WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

webagentbg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Web Agent е фирма, която изпълнява пълен спектър от услуги по създаване на уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO. Екипът е съставен от професионалисти , които ще отделят всяка свободна минута , за да удовлетворят изискванията Ви. Творческият ни екип е сплотен и организиран , за да влезе във високите изисквания на клиента, така че да постигне най-добър резултат.

Уеб дизайн.
Изработка на персонален, фирмен или корпоративен уеб сайт, според вашите изисквания.
- Банери
Искате да промотирате вашия сайт ? Е, ние Ви предлагаме изработка на банер ( в различни размери ), чрез който може да рекламирате Вашия сайт. Ние проучваме конкуренцията и създаваме продукт, който да превлича вниманието ( съчетание на цветове и разположение на картинки и текст ), така че да „печелите” повече посетители.
- Лого
Създаваме професионално и запомнящо се лого, което да Ви отличава от кокуренцията.

Популяризация и SEO
Ако искате Вашия сайт да е на челни позиции в Google по дадена ключова дума, ние може да Ви предложим оптимални решения.

Реклама
Предлагаме ви най-добрите и изпитани стратегии, които да Ви помогнат Вашата реклама да достигне до точната аудитория.

Печат и предпечат
Ако Ви предстои печатане на визитки, дипломи, брошури или друг вид печатни изделия може да разчитате на нас. Изработваме брошури, визитки и плакати.

Copywriting
Може да Ви бъдем полезни за създаването на съдаржание на почти всякаква тематика.

Защо да изберете Web Agent ?
Знаем , че конкуренцията е висока и има много фирми, които предлагат сходни услуги, но ние Ви гарантираме :
- Професионално изработени продукти на конкурентни цени
- Портфолио, което може да разгледате преди работа с нас ( на ЛС )
- Нашите програмисти са гъвкави и приемат всяка критика, така че Вашата поръчка да стане максимално добра. Може да следите работата по проектите по всяко време.
- Кратки срокове.

ВАЖНО : За по големи проекти може да сключим договор с поръчителя. Преди започване на работа, след като сме уточнили условията, поръчителя превежда 50% от цялата сума. Ако се откаже в срок от 2 дни се връща сума, в зависимост от това до къде е стигнал проекта. (Ако е прекратена поръчка се изпращат всички файлове, дори незавършени, при поискване на клиента. )

Начини за плащане :
ePay,PayPal,Банков път или на ръка.

Начини за връзка с нас :
Лично съобщение
webagentbg[at]gmail .com
В нашите офиси – Пловдив,София и Варна.
 
От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

Предлагате онлайн услуги, а нямате сайт???????
 
От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

За какво им е сайт ?
 
От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

В момента сайта е офлайн (няма да обеснявам защо).Мерси за отделеното време да коментирате , но ще се радвам ако не се заяждате без причина. :)
 
От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

В момента сайта е офлайн (няма да обеснявам защо).Мерси за отделеното време да коментирате , но ще се радвам ако не се заяждате без причина. :)

ами има причина
"Професионално изработени продукти на конкурентни цени"
къде да видя продуктите и къде са цените???

и къде са тия офиси, софия варна бургас ... :)
 
От: От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

ами има причина
"Професионално изработени продукти на конкурентни цени"
къде да видя продуктите и къде са цените???

и къде са тия офиси, софия варна бургас ... :)

Помилих да задавате въпросите на лично.Пишете ми с имейл и ще Ви изпрата портфолио.
 
От: От: От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SE

Помилих да задавате въпросите на лично.Пишете ми с имейл и ще Ви изпрата портфолио.

дааааааааа много професионално, аз ще те гоня да ми покажеш портфолио. Успех
 
От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

Ако имаш интерес , ще търсиш различни решения , следователно ще "гониш".
 
От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

Айде без компетенции....моята дизайнерка няма също сайт.... :)

ТОВА НИЩО НЕ Е !!!
МояТа счетоводителка няма дори СКАЙП !! 8)
 
От: От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

ами има причина
"Професионално изработени продукти на конкурентни цени"
къде да видя продуктите и къде са цените???

и къде са тия офиси, софия варна бургас ... :)

не се научихте да етете мжду редовете ей :) 8):lol::lol::twisted:
да обясня ли за невежите аз какво прочетох между редовете...
 
От: От: От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SE

не се научихте да етете мжду редовете ей :) 8):lol::lol::twisted:
да обясня ли за невежите аз какво прочетох между редовете...

Ако обичаш, моля.
 
От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

Типично български манталитет.... Ако не оплюят и очернат някой няма да ги бъде ... ПОМОЛИХ ВИ ДА НЕ КОМЕНТИРАТЕ В ТЕМАТА!
 
От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

Типично български манталитет.... Ако не оплюят и очернат някой няма да ги бъде ... ПОМОЛИХ ВИ ДА НЕ КОМЕНТИРАТЕ В ТЕМАТА!

ЩЕ КОМЕНТИРАМЕ, затова е тема, затова е форум и не ние а ти си типичния българин дето се опитва с пръдня боя да прави!

като си толкова добър и отворен, гугъл предлагат платена реклама където никой няма да ти коментира
 
От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

Оставете го,бре. Клиента ще си реши, към кой да се обърне. Няма смисъл да му разваляте темата - все пак е пазар, ако ще купувате купувайте, а за коментари по темата му има ЛС.
 
От: От: От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SE

не се научихте да етете мжду редовете ей :) 8):lol::lol::twisted:
да обясня ли за невежите аз какво прочетох между редовете...
Думай, че и на мене ми стана интересно :p ...

Аз примерно въобще няма да се заяждам, ама понеже отворих темата САМО и САМО за да разкликам малко спиращ дъха арт, па то линкот за портфолиoто го нема нийде :(
 
От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

Имаме портфолио , просто го даваме на хора, които изявяват интерес - тоест пишат лично съобщение :).
 
От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

Ще ме извинявате, но не мисля, че това е начина да привлечете клиенти.. :) По този начин правите така, че никой да не проявява интерес към вас и нещата с които се занимавате. И все пак не, че нещо, но ще ви пиша лично съобщение да видя какво предлагате :)
 
От: WebAgent - уеб сайт, реклама, copywriting, печат, предпечат, превод и SEO

Не виждам причина да не го публикувате, честно казано - позитивите за вас биха били повече, бихте привлекли повече внимание.

"Don't make me think" и KISS ("Keep It Simple, Stupid") са основни принципи на дизайнерите на сайтове и интерфейси, за юзърите е много по-лесно да кликнат на приятно оформен линк в темата, отколкото да ги карате да отварят ново съобщение, да измислят подходящ текст, да го наберат и да чакат евентуален отговор, който никой не знае кога ще дойде...

Та коментираме си просто, нали е форум...
 

Горе