wordpress / специалист ? / цена

Дискусията в 'Инструменти за Уебмастъри - Webmaster Tools' стартирана от пенчев, Февру 5, 2018.

1. пенчев

пенчев Member

Рег.:
    Ян 23, 2018
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Има ли някой владеещ перфектно, нещата около wordpress ?

2. CryptoInvest

CryptoInvest Active Member

Рег.:
    Ян 25, 2018
    Съобщения:
    184
    Харесвания:
    34
    Точки:
    28
    Има. Ако наистина ти трябва нещо по WordPress може да се свържеш с мен на лично за повече информация.

3. Gabriel Kanev

Gabriel Kanev New Member

Рег.:
    Апр 11, 2013
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Ако все още търсиш човек и аз съм насреща. :)

пенчев харесва това.
  4. waldes

waldes Well-Known Member

Рег.:
    Февру 9, 2011
    Съобщения:
    3,085
    Харесвания:
    474
    Точки:
    83
    Ние на базово ниво владееме ворптревс и анлнийски. Какво е заплащането за първия месец

5. danko6

danko6 Well-Known Member

Рег.:
    Юни 12, 2009
    Съобщения:
    2,145
    Харесвания:
    158
    Точки:
    63
    20лв ако успее да ги изтегли от картата на майка си :D

6. пенчев

пенчев Member

Рег.:
    Ян 23, 2018
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Според ваш колега, wordpress не е подходящ за сайт запознанства.

7. waldes

waldes Well-Known Member

Рег.:
    Февру 9, 2011
    Съобщения:
    3,085
    Харесвания:
    474
    Точки:
    83
    Лиглъо, забрави макдоналдста, много ти порастана работата. Уважавай колегите.

toniintro харесва това.
  8. glndrk

glndrk Well-Known Member

Рег.:
    Дек 1, 2011
    Съобщения:
    1,372
    Харесвания:
    54
    Точки:
    48
    Професия:
    IT Support
    Абе и с трабант, съм виждал да теглят каравана ама... :):):)
    WP е възможно най-неподходящото нещо за такъв сайт...

9. Георги4615

Георги4615 New Member

Рег.:
    Апр 18, 2018
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    Аз направих на Wordpress сайт за запознанства, закупих си плъгин за 920 долара защото не става с писане, това е абсурд от нулата да се направи и го имам, разработен е на български език - разбира се и го продавам - въпроса е готов ли си да влагаш за да изкарваш ? Аз съм вложил и съм изкарал, ако искаш от разни малки плъгинчета да направиш вътрешната част на Wordpress онази вътрешна част дето е социалната там си има тънкости и мога да преведа в кода на български повечето неща, но после няма да може да се превежда на друг език. Ако трябва да го направим както трябва ще отнеме известен ресурс от пари.

Но мен ме притеснява факта, дали ти си проверил как ще печелиш, къде ще го пласираш този сайт за запознанства и към какви хора ще го насочиш, какво реноме ще му зададеш, ще е платена ли регистрацията и още маса въпроси. За да е успешен един подобен сайт за запознанства са нужни маса проверки и анализи !

V.Andreev харесва това.
  10. пенчев

пенчев Member

Рег.:
    Ян 23, 2018
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Дай да минем на лични - за да не ставаме център на внимание. И без това тук почти няма хора, навътре с нещата в тази ниша

11. VMiloykov

VMiloykov Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 20, 2012
    Съобщения:
    1,825
    Харесвания:
    132
    Точки:
    63
    Още ли се занимаваш с този сайт за запознаства... От колко месеци само за него говориш по FB групите, явно сега се прехвърли тук. Хората които са там са и тук, така че нищо различно няма да получиш като отговори.

И само ти кажа, че тука има много хора които са "навътре" в нещата. Това, че ти грам не разбираш е друг въпрос.

12. пенчев

пенчев Member

Рег.:
    Ян 23, 2018
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Моля те не говори неща с които не си запознат . Сайта ми е готов отдавна. Спамиш ми в темата, макар че вече е за триене

13. VMiloykov

Рег.:
    Ноем 20, 2012
    Съобщения:
    1,825
    Харесвания:
    132
    Точки:
    63
    Тук не може да си триеш постовете като във фейсбук. :) Според последните постове още не беше готов, радвам се че си го завършил вече.

За да не е напълно спам мнението ми - WordPress може да направиш всичко на него. Само където ще ти трябва много писане или доста скъпи модули. Понеже няма дефолтни функции.

14. пенчев

пенчев Member

Рег.:
    Ян 23, 2018
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Разбрах че най доброто е къстъм сайт но не може да хвърляш 5 - 10 бона в сайт в сфера в която нямаш опит - после като се провалиш - няколко хиляди на вятъра
    Аз съм на този принцип Най лесно ми се получи с wordpress. Разбрах, че останалото е плъгини и добрите са платени

15. VMiloykov

Рег.:
    Ноем 20, 2012
    Съобщения:
    1,825
    Харесвания:
    132
    Точки:
    63
    За тези пари ще направиш и страхотен сайт на WordPress, ако си наемеш качествени дивелопъри.

16. пенчев

пенчев Member

Рег.:
    Ян 23, 2018
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Човека е дал 920 долара за тема, обаче си е правил сайт с wordpress. Ти виждал ли си 900 долара на живо или само по филмите ? Абе аланколо, тук според теб балъци ли сме ! Това е като да да си купил на трабанта си кожен салон за 10 хиляди лв. Ти ако имаш 10 бона- няма да купиш екстри за трабанта си за тях а ше си купиш нормална кола. Най ме дразни, като тръгнат всички да се правят на баровци - дадох 1000 долара за това 2000 евра за онова - дай една цигара !
    Шшш, къде отиваш може би ?

17. Георги4615

Георги4615 New Member

Рег.:
    Апр 18, 2018
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    Сайта беше на клиенти които не си платиха на всичкото от горе, сайта на Wordpress е личен и тепърва има маса работа по него, защото е под всякаква критика, то критиката сама по себе си дори е излишна в случая. Този плъгин за запознанства е един болезнен опит за който си платих и сега си го бия в главата, ама нали човек се учи от грешките си и няма как да се учим без да грешим !

18. пенчев

пенчев Member

Рег.:
    Ян 23, 2018
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Това беше втория вариант. Струваше ми се малко вероятен, но се оказа факт. Вярвам ти и ти се извинявам.

19. Георги4615

Георги4615 New Member

Рег.:
    Апр 18, 2018
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    Извинението се приема ! Сам се прецаках и това е факт, но мина вече, каквото било било !

пенчев харесва това.
  20. пенчев

пенчев Member

Рег.:
    Ян 23, 2018
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Човек най лесно се учи от горчив опит

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice