Widgetbucks - парите за октомври - изчислени

:lol: :lol: :lol: :lol:
You've got new funds!

Dear ########,


Mpire Corporation just sent you money with PayPal.

Mpire Corporation is a Verified buyer.

To complete this payment, you must accept or deny it within 30 days. If you do not accept or deny this payment within 30 days, it will be cancelled and the funds will be returned to Mpire Corporation's account.


--------------------------------------------------------------------------------


Payment Details


Amount: $81.93 USD

Transaction ID: 8R676602U9746051W

Subject: Your October 2007 WidgetBucks Payment

Note: Thank you,

The WidgetBucks Team

Custom Note: 2007 WidgetBucks Earnings

Платиха с Пейпал.....
СЕРИОЗНИ СА...........................
 
"your account has been suspended......"

обаче си влизам в акаунта и пише че парите са вътре и всичко е вътре :lol:
Освен това, през месец декември ще се пуснат нови банери, за интернационални кликове и най-важното -> банери за импресии!

В блога им пишеше че тази седмица всички, които през октомври са направили 50те долара вече трябва да се ослушват за тях и да проверяват за чекове и в пейпал сметките... :lol:
 
Moko каза:
"your account has been suspended......"

обаче си влизам в акаунта и пише че парите са вътре и всичко е вътре :lol:
Освен това, през месец декември ще се пуснат нови банери, за интернационални кликове и най-важното -> банери за импресии!

В блога им пишеше че тази седмица всички, които през октомври са направили 50те долара вече трябва да се ослушват за тях и да проверяват за чекове и в пейпал сметките... :lol:
Аз си получих парите вече са ми в PayPal-а.
Ето и доказателство
Mpire Corporation just sent you money with PayPal.

Mpire Corporation is a Verified buyer.

Payment Details
Amount: $55.56 USD
Transaction ID: 3K95467346305132R
Subject: Your October 2007 WidgetBucks Payment
Note: Thank you,

The WidgetBucks Team
Custom Note: 2007 WidgetBucks Earnings
 
Ферариста е изключително доволен, всички изгледи двестате гущера от миналия месец да се изплатят, Адсенса моментално минава на заден план, Форца Уидгет.....
Между другото писал съм Канада като държава в профила си, контента ми е англииски, добре ще е да се внимава в това отношение....
Мисля че ще е много полезно ако си правим сверка кои думи и уидгети се котират най -скъпо....
При мен например Best MP3 Players Online. MP3 Players 468x60 4,598 1 0.02% $0.52 $0.52
52 цента си е превъзходно даже.....
 
Dear WidgetBucks Publishers,

As mentioned in our email at the end of November, today we have successfully launched International CPM ads to be included in our Widgets.

We are now serving CPM ads to the non-U.S./Canada traffic. This will give you revenue, per impression, for your site visitors who come from other countries. This is designed to help publishers who have a blend of traffic from a variety of countries.

Our system will do the geo-location for you, determining where the visitor is coming from. Then we'll either show the regular pay-per-click widget (to visitors from the U.S. and Canada) or show an ad that pays per impression (to visitors from other countries).

To get started, you will need to log into your WidgetBucks account and re-copy the Widget code under "My Widgets". After you replace the code on your site, the widget will update ad types automatically.

We're also proud to mention that we've been selected as a finalist for the Open Web Awards. We invite you to visit the site and vote for WidgetBucks!

If you have any questions about the launch of International CPM ads, please contact us at http://support.mpire.com



Happy earning!

The WidgetBucks Team
Супер :p
 
varnaboy каза:
Какво ще рече тва,че може да си слагаме вигетите на български страници примерно ли ?
и аз преди малко си видях пощата и видях такова писмо...
аз го разбирам, че може да слагаме вече и в бг сайтове :idea:
 
бг сайтове да, но на английски
тоесто, това изискване не се е променило, промянат е само в показването а друг вид реклами на не-английски птребители, които посещавт сайта и.

остовавам се на блога на уиджтбъкс който те поддържат и коментарите в него по този въпрос.
 
здравейте!

Ами да ми споделите защо от един момент нататък уидгет-а взе да ми показва вместо избраните от мен рекламни теми някакви тъпи Congratulations , you are the 99999999 visitor и други подобни глупости , преди не беше така

какво ли не пробвах , помагайте моля ви!
 
linderman каза:
здравейте!

Ами да ми споделите защо от един момент нататък уидгет-а взе да ми показва вместо избраните от мен рекламни теми някакви тъпи Congratulations , you are the 99999999 visitor и други подобни глупости , преди не беше така

какво ли не пробвах , помагайте моля ви!
какво съвпадение и на мен такива гупости ми показва, ама спрях да се занимавам с него защото нямам ен сайтове в момента и може да се е оправило
 
CrAzY-MaST каза:
linderman каза:
здравейте!

Ами да ми споделите защо от един момент нататък уидгет-а взе да ми показва вместо избраните от мен рекламни теми някакви тъпи Congratulations , you are the 99999999 visitor и други подобни глупости , преди не беше така

какво ли не пробвах , помагайте моля ви!
какво съвпадение и на мен такива гупости ми показва, ама спрях да се занимавам с него защото нямам ен сайтове в момента и може да се е оправило

ами не се е оправило, може би защото ме разпознава , че влизам от БГ и са предвидили за трафик различен от УС и Канада да показва само такива реклами. Незнам.
 
linderman каза:
CrAzY-MaST каза:
linderman каза:
здравейте!

Ами да ми споделите защо от един момент нататък уидгет-а взе да ми показва вместо избраните от мен рекламни теми някакви тъпи Congratulations , you are the 99999999 visitor и други подобни глупости , преди не беше така

какво ли не пробвах , помагайте моля ви!
какво съвпадение и на мен такива гупости ми показва, ама спрях да се занимавам с него защото нямам ен сайтове в момента и може да се е оправило

ами не се е оправило, може би защото ме разпознава , че влизам от БГ и са предвидили за трафик различен от УС и Канада да показва само такива реклами. Незнам.
уиджет пратиха писма на всичките си партньори че през декември пускат PCM реклами... Те ще са за интернационален трафик... Може би тези са такива? Но те са изключително дразнещи :evil:
 

Горе