WidgetBucks - нов хит на пазара

r

Тва от 120 клика дава 50 долара ли ????? аз с адсенса от 180 клика едвам правя 6-7 долара. ще умра от яд 4е гадния скрипт на widgebudget не тръгва на Е107 щях да изригна. сега ще пиша на съпорта да ми кажат как да го оправя.
 
пичове не че нещо...ама прекалено много са млади а и вече има хора от DP форума които правят по 100-200$ с 1400-1500 клика на ден .
прекалено хубаво е за да е истина..а ако карат така просто ще банкрутират..Все пак знаете такива програми излизат daily.
ама дано се задържат щото и аз съм сложил техни банери по сайтовете ми.
 
Blinky каза:
Абе, те засичат надявам се кои са Ай Пи-тата и далио всичко е наред. Аз лично разчитам на реферал програмата. Надявам се там се се засили. Обаче големите афилиейт програми за да гарантират популярността си и това че ще се разраснат бързо в нета създават т.нар. секънт левел. Много добро маркетингово средсвто за развитие на онлайн бизнес, препоръчвам горещо на всички, които се занимават с дрошип или имат бизнес, който продава през интернет да се ореиентира към този вид бизнес система. :)
Ще разясниш ли повече какво е това second level?
 
Говоря за афилиейт програми с второ ново. Примерно ти си първо, а човека, който си препоръчал второ и ти печелиш от негови комисионни, ако прави такива. :wink: Има много наименования: 2-tier, downline, referrals, sub-affiliates, second level...Мисля че се сещаш, може би не съм използвал правилните думи за да го опиша. :)

Примерно, ако имаш сайт с webmaster-ски трафик, ревюта на програми с второ ниво са още един начин да припечелваш. Даже има случаи, където такива webmaster-и, които препращат към съответната пограма имат голям downline, които им докарва допълнително $500 на месец. Но хората под него трябва да правят поне $5 000 - $25 000 общо, В зависимо от комисионата на даденото ниво, на което е направена продажбата. :wink:
 
да се регистрираш и да сложиш техни банери на твоя сайт... Когато някой от твоите потребители цъкне на този банер, сайта ти плаща определена сума.. Само че системата засича IP-тата и ти не можеш сам да си кликаш, щото се прецакваш и не взимаш нищо ;)
Blinky разясни за Second level-a, но нека го кажа с една дума - пирамида ...
Даже по-големите сайтове трябва да имат повече от 2 нива и да направят
истинска пирамидка... Според мен това би увеличило заинтересуваните ...

Според мен добър пример за пирамидка (разбира се ако е от 3-4 нива поне) ще е следният - групичка от трима или четирима човека... Правите глава на пирамидата някой неутрален, който ще стане нещо като обща "банка", а вие самите ще сте 2рото ниво на пирамидата.. Като всеки привлича колеги и приятели към своята част от пирамидката.. Вашите акаунти ще се пълнят постоянно, както и "банката"... За мен това е добра
стратегия за пирамидка и щяхме с приятели да го направим с "cash fiesta" тъй като там пирамидата има цели 8 нива, но цялата им система се оказа пълен scam...


това от мен за second level-a и click сайта ;]

p.s
btw widgebucks искат 18+ години :\ аз съм на 17.. какво правим в тоя случай? не се регистрирам или ползвам данните на друг? :D
 
Нормално всеки да е скептичен относно мулти левел маркетинга. Но това определено е далеч от т.нар. пирамиди и т.н. Просто е много добър начин за привличане на webmaster-и от webmaster-и. :wink:

Но ако работиш с афилиейт програми ще разбереш още по-добре как работи всичко, няма нищо такова като: някой лапа от всички по малко защото е първи. Всеки може да печели, зависи от това колко е добър и разбиращ. :wink:
 
Blinky каза:
Но ако работиш с афилиейт програми ще разбереш още по-добре как работи всичко, няма нищо такова като: някой лапа от всички по малко защото е първи. Всеки може да печели, зависи от това колко е добър и разбиращ. :wink:

напълно съм съгласен ;]
(трябват ми 5 поста да пусна линк :roll: :lol:)
 
dancho каза:
ilianskim каза:
0 лева и ако беше прочел поне част от темата щеше да знаеш вече .
Английски език ->задължително

Благодаря ти.
Ами, ако имам образователен сайт с 500 английски посещения
как стои вапроса?

Разтегливо. Ако не пробваш няма как да разбереш
 
ilianskim каза:
0 лева и ако беше прочел поне част от темата щеше да знаеш вече .
Английски език ->задължително

Can I place widgets on Bulgarian language site ?
Stan,


I think that should be ok. As you know all the information will be in English and dollars, but you can try it out.


Let us know how well they work for you.



Gary
 
и аз праснах 1 банер на блога, пък квото ще да става :)
абе да ви питам, има едно бутонче "For bloggers" , оттам сложих банерче.. нарочно накарах една приятелка да кликне върху банера, обаче в сайта не отчита клик.. та въпроса ми е от "refferal tools" или от "For bloggers" банера ще отчита кликове?
 
нали? :lol:
дай идея за цвят? :)
и между другото изненадан съм - 14 цента за клик ... :roll: доста по-добре е от адсенса май ?


p.s
така черничко по го бъде нали ?? ;]
 

Горе