WordPress и хост от гб

Lu13et0g

New Member
е, може ли някакси да стане тая комбинация ?

мерси предварително ;)
 
Имаш на предвид да хостваш урдпресс на фрии хостинга на ГБ чакаи има два нови (събдомеина за) хостинга иначе всичките имат индексирани събдомеини .. така че не са прецакани (ще провериш теорията за съседите)...

А към хостинга трябва да имаш цпанел (не съм сигурен за това) или искаи една база данни да ти направят
 
значи ползвах скоро за блог и от cpanel-a си бачкаш с всичко просто отиваш на sait.com/cpanel/ и въвеждаш юсърнейм и пасс и от там си правиш MySQL и кефиш...
 
Може да стане, но не ти го препоръчвам, тъй като домейна на GB едва ли ще ранква добре в Google.
Или си купи домейн и хостинг, или блогвай в Blogspot и линквай към сайтовете на GB с NoFollow.
аз имам закупен домейн, само хостинга искам да ползвам... а попринцив блогвам в блогспот , но искам и този вариант да опитам...

Имаш на предвид да хостваш урдпресс на фрии хостинга на ГБ
Да!

чакаи има два нови (събдомеина за) хостинга иначе всичките имат индексирани събдомеини .. така че не са прецакани (ще провериш теорията за съседите)...
тфа нещо не го разбрах...

значи ползвах скоро за блог и от cpanel-a си бачкаш с всичко просто отиваш на sait.com/cpanel/ и въвеждаш юсърнейм и пасс и от там си правиш MySQL и кефиш...
емм екстра , само дето с усера и паролата дето са ми дали за фтп достъпа нестава...явно трябва други,които аз нямам...
 

Горе