Winbet реже комисионни на афилиейтите си

Не се надявайте вече да пускат "отворени афилейтове". Големите надушиха къде са лесните пари и имат пряк контакт с въпросните букмейкъри. Предлагат им топ оферти за реклама срещу съответния афилейт линк и всички са доволни :)
 
Кога ли ще приключи ерата на тези "законни" перални за пари, че да излекуваме това болно население, което е готово да залага всичко по всяко време. :)
 
получихте ли си комисионните за януари месец? Да няма някакъв проблем при мен , срока е до 15 число всеки път чакат последния ден значи..
 
Мене ми ги платиха сряда или четвъртък миналта седмица.
 
ахаха Нока те базика :) Той няма и грам идея нито от комар, нито от аф от комар ;)
Ама ич не си в течение с актуалностите, ей.
 
Слаб ти е блъфа :love:

Базирайки се на безпогрешната ми преценка :p, когато съм сигурен в нещо, то значи го знам..нали така?! Тоест, когато знам, че не можеш да направиш нещо, значи просто не можеш :p А простата логика, която също особено обичам, показва, че дори да си използвал друг акаунт (нееднократен мой съвет към теб), то няма тема във форума в близките месеци, която дори малко да оприличава неминуемите ти действия по отношение на презентирането ти, което всъщност, също е неизбежно..още повече в предвид НЕсоциалистичските места в нета, които изобщо използваш за разкрасяване на тежката ти персона :D:D
Но можем да се доверим и само на преценката ми, без логическите наплясквания ахахах
 
Слаб ти е блъфа :love:

Базирайки се на безпогрешната ми преценка :p, когато съм сигурен в нещо, то значи го знам..нали така?! Тоест, когато знам, че не можеш да направиш нещо, значи просто не можеш :p А простата логика, която също особено обичам, показва, че дори да си използвал друг акаунт (нееднократен мой съвет към теб), то няма тема във форума в близките месеци, която дори малко да оприличава неминуемите ти действия по отношение на презентирането ти, което всъщност, също е неизбежно..още повече в предвид НЕсоциалистичските места в нета, които изобщо използваш за разкрасяване на тежката ти персона :D:D
Но можем да се доверим и само на преценката ми, без логическите наплясквания ахахах
Абе не ма занимааайти че имам много работа бе.
Още малко и скрийншот ше поиска...
 

Горе