WidgetBucks - нов хит на пазара

hdm

New Member
Здравейте,
Представям Ви най-новата ppc система - WidgetBucks!
Стартирала едва преди 2 седмици, системата се разпорстранява по-бързо от вирус. Средна цена на клик $0.25!
Има различни категории, като може или вие да си я избирате, или да ползвате тяхния алгоритъм за определяне на категория. Банерите са интерактивни и имат доста по-голям CTR от адсенс. Ползвам ги от седмица и правя средно между $10 и $15 на ден. Позволяват плащане с чек и ПейПал ( което е голям +, защото няма почти никакви разходи по прибирането на парите).
Давам ви 2 линка. Единия е с афф ид, другия без, тъй като е известно, че българите не обичаме да се записваме с реферала на другия :)
Дават $25 бонус при записване!

WidgetBucks (aff)
WidgetBucks (no aff)

 
hdm каза:
Здравейте,
Представям Ви най-новата ppc система - WidgetBucks!
Стартирала едва преди 2 седмици, системата се разпорстранява по-бързо от вирус. Средна цена на клик $0.25!
Има различни категории, като може или вие да си я избирате, или да ползвате тяхния алгоритъм за определяне на категория. Банерите са интерактивни и имат доста по-голям CTR от адсенс. Ползвам ги от седмица и правя средно между $10 и $15 на ден. Позволяват плащане с чек и ПейПал ( което е голям +, защото няма почти никакви разходи по прибирането на парите).
Давам ви 2 линка. Единия е с афф ид, другия без, тъй като е известно, че българите не обичаме да се записваме с реферала на другия :)
Дават $25 бонус при записване!

WidgetBucks (aff)
WidgetBucks (no aff)

Програмата наистина е добра. Ще стане още по-готино когато и ние във България можем да получаваме пари чрез PayPal!
 
ми ние вече можем
само трябва да се вертифицира дебитна или кредитна карта
към акаунта
 
Съжалявам за офтопика, но това ли
Код:
# Account Type: Personal
# Status: Bulgarian - Verified
трябва да имам за да мога да получавам пари или трябва да си променя Account Type-а?
 
hdm каза:
Здравейте,
Ползвам ги от седмица и правя средно между $10 и $15 на ден.
Това от колко клика ти идва.....и при каква посещаемост....Абе това добре изглежда, ама що само един скрипт ти дава да ползваш на страница баси - на мен ми трябват поне 3.....иначе размерите ми пасват, но само един не ме устройва...
Опс.....май можело........Ся остава да ме треснат че ползвам адсенс и тия на една страница....четох че можело, ама все още не съм рискувал....
 

Горе