Търся: Wordpress девелоупър

valve

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся човек който да ми оправи настройките на плъгина WP Multi Site, ако имате интерес моля напишете ми ЛС.

Срещу заплащане
 
Последно редактирано:
За Multi Site не ти трябва. А за плъгин с това име, не знам.
Колега говоря за този плъгин https://wordpress.org/plugins/wp-multi-network/ когато създам сайт и отворя суб домейна ми отваря дефаулт страницата на апаче а не отваря Wordpress това ми е проблема :(
 
Прочете ли първо FAQ на плугина?

"Will this work on standard WordPress?
You can activate it, but it won't do anything. You need to have the multisite functionality enabled and working first."
 
How to *** във Г върши чудеса. Вземи пусни една тема и им покажи как да търсят в гугъл и темите с малоумни въпроси ще намалеят драстично.

Ама не то дори не е търсено в Гугъл - тия линкове са в определен TAB на линка, който той е дал за плъгина хахаха

Capture.png


Това е най-смешното...
 
Два въпроса:

1. Имаш ли DNS wildcard запис в зоната на домейна
2. Имаш ли ServerName wildcard запис в httpd.conf ?

ако ги нямаш, ще има да кликаш по настройките на плъгина, докато те напсува мишката.... мене ме псувала веднъж, оттогава не ползвам Logitech
 
@valve Кажи ми моля те, че съм грешал в предположенията си
 
@s1yf0x проекта е замразен, беше фикснат проблема но тъй като няма опция юзърите да могат да си качват/инсталират теми и плъгини замразих проекта и съм много много разочарован, мишока ми е Bloody R3 и вече почна да ме мрази :)
 
@Blinky Лок моля
Това с платформата, което си говорехме на лично ли? Още ли ще я правите....това много ресурс ще замине и само едно 10-20% от блоговете ще са читави...под читави разбирай нормални сателитки, другото ще е сателитка на сателитката - якия спам. ;)

Кажи каква е идеята....да пуснеш тънко реклама някъде, ако ги хостваш? Ще помагаме с каквото може. ;)
 
Това с платформата, което си говорехме на лично ли? Още ли ще я правите....това много ресурс ще замине и само едно 10-20% от блоговете ще са читави...под читави разбирай нормални сателитки, другото ще е сателитка на сателитката - якия спам. ;)

Кажи каква е идеята....да пуснеш тънко реклама някъде, ако ги хостваш? Ще помагаме с каквото може. ;)
Идеяата ми е да могат като си създават wp-та да имат опция да си качват собствени темплейти/плъгини някакви идеи ако имаш? аз такава опция не намерих никъде ... :(
 
Мм, няма, това вече им даваш правя, които да могат да го правят, иначе по-скоро вече не си говорим за проект, в който те да си правят микроблогове, а клони към wp хостинг, което е съвсем друго. Всичко свързано с по-тежко пипане в системата, инсталиране на теми и такива админски роли по принцип противоречи на микроблонга от типа, който е като да речем blogsome, имаше една такава. Или поне аз не се сеща за опция. Това си е на ниво съвър вече, не е толкова до системата. И бате, ако всеки почне са си казва ей така темички и т.н., знаеш ли каква свинщина ще стане. Най-честият сценарии е някой да ти дойде с нулната и да ти ухака цялата мрежа от блогове. :)
 

Горе