Wordpress промяна на постовете във началната страница.

Vasil Rk

New Member
Здравейте,някои може ли да ми помогне,искам да променя лимита от 10 поста във началната страница,доста време се мача да намеря такава опция във темата която сам сложил,но разбрах че се правело от самия wordpress,ако някой знае как да го променя или от кой файл се променя ще съм му много благодарен. :)
 
От: Wordpress промяна на постовете във началната страница.

Много ти благодаря ще го пробвам,аз искам да ги направя 9. :)
PS: леле 2 ден си играя по кодовете на страниците :D а то толкова лесно се правило,още веднъж много ти благодаря. :)
 
От: Wordpress промяна на постовете във началната страница.

PS: леле 2 ден си играя по кодовете на страниците :D а то толкова лесно се правило,още веднъж много ти благодаря. :)

Да, иска се четене и малко интуиция. Все пак то само си говори - административен панел?!
 
От: Wordpress промяна на постовете във началната страница.

То четене имаше,и навсякъде дават php кодове,със които уж трябва да стане, :D на толкова места четох и какво ли не тествах,големи благодарности на TheCrazyBastard че ме светна как става. :)
 
От: Wordpress промяна на постовете във началната страница.

И пак оттам можеш да си нагласиш началната страница да ти е определена, а не последните публикации, като предварително я създадеш и тогава я отметнеш... Ще се научиш, спокойно. Тепърва ще оплескваш много неща и ще си блъскаш главата денонощно, докато ги оправиш или се опитваш да промениш нещо по твой вкус, а то ще се прави някак елементарно и елегантно :)
 

Горе