Woocommerce и Paypal

danko6

Well-Known Member
Знаете ли как мога да променя адреса който се показва при плащане
mED0i.jpg

Тук където пише Mr Magorium на мен ми излизай моя Paypal мейл, и искам да го променя с името на сайта или логото на сайта, но проблема е че не съм с бизнес акаунт, та въпроса ми е има ли кака да стане това :)
Благодаря предварително за помощта.
 
От: Woocommerce и Paypal

Бизнес акаунти имам около 10 в PP, от които само 1 е на реална и регистрирана фирма. Всичко друго е просто с името на бранда. Тоест - просто си отвори бизнес акаунт и си готов..
 
От: Woocommerce и Paypal

E не искат ли някакви верификации нещо, доколкото се сещам даже май нямаше право на мултиакаунтинг, но за бизнесите не съм сигурен там нямам идея до сега все този съм ползвал, но на къстъм код се получаваше замяната на адреса с лого, но за woocommerce не знам дали има цака.
 
От: Woocommerce и Paypal

E не искат ли някакви верификации нещо, доколкото се сещам даже май нямаше право на мултиакаунтинг, но за бизнесите не съм сигурен там нямам идея до сега все този съм ползвал, но на къстъм код се получаваше замяната на адреса с лого, но за woocommerce не знам дали има цака.

Аз знам как се прави това с логото, но без бизнес акаунт не може. Пиши на лс ако искаш, ще ти помогна:)
 
От: Woocommerce и Paypal

На сайтове където се ползва paypal бутон с код аз си го правя и без бизнес акаунт, та зотава се интересувам и с woocommerca дали има как да се заобиколи или пипне някъде.
 
От: Woocommerce и Paypal

На сайтове където се ползва paypal бутон с код аз си го правя и без бизнес акаунт, та зотава се интересувам и с woocommerca дали има как да се заобиколи или пипне някъде.

НАй-лесно е с бизнес акаунт...никакви верификации не са нужни. Иначе май пак става, но е доста по-трудно.
 
Здравей,

Не е вярно, че трябва да имаш Business акаунт.

Това, което искаш да направиш се прави с Paypal Custom Payment Pages.
Код:
https://www.paypal.com/customize

От самата страница става ясно, че тази функция е достъпна за акаунти от тип Premier или Business, т.е. стига акаунта ти да не е Personal (няма и смисъл да е такъв, ако го ползваш за бизнес транзакции) можеш да направиш това, което искаш.

Можеш да видиш и указания как става точно с WooCommerce ето на тази страница (с която нямам нищо общо, просто я намерих при търсене в Google). Внимавай обаче името на стила да е ТОЧНО изписано (големи, малки букви и/или цифри, ако имаш такива), защото иначе не сработва.

Като гледам указанията са със стария дизайн на Paypal, но смятам, че ще се ориентираш.

Поздрави,
Борисов
 
От: Woocommerce и Paypal

Еми явно ще си правя една регистрация Premier или Business, но я кажете там какво се изисква за верификация и колко време се чака. Може ли да се вдигне левела на персонал акаунта ми направо или си трябва чисто нов акаунт с нова карта и ново чакане за верификация там с кодове и такива неща. :)
 
Здравей,

Разликите в различните видове акаунти можеш да видиш на:
Код:
https://www.paypal.com/an/cgi-bin/webscr?cmd=p/gen/personal_vs_business-outside

Разликата м/у Premier и Business е, че първият е за физически лица, а втория е за юридически.

В твоя случай можеш да преминеш директно от Personal към Premier, като ще ти се отключат някой опции и ще ти се вдигнат лимитите. Възможно е да искат верификация с лични документи, но не е нужно да добавяш нова карта стига тази, която си добавил да е на твое име.

Ако отидеш на Business, трябва да се регистрираш като юридическо лице и там ще трябва да преминеш през цялата процедура по верификация.

Поздрави,
Борисов
 
От: Woocommerce и Paypal

Еми явно ще си правя една регистрация Premier или Business, но я кажете там какво се изисква за верификация и колко време се чака. Може ли да се вдигне левела на персонал акаунта ми направо или си трябва чисто нов акаунт с нова карта и ново чакане за верификация там с кодове и такива неща. :)

Не, не трябва нищо. Можеш да го ъпгрейднеш.
Ако ти трябва помощ ми пиши.
 
От: Woocommerce и Paypal

Аз се мъча тука да накарам PayPal през Woocommerce да може да се ползва и само с карта, но вече май не става...някой да знае как да го накарам PayPal да дава на клиентите ми да плащат без да се регистрират?
 
От: Woocommerce и Paypal

Аз се мъча тука да накарам PayPal през Woocommerce да може да се ползва и само с карта, но вече май не става...някой да знае как да го накарам PayPal да дава на клиентите ми да плащат без да се регистрират?

Да, знам. Срещу скромно заплащане ще ти настроя магазина така, както го искаш.:)
 
От: Woocommerce и Paypal

Колко пари? Идеята е като се избере опция да се плати през paypal, да закара потребителя на paypal страницата и там да му даде опция да плати с карта без да се регистрира...
 

Горе