в какво точно сте заинтересован-бизнес уебсайт,персонален,блог,онлайн магазин,ще има ли последваща маркетингова стратегия,реклама и т. н. Питаме с идеята да ви покажем,точно тези сайтове,които са близки до този,който искате да имате , а не цяло портфолио с 100+ уебсайта. Поздрави!
 
Здравейте! Нашата компания се занимава с изработка и поддръжка на Уебсайтове,приложения за мобилни телефони,графичен дизайн и така нататък. Към момента оперираме на територията на Испания,но ни се иска да навлизаме лека полека и на българския пазар. Ако някой е заинтересован от изработката на уебсайт,мобилно приложение,графичен дизайн,то нека се свърже с нас и да обсъдим идеята.Склонни сме да поиграем малко с цените си. Поздрави!
Успех колеги. ;-)
 
Оправете сайта. Не работи responsive и принципно излиза от страни долу във футъра при нормален десктоп изглед Contact Us линка.
image.png
 
Оправете сайта. Не работи responsive и принципно излиза от страни долу във футъра при нормален десктоп изглед Contact Us линка.
image.png

Ти пък къде си тръгнал съвети да даваш... Цялата ти страница е в главни букви.. Оптимизацията на собствената ти страница е да инсталиращ plug-in, който дори не можеш да си купиш. "Успешните" ти на 100 % не са твои. Линк-профила е доста различен от това което ти предлагаш... имаше и обява в кпд .bg за твои проект... обявата беше покъртителна.
 
Ти пък къде си тръгнал съвети да даваш... Цялата ти страница е в главни букви.. Оптимизацията на собствената ти страница е да инсталиращ plug-in, който дори не можеш да си купиш. "Успешните" ти на 100 % не са твои. Линк-профила е доста различен от това което ти предлагаш... имаше и обява в кпд .bg за твои проект... обявата беше покъртителна.
И понеже си злонамерен....... коментар по друго твое изказване в едно от гомната които си изпуснал във форума.... Ако искам и на целия екран ще си сложа буквите със размер 50000 шрифт, тебе що ти е.... Аз казвам за проблем, на мобилния излезе по-кофти сайта и не е приятно разглеждането, съобщавам за проблем нищо повече. Коментара после ще си го махна, като го видят ( ако изобщо го видят ). Моята страница НЕ СЪМ я оптимизирал и скоро може би няма да я оптимизирам. Успешните ми проекти са на сто процента мои клиенти, не знам ( а и не ме интересува ) как реши че не са. Обява в кпд имам само една за продажба на сайт за обяви, като едно към едно я има тук и нищо покъртително няма там, нещо бъркащ бреговете..... И не знам къв ти е проблема, аявно и ти си се присъединил в агитката на форумните тролове. Обективен съм нищо повече, да се оправи проблем който може да са пропуснали да видят.
 
Последно редактирано:
Ако искам и на целия екран ще си сложа буквите със размер 50000 шрифт, тебе що ти е...
Мен нищо не ми е. Гледам страниците на Минков, Славчо, Георгиев.. гледам и твоята далеч си от истината.. като визия съдържание, визия.. и аз ти съобщавам "Обадете ми се сега!" си го скрил по някакви си явно "оптимизационни" причини. Отделно през 2007 г НЕ е зората на интернета. Ето сега ще ти го напиша мнение за СЕО.БГ - измамник.
 
Мен нищо не ми е. Гледам страниците на Минков, Славчо, Георгиев.. гледам и твоята далеч си от истината.. като визия съдържание, визия.. и аз ти съобщавам "Обадете ми се сега!" си го скрил по някакви си явно "оптимизационни" причини. Отделно през 2007 г НЕ е зората на интернета. Ето сега ще ти го напиша мнение за СЕО.БГ - измамник.
Първо не съм измамник. Кое ми е далеч от истината, сайта ще е такъв какъвто на мен ми харесва. МИ има някоя друга грешка, твоите да не би да са перфектни ?! НЕ! И няма да са. И предния никой не го харесваше, но се редяха на опашка да ми го купят колеги преди 2 години. Не съм казвал че е зората буквално, а по-скоро в преносен смисъл, но тогава започнаха най-много да се развиват уебсайтовете и бизнеса да навлиза в тях и да ги изпозлва като похват за реклама и развитието си. А до 2007-ма много от бизнесите особено по моя край избягваха и / или не се интересуваха изобщо от такива неща Между 2005-2007 започна бум-а на сайтове и т.н.

