Wordpress тема за групово пазаруване

Vins

Member
Някой знае ли тема на WP която да наподобява сайтовете за групово пазеруване или пък тема която може да се нагоди за целта?
 
От: Wordpress тема за групово пазаруване

Няма спиране, като му мине модата. Скрипт да кажем ще намериш някакъв може би а останалото, като трафик, бранд, намиране на рекламодатели няма да стане ей така ;)
 
Темплейт за WP все още няма такъв, но няма да се учудя ако скоро се появи. Иначе може да ползваш ей това тук - http://www.ndot.in/products/ndotdeals-opensource-groupon-clone
Все още не съм го тествал, ама май и нямам намерение. Подобен сайт лесно се пуска, но трафик, продавачи на услуги/продукти, трудно се правят/намират. Вчера ми звъняха в 11 часа вечерта за да ми кажат "абе имам страшна идея - какви пари ще ми земеш да направим сайт подобен на грабо". Е те и твоята ми се вижда същата, но нищо не пречи да пробваш. На мен лично не ми се намесва в това, защото предвид, че Сребрин спря почти всички рекламни кампании за Гепиме, а прехвърли всичко за Грабо - печалба явно има, но парите вложени в популяризацията на подобно нещо ми се струва, че са доста повече от колкото 80% от хората във форума ще успеем да си позволим за развитието на един сайт.
 
От: Wordpress тема за групово пазаруване

моята идея е малко по-различна, когато имам напредък ще споделя :)
 

Горе