Wordpress автоматично пренаписване на статии?

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Имам едно блогче с няколко стотин статии които са 100% Copy/Paste, и въпроса ми е следният..
Има ли някакъв БЕзПЛАТЕН плъгин който може да ги "ПРЕНАПИШЕ" всички тези статии?

И има ли вариант, при всяка нова постната статия, автоматично да я пренаписва ?

Някой знае ли такива плъгини ?
Аз чух за WP Unique , обаче е 37$ и другият е WP Spin(Интегрира се с the best spinner) и пак струва някъде там..

Трябва ми за едно нещо искам да пробвам.. и за това не ми се дават пари за софтуерите.. Ако стане всичко както трябва ще си ги купя няма проблем..

И за това питам дали някой знае такива..? може да са нулед няма проблем.. стига да работят..

Цялата работа е там, че ми трябва да се пренапише цялото съдържание.. а не ми се занимава да го пренаписвам с TBS..

Поздрави,
Симеон
 
От: Wordpress автоматично пренаписване на статии?

Трябва ми за едно нещо искам да пробвам.. и за това не ми се дават пари за софтуерите.. Ако стане всичко както трябва ще си ги купя няма проблем..

Има Trial, Money Back ...

Дали ще си го купиш ако си го барнал безплатно и си доволен?

Искам да пробвам ферари, ламбурджини, самолет, скоростен влак, околосветско със и без жена, бе всчико. Ама не ми се дават пари. Ако ми хареса ще си платя....
 
От: Wordpress автоматично пренаписване на статии?

Аз търся такова нещо за BG, ако ще върши работа готов съм да платя прилична сума.
 
От: Wordpress автоматично пренаписване на статии?

Има Trial, Money Back ...

Дали ще си го купиш ако си го барнал безплатно и си доволен?

Искам да пробвам ферари, ламбурджини, самолет, скоростен влак, околосветско със и без жена, бе всчико. Ама не ми се дават пари. Ако ми хареса ще си платя....
Trial-ите са орязаните. Nulled Версийте са бъгнати.. И какви ли още не кусури имат.
За това казвам, че искам малко да го пробам, ако евентуално ми хареса, ще го закупя няма проблем.
Просто си търся отговор на въпрос..

Поздрави,
 
От: Wordpress автоматично пренаписване на статии?

Аз съм пробвал spinner-а, но не съм доволен. Успешно ще спинне 1 статия от 10 може би, поне при мен беше така. Оттогава се отказах и да търся други плугини и добавки.
 

Горе