WordPress плъгин за вътрешни линкове

Brendo

Member
Търся плъгин, който да анализира съдржанието в WordPress сайт и автоматично да линква съдържанието към вътрешни статии. Става въпрос за сайт на български. Пробвах
WP Optimize By xTraffic, но не сработи. Някой има ли опит с подобни плъгини?
 
От: WordPress плъгин за вътрешни линкове

Нямам опит но бих пробвал и аз. Ще следя темата.
 
От: Re: WordPress плъгин за вътрешни линкове

Най-добре става ако ръчно ги правиш тия неща. Но идеята ти е по кл. дума да успява да налинква статии, нали?

За сега ги правим ръчно, но много статии остават на заден план, поради големия брой публикации, и става трудно да се следят всичките. Идеята ми е да се задават ключови думи за дадена статия и при публикуване да се линкват автоматично.
 
Re: От: Re: WordPress плъгин за вътрешни линкове

За сега ги правим ръчно, но много статии остават на заден план, поради големия брой публикации, и става трудно да се следят всичките. Идеята ми е да се задават ключови думи за дадена статия и при публикуване да се линкват автоматично.

Да, знам. За момента не знам такъв плъгин. Освен да видиш това: https://wordpress.org/plugins/wp-auto-affiliate-links/screenshots/

Но тук не знам дали ще ти свърши работа. По логиката на плъгина, би трябвало. Но все пак.
 
От: WordPress плъгин за вътрешни линкове

Аз ползвам това - Internal Link Builder. Задаваш си ключова дума или фраза и линка на статията към която да линкне. Когато намери тази фраза или дума той автоматично линква към статията. Има едно по-добро решение на 3D Webdesign, което може да настройва и рекламите в статията, но аз не можах да се справя нещо с него. По-скоро в хоста имаше грижа. Има платена версия, която беше нещо от сорта на 19 лв. или 19$ не си спомням, но според мен си заслужава.
 
От: WordPress плъгин за вътрешни линкове

А ако се направи да работи с JS дали ще го отчитат търсачките?
 
От: WordPress плъгин за вътрешни линкове

Аз ползвам това - Internal Link Builder. Задаваш си ключова дума или фраза и линка на статията към която да линкне. Когато намери тази фраза или дума той автоматично линква към статията. Има едно по-добро решение на 3D Webdesign, което може да настройва и рекламите в статията, но аз не можах да се справя нещо с него. По-скоро в хоста имаше грижа. Има платена версия, която беше нещо от сорта на 19 лв. или 19$ не си спомням, но според мен си заслужава.

Благодаря за информацията. Плъгина изглежда върши работа, като има някои неща за дооправяне, но е добра база, за да напиша свой.
 
От: WordPress плъгин за вътрешни линкове

Благодаря за информацията. Плъгина изглежда върши работа, като има някои неща за дооправяне, но е добра база, за да напиша свой.

Радвам се, че ти ще ти помогне. Ако създадеш свой, по-добър от този ще се радвам да го споделиш. Успех!
 
От: WordPress плъгин за вътрешни линкове

Аз ползвам WPMU Automatic Links
 

Горе