Wordpress тема проблем с feedburner

djeims

Active Member
Харесах си една тема SWIFT-v5.73 и и оправих малките кусури. Дънеше се с feedburner адреса, като го вкарваше 2 пъти. Оправих го от header.php и rrs-links.php. До тук добре, обаче темата си има вграден функционалност, която ми харесва и искам да ползвам - сошал бар под всеки пост. В него също има абонамент през феедбърнера, но ми дава грешка и стигам до извода,че пак някъде е добавен феедбърнер адреса 2 пъти, защото при проба да се абонирам по пощата ми връща, че фийда няма такъв абонамент а пре дефаултската форма работи. Рових се с файърбъга, обаче не мога да разбера в, кой файл е. Пример за този сосиал бар тук http://swiftthemes.com/2010/12/word...on-5-73-with-fixes-for-all-the-bugs-in-v5-72/ Ако някой иска да помогне на лично ще му покажа при мен как е.
 
Предполагам имаш предвид черния бокс с подобните публикации и 8те социални иконки?
Файла, който трябва да редактираш е ето този includes/related-posts-n-author-info.php
 
Важно е да се запомни структурата на файловете в темите. Публикациите и цялата структура на публикацията обикновено е във файл single.php, а знаеш ли това, лесно може да откриеш къде да редактираш (в сегашния пример include (пътя/файла.пхп). В частни случаи се случва да са пръснати на отделни файлове, т.е. в single.php имаш include(left-single.php) нов ред include(center-single.php) нов ред (sidebar.php).
Като цяло за мен wordpress-а има най-добре структурираната темплейт система и запомниш ли основите, от там на татък, проблеми няма да имаш :)
 
От: Wordpress тема проблем с feedburner

Аз повечето неща си ги намирам и се оправям с дреболиите, но съм мн бос по всякакви езици само най основните неща на хтмла и пхп. В друга система освен WP не смея да редактирам почти нищо освен header i footer :)
 

Горе