woomerce i wordpress firmenno lice

sevdalina

New Member
imam licen hosting domeyn firmenno yuridicesko lice tirsya firmi partnyori na detski bebeski artikuli drehi kostyumi i dr. iskam da razsirya sayta si za prodajbi online.ocakvam samo dobri predlojeniya za sitrudnicestvo moje i na tel da mi se obadite 0893877513 sevi blagodarya
 
imam licen hosting domeyn firmenno yuridicesko lice tirsya firmi partnyori na detski bebeski artikuli drehi kostyumi i dr. iskam da razsirya sayta si za prodajbi online.ocakvam samo dobri predlojeniya za sitrudnicestvo moje i na tel da mi se obadite 0893877513 sevi blagodarya
Севи, дай го на български, какви са тия mIRC шитни.
 
imam licen hosting domeyn firmenno yuridicesko lice tirsya firmi partnyori na detski bebeski artikuli drehi kostyumi i dr. iskam da razsirya sayta si za prodajbi online.ocakvam samo dobri predlojeniya za sitrudnicestvo moje i na tel da mi se obadite 0893877513 sevi blagodarya
Колежке, доста трудно, за да не кажа невъзможно е да се разбере смисъла на написаното от Вас. “Изречение” от над 30 думи без нито един препинателен знак.....написано на шльокавица...
 
Гледам да се въздържам и да не хейтя в този форум, че са ни в повече отворковците, но няма как да се вземе на сериозно тема написана по подобен начин. #ЗАКОША :cool:
 

Горе