Winbet реже комисионни на афилиейтите си

А реално някой прочете ли вече новите правила? Има страшно много промени... Включително и клауза с НЕУСТОЙКИ Шах и мат съм
Пише ли и кога са ъпдейтнати? За жалост, както писах, май никой нищо не може да направи по въпроса. :( Говоря за афовете предимно.
 
Пише ли и кога са ъпдейтнати? За жалост, както писах, май никой нищо не може да направи по въпроса. :( Говоря за афовете предимно.
Е като влезеш в профила си , преди да те пусне вътре, трявба да се съгласиш с новите правила, а те ИЗОБЩО НЕ СА МАЛКО
 
Последно редактирано:
Е като влезеш в профила си , преди да те пусне вътре, трявба да се съгласиш с новите правила, а те ИЗОБЩО НЕ СА МАЛКО! Включително и клауза, че не трябва да работиш с други казина, които нямат лиценз за БГ. А пък много хора си работят и с чужди, което ще ги касае сигурно.
Аз мислех, че и публично са ги изнесли някъде, което щеше също да е умно от тяхна страна. Не че не касаят само афовете, но все пак дори и преди регистрация за такъв да си наясно при какви условия ще си партнирате.

Е те на практика си орязват всичко афове, защото повечето са с ревю сайтове на казина, и то на всякакви, като малка част от тях имат лицензи за БГ.
 
Ако са умни от палмсбет-а сега е момента да вземат висок пазарен дял :) само ще предлагат доживотно плащане с някакви условия предварително заявени , без това предлагат 35% в момента.. и гледай само след 1 година до кое място ще са.. това че наливат милиони в реклами , не значи че от там получават кой знай колко играчи :)
Във връзка със споменататите 35%
Palms Bet формула за изчисление на комисионна:

1. Дружеството заплаща на Партньора комисионна в размер на % от нетната печалба от привлечените от него участници. Размерът на % се определя, според описаните в настоящия Раздел условия. 2. Нетната печалба се определя само и единствено от Дружеството. 3. За целите на настоящото споразумение: 3.1. „нетна печалба” означава: Направените залози от участника от началото на всеки Отчетен период минус: (а) изплатените на участника печалби, (б) 35 % държавни такси и лицензионни възнаграждения (в) бонуси за съответния Отчетен период (г) възстановени депозити / charge-backs/ (д) опити за измама, включващи, но не ограничаващи се до: захранване на клиентска сметка от открадната кредитна карта, присвояване на чужди парични средства, опити за изпиране на пари и др.
 
Вече са отрязани и регистрациите ... моите гледам паднаха наполовина , като бройка ...
Еееех, а едно време ни наричаха 'Скъпи партньоре'
 
ахах и мойте са почти на половина вече.. и на всичкото отгоре как изведнъж съм на -700 лв незнам.. и освен това за да вземеш някакви пари пак трябва да им докараш нови играчи, което означава че автоматично не можеш да се откажеш и 2 години да си вземеш това което имаш :)
 
Не знам дали е удобно да питам ... ама вие тези 3 нови регистрирани правите ли ги лесно ? Защото при мен понякога не се получава. Хем не са кой знае какво ама...
 
малко по тактично ни изритаха и тези, живот и здраве да има, какво да се прави, взех пак доволно за 2 години от тях, но като ми махнат най-големите играчи , няма да има за какво вече :)
 
Не знам дали е удобно да питам ... ама вие тези 3 нови регистрирани правите ли ги лесно ? Защото при мен понякога не се получава. Хем не са кой знае какво ама...
Трудно се правят рег вече , те и затова толкова смело постъпиха ... надяват се тяхната реклама да е достатъчна за да продължат вече регнатите им клиенти да играят при тях .
 
Трудно се правят рег вече , те и затова толкова смело постъпиха ... надяват се тяхната реклама да е достатъчна за да продължат вече регнатите им клиенти да играят при тях .
с това нещо си вкарват автогол, защото смятаха да влизат в чужди страни ама там няма да мине номера с това :)
 
Вече са отрязани и регистрациите ... моите гледам паднаха наполовина , като бройка ...
Лошо, и аз влизам тази сутрин да видя ситуацията и гледам бройката наполовина .......... направо ни сурвакаха с теслата, ами честито!
 
сайта колкото да няма за кво да мрънкат и това е ...
"Непубликуването/непромотиране на поне една от последните три промо кампании на Организатора, за които Партньорът е уведомен чрез имейл известие"-- я пак..
Аз лично съм много разочарован, твърде да не пиша думата .. както и да е. Просто не се прави така. Имам малко регистрации, но с доволно количество депозити ...

Ефбет като им смених линковете към друг оператор мрънкат.. хем те изключват, хем имат и някакви очаквания - да си триеш статиите, да не пренасочваш към други ... българска работа.
 
Половината форум изхранват тия хазартни програми като гледам.
 
Е до края на годината квото може да вземем и това ще е ... на месец трябват 3 рег с депозит колкото да се изтеглят комисионните ... по 1 банерче в сайта колкото да няма за кво да мрънкат и
Трудна работа до края на годината, явно обаче са се съюзили с efbet и спряха регистрацията на Sportingwin, долна работа, иначе една камара онлайн казина и букмейкъри се пръкнаха, но чуждестранният имал проблеми според НАП
 
Половината форум изхранват тия хазартни програми като гледам.
Да, има нещо такова. Но за жалост, каквото и да си говорим тази шина и може би хостинг, там не съм имал преки наблюдения, са с най-развити афилиейт програми от към механизми на работа с афилиейтите си.
 
Трудна работа до края на годината, явно обаче са се съюзили с efbet и спряха регистрацията на Sportingwin, долна работа, иначе една камара онлайн казина и букмейкъри се пръкнаха, но чуждестранният имал проблеми според НАП
Нито един от новите бг казина не пусна афилейт програма , нещо което принципно е странно , защото когато на пазара има конкуренция някак си трябва да изпъкнеш ... може и да се договориха нещо ... Надявам се на някое чуждестранно да дадат лиценз и се надявам те да пуснат някоя читава програма , от която да сме доволни .
 

Горе