Wordpress проблем.

Daten

Member
Здравейте.
Въпроса ми е как мога да направя така че когато някой потребител отвори сайта, да има примерно линк към сайта/tova.html и да отваря ХТМЛ файла все едно е пост.

Въпроса ми не е много правилно зададен, но ако някой иска да помогне и ме е разбрал нека пише да дам повече пояснение.
 
От: Wordpress проблем.

И защо ти е Wordpress тогава?
Или ако има Wordpress, защо ще правиш html файлове, които да приличат на постове..?

не знам какво да ти предложа..
 
От: Wordpress проблем.

Отвори сайта който е в подписа ми да видиш за какво става въпрос. А цялата работа е там, че искам с една програмка(която имам) когато напиша примерно Арсенал да става линк към www.prognozite.com/arsenal.html й там да си направя един хтмл файл с инфо която аз ще си напиша ръчно.

Проблема е там че нз как да го направя това хтмл да ми го отваря като пост, с дизайна на сайта просто се едно е пост.
 
От: Wordpress проблем.

Защо не си направиш Арсенал страница в блога и там може да си копираш всякакъв html код, който искаш...
 
От: Wordpress проблем.

Губи се стайла на това което съм направил, пък и ако направя така ще трябва да направя доста постчета :lol::lol:. Ако е с хтмл което не можахме да измислим как да направим ще си направя на всеки отбор отделен хтмл който мисля че ще стане ако се Include в Main Indexa, но нямам и на идея как да го направя чета вече повече от седмица и :eek::eek::(
 

Горе