Няма как да пишеш мнение че съум измамник, мога да те съдя за подронване на авторитет, а що да не добавим и към това психически тормоз, защото е публично изказване. Не съм измамник, защото нямам НИТО, повтарям НИТО един измамен клиент откакто се занимавам с това. От своя страна пък два пъти бях измамен от двама приятели. Ако те бях измамил тогава щеше да имаш правото да кажеш... Все едно да кажа, черен си грозен си, нисък си, без да съм те виждал или да те познавам. Или да те обвиня че си ми откраднал колата....... Аз до тук си правя лоши впечатления които по-добре да не коментирам. А това не говори изобщо добре и за фирмата с която си свързан по един или друг начин. Имаше една българска поговорка, която би влезнала точно в употреба. Но айде да не се обиди някой няма да споделям мислите си. Със здраве мистър член на Трол групата.
Мен нищо не ми е.
Като нищо не ти е, защо се задждаш? Това отива малко към психични проблеми.

Въпроса "Тебе що ти е", от стари български изкази в превод е "Какъв ти е проблема"...
 
Последно редактирано:
Колеги от форума могат да потвърдят и затвърдят коректноста ми. И освен че осрахме темата начовека, друго не стана, като можеше да си водим тези разговори в лична кореспонденция.... Ама кво ли да се учудвам, типично по нашенски.
 
Последно редактирано:
  • Haha
Реакции: Sky
Колеги от форума могат да потвърдят и затвърдят коректноста ми.
Последните постове си ги писал наскоро, тъй че не е трудно човек да види актуалните ти знания.
Не знам дали комедийният ефект е търсен (поздравления, ако е така), обаче всичките са уникални бисери, просто ЛОЛ.
 
Последно редактирано:
toq сео.бг е перкото със сайта за обяви дето щеше да събаря olx :D

даже беше накупил продавалник.топ, хиз и всичките такива лайняни разширения
 
toq сео.бг е перкото със сайта за обяви дето щеше да събаря olx :D

даже беше накупил продавалник.топ, хиз и всичките такива лайняни разширения
Ти си следващия който може да бъде съден за публична обида. Никъде не съм казвал че ще събарям олкс ( не че не ми е минавало, но нямам финансите за да го правя ). Бях купил продавалник.топ когато им беше изтекъл лиценза в продължение на 2 години за собственост върху трйедмарк на думата продавалник. И не съм изкупувал лайняни разширения, достатъчно е добро разширенеито щом и сайтове в топ страници съм вкарвал. Тоя лаф "ма то разширението е оспамени и гугъл не го харесва", съществува предимно само за .tk домейните и за тия които не знаят и не могат да работят или ги мързи. За останалите домейн разширения, нямам такова наблюдение. Щото освен това има милиони сайтове с т.нар. лайняно спам и измамническо съдържание на .com.... Повечето спам регистрации в сайтове които съм наблюдавал са от домейни с топ левел разширения на държави и .com, ама това не се сещате да го кажете. Намирисваш ми на втори ( или трети, не знам ) профил на някой: Рег. 9 Октомври 2020 Няма как да знаеш историята на форума, ако вече не си бил тука и отговорите които навсякъде си изсрал са пак така... И даже вече се подразбира на кой може да е, съмнявам се и за друг от троловете.
 
Последно редактирано:
Ти си следващия който може да бъде съден за публична обида. Никъде не съм казвал че ще събарям олкс ( не че не ми е минавало, но нямам финансите за да го правя ). Бях купил продавалник.топ когато им беше изтекъл лиценза в продължение на 2 години за собственост върху трйедмарк на думата продавалник. И не съм изкупувал лайняни разширения, достатъчно е добро разширенеито щом и сайтове в топ страници съм вкарвал. Тоя лаф "ма то разширението е оспамени и гугъл не го харесва", съществува предимно само за .tk домейните и за тия които не знаят и не могат да работят или ги мързи. За останалите домейн разширения, нямам такова наблюдение. Щото освен това има милиони сайтове с т.нар. лайняно спам и измамническо съдържание на .com.... Повечето спам регистрации в сайтове които съм наблюдавал са от домейни с топ левел разширения на държави и .com, ама това не се сещате да го кажете. Намирисваш ми на втори ( или трети, не знам ) профил на някой: Рег. 9 Октомври 2020 Няма как да знаеш историята на форума, ако вече не си бил тука и отговорите които навсякъде си изсрал са пак така... И даже вече се подразбира на кой може да е, съмнявам се и за друг от троловете.
Колкото и имена да смениш все ще си останеш лудия дето нищо не разбира
 

Горе